Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Συνταγη για χαλαουα στο σπιτι.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 1 Απριλίου 2008.

  1. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: Συνταγη για χαλαουα στο σπιτι.

    Τωρα κατάλαβα γιατί διάφορες τύπισσες μου έλεγαν ότι το παλιό μου nick μου ταίριαζε πολύ.......<ΑΡΚΟΥΔΟΛΑΧΤΑΡΑΣ>
     
  2. j0rge

    j0rge New Member

    θα πω την συνταγη στν κοπελα μου που ασχολειε με αποτριχωσεις
     
  3. j0rge

    j0rge New Member

    αντε και την φτιαχνεις πως την δουλευεις μονος σου αν χρειαστει
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Περιγραφεται αυτο στην συνταγη, αν ομως εννοεις πως θα μπορεσεις να αποτριχωσεις το ιδιο το σωμα σου προκαλωντας εσυ ο ιδιος το οποιο τσουξιμο η εστω λιγο πονο, εμ κοιτα, απο την ωρα που παιρνεις την αποφαση να κανεις χαλαουα υποτιθεται πως ολα αυτα τα εχεις σαν δεδομενα αλλα αυτο που μετρα ειναι το τελικο αποτελεσμα.
    Και παντως καλο ειναι να μην αυθυποβαλεσαι, "ναι-ναι το βεβαιο ειναι πως δεν θα αντεξω και θα πονεσω πολυ", διοτι αυτο παιζει σημαντικο ρολο. 
     
  5. j0rge

    j0rge New Member

    για να κανεισ το στηθος εννοω
    ειναι λιγακι δυσκολο να το κανεις μονοσ σου
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Πιστεψε με ορθιος μπροστα σε εναν καθρεπτη, του μπανιου π.χ. βολευει αφανταστα. 
     
  7. george_g22

    george_g22 Guest

    Ενδιαφέρον αν και το γρηγορότερο είναι το ξυραφάκι...! Αυτό που βολεύει πολύ αν και θέλεις μεγάλη ποσότητα ειδικά για εμάς τους άντρες είναι η αποτριχωτική κρέμα.
     
  8. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Η αποτριχωτικη κρεμα δεν ειναι για ολα τα δερματα, και πολες φορες προκαλει αλλεργικη αντιδραση. Επισεις δεν μπορεις να την χρεισημοποιησεις στα ευαισθητα σημεια του σωματος γιατι βλαπτει.
    Ενω η χαλαουα η το κερι, ποναει τις πρωτες φορες μεν, αλλα δεν βλαπτει και κανει πολυ καλη δουλεια.

    θα δοκιμασω την συνταγη της Mirellas, μολις μπορεσω ν'αφησω τις τριχες να μεγαλωσουν αρκετα. Συμφερει κι ολας!
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ειναι και αυτο μια γρηγορη λυση, ομως μην δοκιμασεις μετα να κανεις χαλαουα διοτι...........το θυμασαι το χρυσομαλλο δερας??????????????????
    Βλεπω το δερας σου κρεμασμενο στον ηλιο διπλα στα σωβρακα και τα φανελλακια! 
     
  10. arni

    arni New Member

    'Εξυπνες ιδέες
     
  11. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    σαν συνταγή μαγειρικής θέλει προσοχή στην ετοιμασία της. και τότε έχει την αναμενόμενη επιτυχία της.