Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σχέση και cuckold

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος slioanna, στις 11 Μαρτίου 2018.

  1. cuckold_love

    cuckold_love Cuckold

    Εγώ ξέρω περισσότερα ζευγάρι που το κάνουν αυτό ....
     
  2. cuckold_love

    cuckold_love Cuckold

    Σωστά το λες ούτε θα βρεθεί ... Κρίμα!!!
     
  3. cuckold_love

    cuckold_love Cuckold

    Ποιες να στείλουν in box ;; Εδώ ρωτά εμένα έχω στείλει μερικά μην και όταν λέω σοβαρή σχέση cuckold γελάνε ...πολλή πίσω φίλε ...αλλά και το σεξ δεν έχουν καταλάβει ότι είναι μια φυσική ανάγκη κ μια ψυχική ανάγκη η ακόμα μια σωματικη ανάγκη δεν είναι η σχέση η ίδια!!! ..για εμένα προσωπικά σχέση είναι ο σεβασμός η εμπιστοσύνη η αγάπη ...τώρα δεν λέω ότι όλες η σχέσης πρέπει να είναι cuckold όχι βέβαια ,αλλά υπάρχουν κ σχέσης cuckold ..η μονογαμία είναι συναίσθημα δεν είναι κοινωνική υποχρέωση έτσι τους τα έμαθε η μαμά τους κ ο μπαμπάς τους η ξέρω γω η θρησκεία ... Μια χαρά πεπεισμένος είσαι !!!
     
  4. -Volt-

    -Volt- Contributor

    εσένα πάλι δε σου μάθανε πως δε μπορεί κι η πίτα να είναι ολόκληρη και να έχεις φάει ένα κομμάτι; πρέπει να διαλέξεις είτε η μονογαμία είναι συναίσθημα, είτε δεν είναι.

    Και κάτι ακόμα είναι εντελώς λάθος να ταυτίζεις το cuckold με την πολυγαμία. Δεν είναι ταυτόσημα.
     
  5. nikode

    nikode Tanaka Tanaka

    Μετρήστε και εμενα. είχαμε μια εμπειρία cuckold σαν ζευγάρι και ελπίζω να έχουμε και άλλες
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Δε μου κάνει εντύπωση, το φετίχ του ψωλαρά άνδρες θωρώ να το 'χουν.
     
  7. Slk_200

    Slk_200 New Member

    Επειδή έχω ασχοληθεί αρκετά σοβαρά με το φετίχ του cuckold έχω να πω τι εξής η οποία είναι καθαρά δική μου γνώμη .
    Το cuckold δεν δουλεύεις με αφέντρες γυναίκες .
    Επειδή έχω μιλήσει με αφέντρες όλες μα όλες έχουν πει το ίδιο πράγμα ..είμαι αφέντρα σιγά μην πηδιεμαι από δω κ από κει .με τις αφέντρες και το cuckold συνδυάζεται μόνο σε sension φάση με χρηματική αμοιβή το οποίο είναι κάτι που με ξενερώνει αφάνταστα ..
    Θεωρώ πάντα από τη δική μου οπτική γωνία ότι το σωστό cuckold δουλεύει μόνο σε ζευγάρι υποταχτικης ψυχολογίας με τη μόνη διαφορά ότι η κοπέλα υποταχτικη ανταποκρίνεται σε άντρες κυρίαρχους .!!
     
  8. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Δεν είναι ακριβώς έτσι μπορεί να έχεις ασχοληθεί διαβάζοντας το αλλά δεν το έχεις κάνει εγώ το είχα κάνει με ζευγάρι και ήταν διαφορετικά
     
  9. Slk_200

    Slk_200 New Member

    Και ποιος σου είπε ότι δεν το έχω κάνει ;
    Το παραπάνω που έγραψα δεν είναι ο κανόνας απλά λέω τη γνώμη μου ..
    Και εγώ που έχω τις εμπειρίες αλλά κ πολλά ζευγάρια που γνωρίζω με αυτόν τρόπο ζωής τους συμπεριφέροντουσαν με τον τρόπο που περιγράφω παραπάνω αλλά δεν είναι ο κανόνας αλλά η πλειοψηφία .
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ναι, κάπως έτσι είναι. Έτσι όπως το έχουν οι περισσότεροι στο μυαλό τους, θα το βιώσουν με ζευγάρι υποτακτικής ψυχολογίας κι έναν τρίτο "παιδαρά".
     
  11. Slk_200

    Slk_200 New Member

    Συμφωνώ ...
    Όλα τα άλλα είναι απλά κάνω τρίο η παρτούζες ..
    Όταν μιλάμε για cuckold είναι όπως το λες να ανήκει η γυναίκα κάποιου σεξουαλικά τουλάχιστον στον 'παιδαρα'
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Εφαρμόζω cuckold αλλά με εντελώς διαφορετική αντίληψη από τη μέση βιομηχανοποιημένη κουλτούρα της κοπελούδας που ξεσκίζεται από τον παιδαρά για τα μάτια του γαμπρού/συντρόφου/συζύγου. Κάτι σε πιο σαδομαζοχιστοκαταστάσεις με κωλαράκια να με περιμένουν στη σειρά αλλά ντάξει, στην πιάτσα παίζει τουτονά που λέγεις, να μην εθελοτυφλούμε