Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σχεση απο απόσταση με τον Κυριο μου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Dolce_vita, στις 24 Αυγούστου 2014.

  1. Dolce_vita

    Dolce_vita Regular Member

    Oλα ξεκινησαν πριν εξι μήνες...
    ηταν τοτε που αποφασησα να μοιραστω μαζι σας την εμπειρια μου για τον πρωην κυριο μου εκείνον που βρισκόταν στα Χανια πριν 14 χρόνια. Ηξερα ότι την διάβαζαν πολλοί αυτη την ιστορία είχα πάρει αρκέτα μηνύματα και προσωπικά και σαν σχόλια στην ιστορία μου. Τότε ήρθε Εκείνος (έχω την άδεια Του να σας αναφέρω το νικ του, μιας και σαν γράφω ύστερα απο δικιά Του εντολή, αλλά δεν θα το κάνω θα Τον αναφέρω απλά σαν Κύριο) ήταν οι πρώτες Του μέρες στο φόρουμ και δεν ήξερε πως λειτουργεί. Έτσι ανταλλάξαμε μαιλ με σκοπό την επικοινωνία μας.
    Εκείνος ήταν κολλημένος με την πρωην Του και έγω προσπαθούσα να Τον κάνω να καταλάβει ότι καλά θα κάνει να την αφήσει γιατί οι συνθήκες δεν ήταν κατάλληλες για να συνεχίσει εκείνη την σχέση (χωρίς κάποιο προσωπικό όφελος...... τουλάχιστον οχι τότε).
    Για 3 μήνες περίπου επικοινωνούσαμε όχι καθημερινά αλλά μαθαίνα νέα Του και Εκείνος δικά μου. Ξαφνικά τα μαιλ πικνώσανε στελναμε απο 40 έως 80 μαιλ σε μια μέρα. Το περιεχόμενο ήταν απο καθημερινές σκέψεις μέχρι άκρως ερωτικό σε σήμειο που απογειωνόμασταν κ οι δύο. Ξαφνηκά άρχησαν τα τηλέφωνα τα καθημερινά μηνυματά στο κινητό παράλληλα με τα μαιλ. Η πρώτη Καλημέρα μου ήταν σε Εκείνον η τελευταια Καληνυχτά μου πάλι σε Εκείνον. Αρχησα να Του μιλάω στον πληθυντικό, τσατιζόμουν όταν με συγκρίνε με την πρωήν του, με βοήθησε να ξεπεράσω πολλά ανοιχτά κεφάλαια που είχα αφήσει χωρίς να τα έχω κλείσει. με όδηγησε σε νέα μονοπάτια αρκετά ενδιαφέροντα προς εμένα
    Κάθε μέρα ένιωθα πιο κοντά Του Δεν με πείραζε που δεν Τον είχα δει ποτε που δεν Τον είχα αγγίξει ποτέ ένιωθα ότι με ξέρει καλύτερα απο τον καθένα Του είχα παραδώσει την καρδια μου και το μυαλό μου. Ένιωθα ότι ήταν αρκετά κοντά μου Καθε μέρα και περισσότερο Μαζι Του ένιωθα ασφάλεια ήξερα πως ότι και να σκεφτόμουν θα Του το έλεγα και θα με βοηθούσε να βρώ μια λύση Με έβγαζε απο την καθημερινότητα μου.
    Δυστυχως όμως τελείωσε πριν κάν τον συναντήσω πριν προλάβω να κάνω πραγματικότητα όλα αυτά που λέγαμε. Το προτελευταίο μήνυμα που μου έστειλε ήταν Σε σκέφτομαι Την επόμενη μέρα μου έστειλε Σταματάμε. Καλη συνέχεια. Ένιωθα ένα απολοιτό κενό Γιατι; Γιατί με αφήσε; Τι λάθος έκανα Προσπαθήσα να τον ρωτήσω μου απάντησε ότι ήθελε να γυρήσει στην οικογένεια Του (δεν ανέφερα ότι εναι παντρεμενος όπως και εγώ) μέτα είπε ότι ήθελε να γυρήσει στην πρώην Του Ομως εγω δεν καλυβόμουν απο αυτή την απάντηση
    Προσπάθησα να Τον ξεχάσω βρήκα κάποιον και αφού του είπα την όλη κατάσταση προθυμοποιήθηκε να με βοηθήσει να Τον ξεπεράσω Μετρουσαμε μαζί τις μέρες που δεν Του είχα στείλει μηνυμα ομως έγω Τον σκεφτομουν καθε μέρα και πιο πολυ
    Μεχρι απόψε σκέφτηκα ότι θα κάνω μια τελευταια προσπάθεια ισως καταλάβω γιατι με αφήσε Τι λάθος εκάνα Τι άλλαξε Ειχε πει ότι δεν φοβαται γιατι με αφήσε έτσι
    Μου έδωσε εντολή να σας τα γράψω όλα αυτά για να μου πείτε την γνωμή σας. Περιμένω την αποψή σας και τα σχόλια σας
     
    Last edited: 24 Αυγούστου 2014
  2. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Δεν έχω διαβάσει την ιστορία που λες πως έγραψες τότε, μια και είχα φύγει από το φόρουμ για ένα περίπου χρόνο.
    Αλλά από αυτά που γράφεις τώρα, υποθέτω πως ήταν κολλημένος με αυτή την πρώην και εσύ ήσουν μια ευχάριστη διέξοδος για ένα διάστημα. Κάτι σαν χάπι, που το παίρνεις για να μην σκέφτεσαι το άτομο που δεν πρέπει, αλλά όταν τελειώνει το κουτί, ξαναπέφτεις στα ίδια. Το έχω κάνει κι εγώ και δεν περηφανεύομαι γι' αυτό.
    Βέβαια, έχοντας παρηγορήσει πολλές και πολλούς στο παρελθόν, οφείλω να σου πω πως, ό,τι θα ακούσεις εδώ, θα είναι απλά εικασίες. Την αλήθεια την ξέρει μόνο εκείνος και συνήθως είναι πολύ διαφορετική από αυτή που όλοι φανταζόμαστε.

    Επίσης, πρέπει να ομολογήσω πως μου φαίνεται λίγο παράξενο το ότι σε παρότρυνε να ανοίξεις νήμα και να ρωτάς την γνώμη αγνώστων, αλλά εντάξει, ο καθένας λειτουργεί διαφορετικά. (Ελπίζω να μη με κυνηγήσει μόνο, γι' αυτό που είπα.  )
     
  3. Dolce_vita

    Dolce_vita Regular Member

    προσπαθησα και εγω να το κανω ομως δεν αξίζει όυτε σε εκείνο το παλικάρι που προθυμοποιηθηκε να με βοηθησει ούτε σε μένα να επουλώνω τις πληγές μου χρησιμοποιόντας δεκανικία
    Τον ερωτευτηκα Ερωτευτηκα μια ουτοπια τι να πει κανεις
     
  4. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Ούτε η πρώτη είσαι και σίγουρα ούτε η τελευταία.  
     
  5. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Οντως βλέπω μια ανθρώπινη ανάγκη και τίποτα περισσότερο.

    Ισως να ναι καλύτερα. Εσυ εμαθες πως σκανε οι φουσκες με ήπιο τροπο
     
  6. Dolce_vita

    Dolce_vita Regular Member

    [QUOTE="Victoria_ash, post: 436642, member: 25912"Ισως να ναι καλύτερα. Εσυ εμαθες πως σκανε οι φουσκες με ήπιο τροπο[/QUOTE]
    δεν ξερω πως θα ηταν ο χειροτερος τροπος!!!! δεν μπορω να Τον ξεπερασω δεν θελω δεν εχει ολοκληρωθει μεσα μου ο κυκλος Ιου
     
  7. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Σε νιωθω γλυκια μου
    Κάποια στιγμή περνάει. Προσπερναει το μυαλο βασικα. Κουραγιο
     
  8. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Θα σου απαντήσω με ένα ρητό:
    Καλύτερα να τελειώσει μια κατάσταση οσο και εάν πονάει,παρά να διαιωνίζεται μια αρρωστημένη.
    Όποια και εάν ήταν τα κίνητρα του Κυρίου σου για τον χωρισμό σας θαρρώ ότι είχε σκεφτεί όλες τις παραμέτρους.Αφού πήρε αυτήν την απόφαση το πρέπον είναι να την σεβαστείς.Σίγουρα πονάει,σίγουρα δεν είναι και ότι καλύτερο μπορεί να σου συμβεί αλλά είναι μια κατάσταση που θα πρέπει να συνηθίσεις και να προχωρήσεις μπροστά.
    Ίσως στο μέλλον να γνωρίσεις κάποιον καλύτερο.
     
  9. Αυτοι οι ανεκπληρωτοι ερωτες ειναι οι χειροτερες αλυσιδες. Το θεμα ειναι θα τις κοψεις για να κανεις βηματα μπροστα η οχι;
     
  10. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Το θέμα είναι πως πρέπει να κοπούν και μετά να το πάρεις απόφαση να προχωρήσεις μπροστά!
     
  11. Δεν θα της πω εγω τον τροπο. Ας το ανακαλυψει μονη της η κοπελια.
     
  12. DinwDiatages

    DinwDiatages New Member

    Τι σε βοηθάει και τα λες όλα αυτά εδώ;
    Είπες ότι εισαι παντρεμένη,έχεις και οικογένεια; Πως πρέπει να αισθάνεται ο δικός σου;