Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τί Τους ζητάμε;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 9 Φεβρουαρίου 2006.

  1. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Τα ζητω και 'γω ολα αυτα (ζουλεψα  ), συγκεκριμενα:

    -Θελω να εχει ηπιους τροπους και γενικα τροπους, ευγενεια. Ο,τι θελει να το ζητα ηρεμα χωρις φωνες και υστεριες. Εξαιρουνται οι περιπτωσεις που γινομαι πολυ σπαστικο, οποτε εκει τον δικαιολογω..

    -Θελω να θελει να μου μαθει πραγματα. Να θελει το καλυτερο για 'μενα, να με βλεπει να βελτιωνομαι και να καμαρωνει.

    -Θελω η ισχυς του πανω μου να ειναι εμφανης.
    Όμως ειμαι ενα ατομο που δε δεχεται ευκολα "αφεντικα". Μου ειναι δυσκολο το να υποταχθω σε καποιον. Για να το καταφερει καποιος αυτο, θα πρεπει να με εμπνευσει με τον τροπο του ωστε να του παραδωθω απο μονη μου. Αν το καταφερει, θα γινω το πιο πιστο του ατομο, ενα ατομο που θα του δοθει ολοκληρωτικα, που θα θελει να του προσφερει τον ουρανο με τ' αστρα κι αλλα τοσα παραπανω, που θα τον ακολουθησει παντου και θα τον υποστηριζει σε ολα.

    -Να γνωριζει τι θελει απο 'μενα και που θελει να με φτασει. Ακριβως αυτο.
    Αλλα πρωτα απ' ολα θελω να γνωριζει τον εαυτο του και να τα 'χει καλα μαζι του. Να εχει την αυτοπεποιθηση, τη σιγουρια και τις γνωσεις ωστε να αναλαβει ενα αλλο ατομο, εμενα, και να μου δωσει τις σωστες κατευθυνσεις.

    Επιπλεον..(ειπαμε, της Παναγιας τα ματια,σωστα?.. )

    -Να ειναι ενας ανθρωπος που θα εχω καποιο λογο να θαυμαζω.
    -Να ειναι ειλικρινης και αξιοπιστος. Πολυ σημαντικα χαρακτηριστικα για 'μενα και τα δυο. Να μου λεει κατι και να ειναι ΑΥΤΟ. Να μην με κανει να αμφιβαλλω και να κερδισει στο ακεραιο την εμπιστοσυνη μου.
    -Να μην παιζει με τη νοημοσυνη μου. Να αναγνωρισει οτι εχει να κανει με ενα ατομο που στροφαρει και να μου φερεται αναλογα.
    -Τελος να εχει απειρη υπομονη και επιμονη μαζι μου αν θελει να μακροημερευσουμε..

    Τιποτα δε ζηταω τελικα  
     
    Last edited: 20 Αυγούστου 2016
  2. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    @Brigitte : με λίγα λόγια θέλετε να σας κάνουν να θέλετε. Διόλου παραξενο που προβληματίζεται η @vussinada
     
  3. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Ξεχασες κατι γλυκυτατη @Brigitte  

    Αν δεν τα κανει ολα αυτα, ζητα του και τα ρεστα!  

    Τον παπαρα...για να προτρεξω...  
     
  4. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Πρώτα δεν ζητάω απολύτως τίποτα.
    Μετά ζητάω τα πάντα και μετά γυρνάω πάλι στο τίποτα.
     
  5. Brigitte

    Brigitte Contributor

    that's true  
     
  6. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Aπλα χαιρετω.. 
     
  7. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Διαβαζοντας ολα τα ποστ τουτου του νηματος κατεληξα στο εξης συμπερασμα:

    Οσοι θεωρουν εαυτους Κυριαρχους η τραβανε, πες το ψεματα, η εχουν να τραβηξουν... 

    Αλλα βεβαια τα ζορικα ειναι για τους ζορικους και τα πιο ομορφα πετραδια βρισκονται στα πιο βαθια λαγουμια.

    Πως θα ειχε πλακα αλλοιως?  

    Buenas noches  
     
  8. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Your post sounds familiar lol