Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σφάλματα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος vussinada, στις 10 Σεπτεμβρίου 2016.

  1. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    14 Φεβρουαρίου σε καφετέρια άκουσα αυτό το τραγούδι

    Κι αναρωτήθηκα τι σεκλέτια είχε ο dj κι αμέσως μετά τι έκανε ο στιχουργός άραγε τόσο άσχημο στη σχέση του ώστε να γράφει στο τραγουδι "αχ γλυκια μου τι εκανα" ξανα και ξανα.
    Το τραγούδι έτυχε να επιλέξω να το ξανακούσω και θυμήθηκα τις σκέψεις που είχα κάνει όταν το είχα πρωτακούσει και ορμώμενη αυτών των σκέψεων δημιούργησα αυτό το νήμα ώστε να εκθέσουν εδώ όσοι θέλουν τα δικα τους μεγάλα σφάλματα σε σχέσεις.
    Άραγε ποιο είναι το χειρότερο πράγμα που μπορείς να κάνεις σε κάθε είδους σχέση;
     
  2. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Να δίνεσαι ολοκληρωτικά... χάνεις τον εαυτό σου.!
     
  3. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Γινεται να μη δινεσαι ολοκληρωτικα;
    Και να μαθαινα το πως,δε θα το εκανα γιατι μπορει να χασεις κατι δινωντας σε 100% αλλά στο δρομο εχεις κερδισει πολλα περισσοτερα...
     
  4. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

  5. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    .. το χειρότερο λοιπόν είναι να λες ψέματα .. πράγματα που δεν ισχύουν (ότι είσαι ο πρίγκιπας με το άσπρο άτι, κλπ, κλπ) ..
    Καλύτερα λοιπόν να μην μιλάει κάποιος .. τουλάχιστον δεν θα λέει ψέματα ..
    Αυτά.
     
  6. Brigitte

    Brigitte Contributor

    -Το να μη λεω παντα αυτο που σκεφτομαι ή νιωθω εκεινη τη στη στιγμη..ή το να τα λεω, αλλά με λαθος λογια..
    -Το να μαζευω πραγματα μεσα μου για να μη στενοχωρησω τον αλλο με αποτελεσμα εγω να γινομαι σκατα και ο αλλος να μην εχει ιδεα..

    Και οι δυο περιπτωσεις παντα μου στοιχιζουν ακριβα..
     
  7. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Ε μην το κάνεις αδερφάκι μου τότε......
     
  8. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Κι εδω ερχεται άλλο ερωτημα...
    λάθος ή πάθος;;
    Ειναι απλα "εκανα σφαλμα" ή "ετσι ειμαι εγω κι ετσι κανω και οσο προσπαθω δε μπορω να τ αλλαξω";
    Λαθος για μενα ή για σενα;ή για το συνδυασμο μας απλως;
     
  9. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Δυστυχώς κάποια στιγμή στο μαθαίνει η ζωή μετά απο πολλές πολλές σφαλιάρες....
    Εκεί που δεν είχες πλέον εγωισμό... τώρα έχεις...
    Έκει που αισθανόσουν εύκολα τώρα δεν αισθάνεσαι κ η θέση της φλόγας πέρνει η παγωμάρα...
    Ίσως όμως μέσα σε όλο αυτό κρύβεται και το μυστικό... μέσα σε αυτή την κατάσταση αυτός που θα σε ζεστάνει... αυτός θα είναι για σένα...
     
  10. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Στη δικη μου την περιπτωση η αληθεια ειναι οτι δεν εχω προσπαθησει να τ' αλλαξω. Και αυτο γιατι αν το κανω πιθανον θα πληγωθει ο αλλος απο αυτα που θ' ακουσει και αυτο δεν το θελω..προτιμω να πληγωνομαι εγω.. 
    Αυτο ειναι λαθος και για 'μενα γιατι πιεζομαι, και για τον αλλο γιατι θεωρει οτι ειμαι μια χαρα ενω δεν ειμαι (γιατι κατι με εχει πειραξει και το κρυβω) και αρα αυτο επηρεαζει τη σχεση καποια στιγμη οταν εγω κανω το μπαμ και ο αλλος το δει ως "αδικαιολογητο"..και αντε να εξηγεις μετα...
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  12. Dapom

    Dapom Contributor

    Να "αλλάξεις" όσο είσαι μέσα στη σχέση και να απαιτήσεις να κάνει το ίδιο και το έτερο μέλος της σχεσης για να παραμείνετε συμβατοί.