Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σχέση μόνο, no games

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος centcool, στις 15 Μαϊου 2018.

  1. Ναι ξέρω, εγώ κάνω πάντα το λάθος, όχι ότι οι άλλες δεν είναι προβληματικες.Άσε τόσα χρόνια εδώ μέσα έχω δει πάρα πολλά.
     
    Last edited: 10 Σεπτεμβρίου 2018
  2. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    @urolagnos εγω θα ελεγα ριξε τα στανταρ σου κανε πρωτα σεσσιον / παιχνιδι οπως θελεις πες το και μεσα απο το παιχνιδι και την γνωριμια μπορεις να δεις αν αυτη η γνωριμια μπορει να εξελιχθει και σε σχεση
    καπως ετσι νομιζω με το φτωχο μου το μυαλο ειναι και η φυσικη ροη οχι πρωτα κανουμε σχεση και μετα ολα τα αλλα
     
  3. kathreuths

    kathreuths New Member

    Από προηγούμενη απάντηση του λογικά ή θα ανήκε στους άντρες που έχουν γυναικεία προφίλ ή στις προβληματικες γυναίκες που δεν είναι ικανές να κάνουν συζήτηση...   
     
  4. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Ναι όντως από τότε που είμαι σε σχέση δεν παίξω Games εγώ να logάρω στο steam εδώ και κανα μήνα.. άτιμη... Κ...ενονία...  
     
  5. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Η ζωή από όλα εχει. Την τρίτη μεγαλύτερη σχέση μου την γνώρισα παίζοντας wow. Συνεχίσαμε κατά τη διάρκεια της σχέσης μας να παίζουμε. Μέχρι και τον υπολογιστή του είχε φέρει σε κάποια φάση σπίτι μου και παίζαμε δίπλα δίπλα λολ!
     
  6. Manipulator

    Manipulator Regular Member

    το δυστύχημα είναι πως κόσμος λέει "ναι, μέσα, γιατί όχι, σουπερ", στο "παιχνίδι" (session, sex, πείτε ότι θέτε), σαν μοχλό και να ψήσει τον/την άλλον/ην να κάνει σχέση και άμα δεν κάτσει από τις 2-3 πρώτες φάσεις, λένε " μα εγώ θέλω σχέση! τι με πέρασες ? ". Κάγκελο μετά ο παίχτης ! και φταίει και από πάνω !