Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σφάλματα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος vussinada, στις 10 Σεπτεμβρίου 2016.

  1. zoeleene

    zoeleene D̶̸̡̀͏įs̡t̵͞͏o̢̢̕ŗ͝t̨̢e̢͘͜͞͞d̴̸͜͝҉

    Αφέθηκα και έκανα πέρα τον εαυτό μου σε άτομα που δεν το άξιζαν.
     
  2. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Ποσο πολυ εγω αυτο που λες!!!!!!
     
  3. Το χειροτερο πραγμα που μπορεις να κανεις σε μια σχεση ειναι να επιτρεπεις στον εαυτο σου να μην ειναι ο εαυτος σου για το "καλο" της σχεσης. Ακομα και σε πραγματα μικρα και εκ πρωτης οψεως ασημαντα. Με τον καιρο γιγαντωνονται σαν την χιονοστιβαδα. Και μετα ερχεται εκεινη η σταγονα που ξεχειλιζει το ποτηρι και συ συμπεριφερεσαι σαν αλλόφρων serial killer. Και φυσικα σαν καλος μλκας χανεις και το δικιο σου γιατι "δεν ειχε καμια λογικη αυτη η αντιδραση για κατι τοσο ασημαντο"... 
     
  4. lotus

    lotus Silence

    Νομίζω εννοεί να δίνεσαι ολοκληρωτικά και να ξεχνάς τον εαυτό σου ...
    Τον εαυτό σου τον χρειάζεσαι εκεί γερό και δυνατό για να συνεχίσεις να μπορείς να δίνεσαι ολοκληρωτικά  
     
  5. lotus

    lotus Silence

    Το όσο κι αν προσπαθώ να αλλάξω δεν υπάρχει, το μέχρι εκεί μπορώ να προσπαθήσω ίσως και είναι και σεβαστό.
    Και καλό θα είναι να μην κρίνουμε τις επιλογές μας, τίποτα δεν γίνεται τυχαία, ούτε τα άσχημα ούτε τα ωραία που λέει και το τραγουδάκι? Οι επιλογές μας είναι ή ήταν αυτές που ήταν και για όταν έγιναν είχαν λόγο που έγιναν, το αυτομαστίγωμα δεν βγάζει πουθενά. Αγαπώ και σέβομαι τον εαυτό μου και κάθε επιλογή που έχω κάνει, ευχαριστώ αυτή την επιλογή όσο ήταν στη ζωή μου και τις εμπειρίες που μου έδωσε κι αν αποφασίσω ότι δεν θέλω να είναι πια (ναι ναι, ακόμη κι αν φύγει κάποιος από τη ζωή μας έχουμε κι εμείς βάλει το δαχτυλάκι μας ακόμη κι αν δεν το έχουμε καταλάβει) απλά το απελευθερώνω και το αφήνω για να μην το κρατάω δέσμιο με την ενέργεια μου και να μην κρατάω κι εμένα σε δεσμούς που μόνο μαύρες σκέψεις και σε σκοτεινά υπόγεια θα με πάνε... έχει υγρασία δεν κάνει καλό στα κόκκαλα...
     
  6. Ερατώ

    Ερατώ Earth without art is just Eh...

    Κρύφτηκα πίσω από το δάχτυλό μου και προσποιήθηκα ότι όλα ήταν μια χαρά, ενώ στην πραγματικότητα είχαν πάρει την κατηφόρα...
     
  7. noC

    noC she is a teleiophile.

    tend to overthink situations.η λεπτομερεια ,της λεπτομερειας με αποτελεσμα να κλεινομαι. πολυ ασχημο .
     
  8. I do

    I do Ευ ζην

    Το να μην εισαι ειλικρινης ειναι το χειροτερο για μενα
    Αργα ή γρηγορα ολα φαινονται...και τα χανεις κ ολα!
    Ειλικρινεια με οποιο κοστος (οσο κ αν πονα)
     
  9. Illustration

    Illustration .... Sandman is looking for your soul.

    Ποσο συμφωνω να ηξερες...
     
  10. Illustration

    Illustration .... Sandman is looking for your soul.

    Το μεγαλυτερο σφαλμα ειναι να βλεπεις την ζωη σαν θεατης. Ολα τα ασχημα συμβαινουν μονο στους αλλους....
     
  11. Αυτη η ηλιθιωδως πυροβολημενη ειλικρινεια προσωπικα δεν μου βγηκε σε καλο. Τωρα πια ακολουθω τον κανονα του 90%. Ενα 10% ειναι μονο δικο μου. Πολυ καλυτερα ετσι.
     
  12. Dasein

    Dasein Regular Member

    Να ξεχνας...