Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΩΝ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Her0ica, στις 19 Ιανουαρίου 2009.

  1. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΩΝ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ

    εγώ νομίζω ότι πρέπει να χαίρεσαι που θα προσφέρεις τις υπηρεσίες σου στις ωραιότατες mistresses του χώρου μας  Και είμαι σίγουρη ότι θα εκτιμήσουν την προσφορά, την ποιότητά των υπηρεσιών και την επιμέλειά σου  . ειδικά η κ. Her0ica που μπορεί να είναι απαιτητική αλλά το καλό ξέρει να το αναγνωρίζει!
     
  2. Re: Απάντηση: ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΩΝ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ

    Μα χαιρομαι κατα βαθος αλλα γιατι μονο στις mistresses???
    Και στις ωραιότατες submissive του χώρου μας , προσφέρω τις υπηρεσίες μου. (Καθαριζω και διακοπτες αμα θελουν) 

    Ελπίζω η απαιτητική η κ. Her0ica ,εκτός του ότι αναγνωρίζει το καλό, να το
    πλερώνει κιόλας ,διότι ο τσαμπας πέθανε.
     
  3. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Απάντηση: ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΩΝ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ

    Τι έγινε Κορνήλιε Καίσαρα; Τόσο πολύ σας άγγιξε η οικονομική κρίση που από δισεκατομμυριούχος φτάσατε στο σημείο να καθαρίζετε τους διακόπτες της κ. Her0ica; Ειλικρινά, σας συμπονώ.
     
  4. Her0ica

    Her0ica Regular Member

    Re: Απάντηση: ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΩΝ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ

    Ελπίζω η απαιτητική η κ. Her0ica ,εκτός του ότι αναγνωρίζει το καλό, να το
    πλερώνει κιόλας ,διότι ο τσαμπας πέθανε.[/QUOTE]

    Μα τι παραδοπιστος που εισαι....
    7 ευρω την ωρα δινω στη βουλγαρα που ερχεται να καθαρισει αυτα που νομιζει οτι καθαρισε το τιποτακι μου
    Ειδικα τωρα στις γιορτες που εφυγε για ενα μηνα μπορει να μην βρωμισαμε αλλα μια θολουρα την απεκτησε το σπιτι
    Τα ρεπα της δικα σου αν εισαι τοσο καλος αλλα ικα μην ζητησεις
     
  5. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΩΝ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ

    ρεεεε κορνηλιεεεεεεεεεεε απαγορευονται οι διαφημησεις βρεεεεεεεε
    παλι για μπανακι θα σε στειλουν.......
     
  6. Babylon

    Babylon Regular Member

    Το thread θα μπορουσε καλλιστα να ονομαζεται "ΓΙΟΚΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΞΕΝΙΤΙΑ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ..." η "ΕΡΓΕΝΗΔΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ". Και παρεπιπτοντως τα πιο σιχαμερα πραματα σε θεματα καθαρισματος τα χω δει απο γυναικες.
     
  7. Lady Semeli

    Lady Semeli New Member

    Βρε Κορνήλιε δεν έρχεσαι κ απο δω να βάλεις ένα χεράκι που δυσκολεύομαι τελευταία? Έλα δίπλα είσαι...Αλήθεια κατσαρίδες σκοτώνουμε? Άντε και τους διακόπτες θα τους αναλάβω εγώ ως vanilla!
     
  8. Jomaru

    Jomaru Guest


    που να δεις στους φανταρους τι γινεται!  

    το πως θα κανει τις οικιακες εργασιες ο υποτακτικος για την ικανοποιηση της κυριας ειναι θεμα της εκπαιδευσης που θα του παρεχει η κυρια.
     
  9. Re: Απάντηση: ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΩΝ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ

    Ξέρεις τι κρίση υπάρχει?   Να σκεφτείς ότι εγώ είμαι δισεκατομμυριούχος
    και όμως αναγκάζομαι παράλληλα να κάνω και τον καίσαρα για να
    βγάζω τα «στραβά» μου έξοδα.
     
  10. cider

    cider Kitchen master

    Kυρίες μου, συγχωρήστε τους. Πού να προλάβουν να καθαρίσουν πίσω από το καλοριφέρ, πού να προλάβουν να κάνουν τον διακόπτη να αστράφτει! Αφού γράφουν σε αυτό το νήμα (διάολε, πέντε σελίδες σε ένα νήμα που άνοιξε χτες!)  
     
  11. The_Ripper

    The_Ripper New Member

    οσο φαλοκρατικο και αν ακουγεται ολα τα παραπανο ειναι για γυναικες
     
  12. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΩΝ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ

    Μεγάλη ζήτηση έχει αυτός ο cornilios!!!!!!!!!!!!