Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Συνταγη για χαλαουα στο σπιτι.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 1 Απριλίου 2008.

  1. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: Συνταγη για χαλαουα στο σπιτι.

    νασαι καλα που μου θυμισες πραγματα που είχα ξεχασει!   Δίμετρη γυναίκα να της κάνω χαλάουα στο πίσω μέρος των ποδιών της (ξαπλωμένη μρούμυτα) διότι δεν έφτανε.
    Μια , δυο , τρεις, 15, 25,35 .... είχαν κουραστεί τα χέρια μου (είχε και μπόλικη τρίχα γμτ εγώ έβγαζα αυτές φυτρώναν, λίπασμα της εριχνε??).
    Στο τέλος για εκδίκηση -τιμωρία της έκανα αποτρίχωση στο μπικινι (και λιγο παραμεσα).......με τσιμπιδακι..
     
  2. spartaristo marouli

    spartaristo marouli Regular Member

    Απάντηση: Συνταγη για χαλαουα στο σπιτι.

    όσον αφορά το τσιμπιδάκι των φρυδιών δεν πονάει όσο το κερί, ο πόνος είναι πιο μικρός από αυτόν που νιώθουμε όταν βγάζουμε τα φρύδια μας βέβαια αυτό είναι από δικιά εμπειρία αλλά πολύ μα πάρα πολύ βαρετή..
     
  3. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    ^συνυπογράφω!!επίσης είναι και πολύ βολικό και γρήγορο για αποτρίχωση χαμηλά
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Συνταγη για χαλαουα στο σπιτι.

    Ειναι φυσικο να μην πονα αφου βγαζει τις τριχες μια-μια και οχι πολλες μαζι σε μεγαλη εκταση!
     
  5. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: Συνταγη για χαλαουα στο σπιτι.

    ΑΑΑΑ τώρα εξηγείται γιατί μετά με παράτησε και έφυγε λέγοντας μου < Την τύφλα σου για Μαστερ!>
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Συνταγη για χαλαουα στο σπιτι.


    χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!! 
     
  7. spartaristo marouli

    spartaristo marouli Regular Member

    Απάντηση: Συνταγη για χαλαουα στο σπιτι.

    αχχαχαχα άψογοςςςςςςςςςςςςςςςςς       σύγουρα ήταν τσιμπιδάκι βρε? μπας και ήταν τσιμπίδα που πιάνουμε σαλάτα ή παγάκια???
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Συνταγη για χαλαουα στο σπιτι.

    Ημαρτον Κυριε!!!!!!!!!!
    Αποτριχωση σε γυναικα εκανε, η σε κεφαλι ελεφαντα??????????? 
     
  9. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Συνταγη για χαλαουα στο σπιτι.

    Ποιός ξέρη ?????
     
  10. Σχετικά ανώδυνο το τσιμπιδάκι.. και ιδιαίτερα για άντρες που όπως και να το κάνουμε.. δεν την έχουμε συνηθίσει την χαλάουα.. αλλα ναι.. απελπιστικά χρονοβόρο.. το έκανα μία φορά και μου πήρε 9 ώρες..

    Μια φορά πάντως το επιχείρησα με ταινίες με κερί.. μετά τη μισή ταινία απλά το παράτησα.. δεν παλευόταν.

    Τώρα Mirella, όλα καλά και κατανοητά όσον αφορά το εφηβαίο.. αλλά με τους όρχεις και το πέος τι παίζει; Είναι ασφαλής μέθοδος η χαλάουα; (εφόσον βέβαια ξεπεραστεί το θέμα του πόνου)
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ασφαλως και ειναι ασφαλης!
    Οσον αφορα το θεμα του πονου να θυμασαι : Μεγαλη βαθεια ανασα πριν τραβηξεις, και να εισαι χαλαρος!
    Θελω να πω, μην ξεκινησεις πεπεισμενος οτι ναι, σιγουρα θα πονεσεις!
    Και............οχι κερι!!! Ουτε κρυο, ουτε ζεστο! 
     
  12. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    οσον αφορα τους αντρες για την κωλοχαραδρα παιζει veet