Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΤΑΥΛΑΝΔΗ ΑΦΕΝΤΡΑ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος frendy, στις 6 Ιουλίου 2008.

  1. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: ΤΑΥΛΑΝΔΗ ΑΦΕΝΤΡΑ

    Και εχω και αγωνια.......να μαθω αν καποιος εχει παει με Εσκιμωα Αφεντρα....!!!!! 
     
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Απάντηση: ΤΑΥΛΑΝΔΗ ΑΦΕΝΤΡΑ

    πόσο ματαιόδοξο είναι να κάνει κάποιος σεξοτουρισμός, ειδικά όταν οι περισσότερες από αυτές τις "επαγγελματίες" είναι ανήλικες ...
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: ΤΑΥΛΑΝΔΗ ΑΦΕΝΤΡΑ

    Ρωσια! Μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ας ξεκινησουμε!
    Ως γνωστον η Ρωσια ειναι μια αχανης χωρα και επομενως περιλαμβανει πολλες φυλες, αρα και Αφεντρες απο καθε φυλη.
    Μπορειτε να επιλεξετε μια σηβηριανη Αφεντρα η οποια θα σας βασανισει στην παγωμενη στεππα, αλλα θα ειναι και μια Mistress βαρεων-βαρων, λογω του λαρδιου και την αφθονης βοτκας που καταναλωνει για να μην γινει γρανιτα. Αρα αν σας χαστουκισει και βρεθειτε με Αλτσχαιμερ μην ψαχνετε να βρειτε πως σας συνεβη αυτο εσας.
    Μια εσκιμωα Αφεντρα παλι θα σας μπασει στο igloo οπου αν καθησετε στο πατωμα ο κωλος σας θα κυκλοφορει με τα οικογενειακα παγωτα στα πρασινα ψυγεια, περα απο το οτι αν δεν ζει μονη και επιστρεψει αιφνης ο καλος της κινδυνευετε να βρεθειτε με εναν μπακαλιαρο στο ομορφο σας κωλαρακιον.
    Μια Αφεντρα απο τον Καυκασο παλι, προφανως λογω περιοχης θα ειναι μια μαθουσάλα οποτε αν παει να σας χαστουκισει το πιο πιθανο ειναι εσεις να αναμενετε τον φουσκον αλλα το χερι της να εχει αποκολληθει και να βρισκεται στο διπλα τετραγωνο.
    Ευρωπαικη Ρωσια. Ναι, εδω πλεον μιλαμε για καλλονες Αφεντρες, ψηλες, βυζουδες, με ατελειωτα ποδια, λαγνες μοσχοβιτισες οι οποιες σου λενε, " εγκό τα σε ντείρω αλλα και εσυ μου γκραψεις το ντιαμερισμα σου, ή με παντρευτεις γκια να παρω γκριτσκα υπηκοοτητα κακο παιντί".
    Η επιλογη ειναι δικη σας!  
     
    Last edited: 18 Ιουλίου 2008
  4. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Re: Απάντηση: ΤΑΥΛΑΝΔΗ ΑΦΕΝΤΡΑ

    Αυτο θα μπορουσε να ειναι μια εντιμη συναλλαγη τωρα που φιλελευθεροποιηθηκε το καθεστως.
    Αν ομως σου λενε "εγκο τα σε ντειρω ΜΕΧΡΙ εσυ μου γκραψεις το ντιαμερισμα σου ...'" αφου πρωτα σε δεσουν σα λουκανικο τι γινεται;
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: ΤΑΥΛΑΝΔΗ ΑΦΕΝΤΡΑ

    Ε, εκει πια απαντας, "Ντα- ντα, ντείρε με καλα εσυ κοκκινη αρκούντα και εκγώ σου γκράψω και το Elunda beach hotel!"  
     
  6. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member


    Μολις τωρα διαβασα το ποστ, και ειδα το video. Απο ποια ταινια ειναι? Δεν πιστευω οτι δεν γνωριζω την ταινια, αραγε αξιζει να την δω?

    By the way, sorry για το off topic.
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Απάντηση: ΤΑΥΛΑΝΔΗ ΑΦΕΝΤΡΑ

    Δεν υπάρχεις εσύ!!!      
     
  8. extreme32

    extreme32 Regular Member

    κι εγω δεν το ειχα δει. Στην αρχη ελεγα τι γλυκουλι που ειναι αυτο οταν λεει deeper deeper". μετα σκεφτηκα οτι αν και ασιατισα ειναι ασχετη στο βελονισμο αφου κανονικα δεν επρεπε να ποναει. Μετα ειδα οτι ο τυπος μοιαζει με τον Jackie Chan και δεν καταλαβα γιατι την ωρα που του εκοβε τα ποδια η αρρωστη δεν της εχωνε καμια μπουφλα αφου τα χερια του δεν ηταν δεμενα. Φρικη. Αρρωστισα.
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    στο κομμάτι δεν φαίνετε αλλά για να τον ξαπλώσει έτσι του έχει δώσει ένα παραλυτικό φάρμακο ...

    είναι σκηνή από ένα ιαπωνέζικο έργο  

    η ταινία κυκλοφορεί σε κάθε κοινο videoclub με τον τίτλο "Audition" δεν ξέρω για 2ευρώ αξίζει !
     
  10. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Μηπος ξερεις τον σκηνοθετη, η τουλαχιστον το ετος παραγωγης; Δεν βρισκω αυτη τη ταινια στο imdb. Υπαρχουν καμια δεκαρια, τουλαχιστον, ταινιες μ'αυτον τον τιτλο.
     
  11. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Ε λυσσα κακιά με την ταινια. Και γιατί να την δεις? Εισαι τρελη? Για να παιρνεις ιδέες? Απαπαααααα. Οχι! Ξέρουμε αλλα δεν σου λεμε. και το link του Fanshaw λαθος ειναι. Απλά μοιάζει η τυπισα στο εξωφυλλο και λιγο ο τίτλος.


    μπρρρρρρρρ   είναι φρίκη . Να, τετοια βλεπουν τα παιδακια και μετα πανε και σκοτωνουν τους συμαθητες τους.
     
  12. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Thank you, Fanshaw  

    @extreme32: Οχι, δεν ειναι για να παιρνω ιδεες. Το σινεμα ειναι το παθος μου, και πιστευω πως μια καλη ταινια (δεν ξερω αν ειναι η δεν ειναι καλη ακομη), πρεπει να ιδωθει, ειτε βρησκεις το θεμα αποκρουστηκο, ειτε οχι. Το κρινουμε για την καλλιτεχνικη του αξια, οχι για τις οποιες αντιρησεις εχουμε για το θεμα.
    Η σκηνη που ειδαμε ηταν καλα γυρισμενη, φωτισμενη, και σιγουρα ειχε ατμοσφαιρα. Δεν εχω ιδεα αν το υπολοιπο αξιζει η οχι, θα το κρινω.
    Ρε συ, εχει κερδισει 3 βραβεια, και το FIPRESCI στο Rotterdam. Τι μας λες τωρα;