Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σχέση μικρότερου με μεγαλύτερη

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Constantinepe, στις 15 Σεπτεμβρίου 2017.

  1. Constantinepe

    Constantinepe Regular Member

    Είμαι 24 χρονών και εχω βαρεθεί τις φάσεις με τις κοπέλες της ηλικίας μου και τις μικροτερες. Οι περισσότερες δεν ξέρουν τι θέλουν και δεν μπορούν να φερθούν ώριμα (ψευτο ζηλιες για επιβεβαιωση, εγωισμοι, μπορει να μην θελουν σχεση αλλα δεν θελουν να μην πηγαινεις με αλλες κλπ). Έχει νόημα να ψάξω κάτι με μεγαλύτερη και αν ναι, πως ;; Με την εννοια οτι πολλες ειναι παντρεμενες, εχουν παιδια και ειναι πιο πολυπλοκη η φαση. Ευχαριστω  
     
  2. Dux

    Dux Regular Member

    Ναι, ναι, να ψάξεις μεγαλύτερη που θα λύσει αυτά τα προβλήματα.  
     
  3. Constantinepe

    Constantinepe Regular Member

    Καμια ελπιδα δηλαδη ;;
     
  4. Amateurslave92

    Amateurslave92 New Member

    Υπάρχουν μεγαλύτερες που είναι μόνες και απολαμβάνουν την συντροφιά μικρότερων απλά είναι πολύ δύσκολο να τις βρεις.
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Πόσο μεγαλύτερη;
     
  6. Constantinepe

    Constantinepe Regular Member

    Μεχρι 50
     
  7. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    40-45
     
  8. Constantinepe

    Constantinepe Regular Member

    Πως μπορει καποιος να τις βρει ομως;
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ωωω, μάλιστα.  
     
  10. Amateurslave92

    Amateurslave92 New Member

    Η σε κάποιο site με αγγελίες ή σε κάποιο site όπως αυτό ή (το ακόμα δυσκολότερο αλλά όχι ακατόρθωτο) να βγεις έξω σε μπαρ.
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ηλικιακό φετίχ; Γιατί είναι δύσκολο να βρεθεί εδώ μέσα;
     
  12. Amateurslave92

    Amateurslave92 New Member

    Ναι ξέρω εγώ γιατί όχι;