Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΤΙΜΩΡΙΑ;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Astir, στις 24 Ιανουαρίου 2006.

  1. Master_nightmare

    Master_nightmare New Member

    Απάντηση: ΤΙΜΩΡΙΑ;;;

    Καταρχήν μια σκλάβα δεν καλή τον Κ, ο Κ έχει την σκλάβα οπότε θέλει
    Η τιμωρία θα ήταν σκληρή και μάλλον πνευματική γιατί να ξέρει κάτι δεν αρέσει στον Κ και να το κάνει σημαίνει ανυπακοή
    Αρα η τιμωρία θα είναι διπλη.
     
  2. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: RE: ΤΙΜΩΡΙΑ;;;


    Τι κριμα να μην ειμαι αδεσμευτη......μπορω ομως να σας προσκαλεσω σε γευμα μαζι με το Κυριο μου , να απολαυσετε τουλαχιστον φαγητο της αρεσκειας σας!
     
  3. MasseurAthens

    MasseurAthens Regular Member

    Απάντηση: RE: ΤΙΜΩΡΙΑ;;;

    Βάλε και μια καρέκλα παραπάνω βρε ψυχή  
     
  4. evallila

    evallila New Member

    Απάντηση: ΤΙΜΩΡΙΑ;;;

    Εγώ πιστεύω πως είναι μια πρόκληση απέναντι στον Αφέντη της. Πιθανά να ένιωσε αδιαφορία απο την πλευρά του και να θέλει να νιώσει τα όρια πιο έντονα.
     
  5. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: RE: ΤΙΜΩΡΙΑ;;;

    Mα εννοειται με την παρεα σας αγαπητε.....ολοκληρο τραπεζι θα κανουμε, θα τσιγγουνευθουμε?
    Εκ Πατρων το κοπρογατο.....φιλοξενο γαρ!
     
  6. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: ΤΙΜΩΡΙΑ;;;

    Η προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι μια γυναικα που πραγματικα σεβεται τον εαυτο της και δη μια σκλαβα ή υποτακτικη,
    δεν θα κανει τετοια τσαλιμακια, γιατι και τον εαυτο της προσβαλλει και Εκεινον που υποτιθεται υπακουει και του εχει παραδωσει τις επιθυμιες της.