Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σχέση μικρότερου με μεγαλύτερη

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Constantinepe, στις 15 Σεπτεμβρίου 2017.

  1. n0mad

    n0mad Dirty Forty

    Φίλε μου πας σε καλό δρόμο μόνο μη ξυπνήσεις ένα πρωί και είσαι 35-40 γιατί αυτού του είδους οι δεσμοί είναι περίεργα ανθεκτικοί.
     
  2. Constantinepe

    Constantinepe Regular Member

    Καλα της ηλικιας μου πολυ χειροτερα γιατι ουτε μυαλο εχουν ουτε εμπειριες...
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δε το ξέρεις, υποθέτεις. Anyway good luck.  
     
  4. Constantinepe

    Constantinepe Regular Member

    Μιλαω για την πλειοψηφια εχοντας και προσωπικη εικονα αλλα και πολλες γνωμες γυναικων (ολοι μου οι φιλοι ειναι μεγαλυτεροι και η πλειοψηφια γυναικες). Δεν λεω οτι δεν υπαρχουν και εξαιρεσεις...ευχαριστω!  
     
  5. skia

    skia Contributor

    Πάντα, είχα την αίσθηση ότι άντρες που ψάχνουν για μεγαλύτερες γυναίκες υποσυνείδητα το κάνουν για να έχουν μια δεύτερη ''μαμά''.
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ωωω, μη λες τέτοια.

    Εμπειρίες μαζεύουν, άκου μαμά, τζίζας δλδ , λολ.  
     
  7. skia

    skia Contributor

          λες να με πάρουν με τις τομάτες;
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Μπα.
     
  9. Constantinepe

    Constantinepe Regular Member

    Το οιδιποδειο συμπλεγμα υφισταται αλλα η απαντηση στην αιτια αυτης της αναζητησης δεν ειναι μοναδικη.
     
  10. skia

    skia Contributor

    θα με ενδιέφερε να μάθω και τις υπόλοιπες.
     
  11. Constantinepe

    Constantinepe Regular Member

    Μια ειναι η δικια μου. Δεν αντεχω τη νοοτροπια των συνομηλικων θηλυκων. Εχω πολλα προβληματα για να ασχολουμαι με συμπεριφορες τυπου "δεν μαγαπας πια" κλπ
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor