Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΤΟ ΠΑΡΤΥ....

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Kits, στις 19 Μαϊου 2006.

  1. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    φιλε μου αυτο δεν ειναι ψηλο!ειναι η εθνικη basket της γαλλιας 
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Καμμια σχεση, μητερα Αθηναια, πατερας Μιλανεζος.
    Την λεξη "κουρουμπελο"την ακουσα απο εναν σκλαβο που ειχα, τωρα αν ηταν απο την Βεροια δεν το γνωριζω! 
     
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Καλά βρε, μη βαράς. Scusatemi.
     
  4. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: ΤΟ ΠΑΡΤΥ....

    Βρε παιδιά το κουρούμπελο το λεω και το ακούω 15 χρόνια τώρα χωρίς κανένας να είναι βόρειος στον "κύκλο" μου....
     
  5. Όπως καταλάβατε η Έυα δεν συμπαθεί κανένα
    Εκτός από εμένα      
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Σας πληροφορω οτι η Ελλαδα ΔΕΝ ειναι καθολου μα καθολου οπισθοδρομικη!
    Γιατι οι Ελληνες αρεσκονται στο να την βλεπουν ετσι δεν το καταλαναινω, ειλικρινα.
    Εχω ανηψακια ιταλους και ιδου τι διδασκονται για την Ελλαδα στο σχολειο που πηγαινουν στην Ιταλια φυσικα!
    "Η Ελλαδα ειναι μια πολυ ομορφη χωρα της Ευρωπης με πανεμορφες ακρογιαλιες, θαλασσες, βουνα και νησια, με πολυ φιλοξενους κατοικους.
    Ειναι η γενετειρα της δημοκρατιας και της ελευθεριας, ειναι το λικνο του πολιτισμου, και-και-και!
    Αυτην την ομορφια οι Ελληνες αρνουνται η δεν μπορουν να την διακρινουν?????????????
    Ξερετε οτι περυσι το καλοκαιρι, μια φιλη μου ιταλιδα πηγε στην Ροδο και ενω περιμενε στην σταση την παρεσυρε καποιος με αυτοκινητο και την εγκατελειψε αβοηθητη, και πως οταν τελικα ο τυπος συνελήφθη εφαγε 7 μηνες φυλακη, κατι για το οποιο η ιδια ανεφερε σε συζητησεις της με ιταλους και με θαυμασμο για τους ελληνες και τους ελληνικους νομους για το θεμα αυτο??
    Αναρωτιεστε γιατι???????
    Χμ! Στο ιταλικο κρατος ο νομος λεει, πως αν παρασυρεις πεζο με το αυτοκινητο σου ΔΕΝ πας μεσα σε καμμια περιπτωση!!!!!!!!!!!!
    Πληρωνεις απλα προστιμο!!!!!!!!!!!!! 
     
  7. ΜΙΡΕΛΑ 7 μήνες φυλακή στην Ελλάδα σημαίνει πρακτικά πρόστιμο καλή μου
    εξαγοράσιμη είναι. Ίσως η Ιταλίδα εκείνη δεν το ήξερε και νόμιζε ότι ο άλλος
    θα πάει φυλακή. Στην ουσία πρόστιμο πλήρωσε.
     
  8. just me

    just me New Member

    Απάντηση: ΤΟ ΠΑΡΤΥ....

    eukairies gia empeies exoume...arkei na tis arpaksoume apo ta mallia... mpravo pou to ekanes.