Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Συνεδρίες...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Gloriana Majestica, στις 5 Ιουνίου 2017.

  1. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Φωτογραφία-ντοκουμέντο :

    Αλαζονική γκόμενα, με πολλαπλές περσόνες και ύφος εκατό καρδιναλίων επιδεικνύει ξεδιάντροπα και εν μέσω κρίσης τα χρυσουλιά –και όχι μόνο- paraphernalia της...
     

    Συνημμένα Αρχεία:

    Last edited by a moderator: 7 Ιουνίου 2017
  2. τα εφτα θανασιμα αμαρτηματα εχουν τοποθετηθει απο την παπικη εκκλησια συγκεκριμενα. η αλαζονια ειναι το χριροτερο ολων συμφωνα με τις μελετες τους. δεν εχω σχεση με καμια...εκκλησια ανατολικη δυτικη βορεια ή νοτια οπως και δεν ειμαι....θεολογος για να εχω μελετησει επιστημονικα τις αποψεις τους ωστε να τις διαψευσω. γνωμη εχω μονο για την αλαζονια των ανθρωπων. γνωμη μοναχα κ οχι....γνωση. υπαρχουν καταλληλοι επιστημονες που μπορουν να μελετησουν τους χαρακτηρες και την ψυχολογια των ανθρωπων. αυτα.
     
  3. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Κι εδώ όπως και παντού υπάρχει και το "φαινόμενο της γειτονίτσας":

    "Μμμμμχχ, κοίτα τη, τη σουρλουλού την τάδε και τον κουνάμενο τον τάδε, κλπ. κλπ..." καθώς πλένονται τα χαλιά στο πλυσταριό, ένα πράμα. Κοινωνικός σχολιασμός.  

    Κατά βάθος πάντως, όλοι καλούληδες είναι.  

    Οπότε we all...

     

     
     
  4. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Το νυχακι όμως απεριποιητο...τς..τς..
     
  5. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Για εμένα, αυτό που μετρά περισσότερο είναι εκείνο το υπέροχο αυτάρεσκο χαμόγελο. Το υπόλοιπο ντεκόρ απλώς το χρωματίζει ακόμα πιο όμορφα.  
     
  6. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Eίναι που έγδερνα κάποιον φουκαρά, λίγο πριν το shot. Μου κατέστρεψε το μανικιούρ ο άτιμος.
    Σκληρόπετσος....
     
    Last edited by a moderator: 7 Ιουνίου 2017
  7. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Ελπίζω να μην παρασύρθηκες υπερβολικά αγαπητή, και να του άφησες λίγη ικμάδα να μπορέσει να καθίσει μετά να σου αποκαταστάσει τη ζημιά που έκανε το πετσί του στο μανικιούρ σου...  
     
  8. lexy

    lexy .ti.va.

  9. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Ωραίο μάτι Lexy ! Τέλειο χρώμα.

    Και το άλλο ίδιο είναι ή παίζει Bowie φάση ;
     
    Last edited by a moderator: 7 Ιουνίου 2017
  10. Diun

    Diun New Member

    Δυό παλιοί.. Ο πρώτος θα αναρωτιούνταν πόσο πάει το μαλλί (99%), ο δεύτερος τι ψυχολογικές επιπτώσεις έχει το κάθε πίξελ στις φωτογραφίες σου (0-20%)..
     
  11. lexy

    lexy .ti.va.

    το άλλο θα σου το δείξω στο επόμενο shot να αποφαασίσεις μόνη τι "φάση παίζει".

    Μου αρέσεις. Σχεδόν.
     
  12. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Love you too, Lexy !

    Eυχαριστώ για την πληροφόρηση, Diun. -Aλλά, αυτό είναι όλο ; Περίμενα κάτι περισσότερο. Τέλος πάντων, καλοδεχούμενοι και οι εν λόγω, εφόσον κοπιάσουν.
    Ως γνωστό, εγώ έχω πάντα μια καλή κουβέντα για τον καθένα.  
     
    Last edited by a moderator: 7 Ιουνίου 2017