Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τί σας απωθεί στον σύντροφό σας;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 20 Ιανουαρίου 2009.

  1. Circe

    Circe Lemon zest

    Ότι είναι στρίγγλες κι έχουν το Οιδιπόδειο σύμπλεγμα στην μέγιστη του μορφή!
     
  2. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Τόσο μυαλό λέτε ότι έχετε βρε κορίτσια.

    Πώς τα καταφέρνουν μερικές και γίνονται έτσι όταν γίνουν πεθερές; Μυστήριο...  
     
  3. Circe

    Circe Lemon zest

    Νομίζω ότι αυτές πάντα τέτοιες ήταν. Δεν πιστεύω ότι αλλάζει η ψυχή του ανθρώπου..
     
  4. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Αυτό είναι τρελή απόπειρα για Domιλίκι, και μη συναινετικό κιόλας.  

    Τελικά λοιπόν αναρωτιέται κανείς τι σου'ναι οι ορισμοί και τα στάτους και τα κέρατα όλα σε τούτον τον σκληρό τον κόσμο...  
     
  5. Circe

    Circe Lemon zest

    Ποιο "αυτό";
     
  6. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Το να μπλέκεται παντού η πεθερά και να θέλει να γίνεται το δικό της. Τι άλλο;
     
  7. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Αυτό που με απωθεί είναι η ηλιθιότητα ΜΟΥ  

    Μετά από κάθε σχέση προκύπτει κι ένα νέο δεδομένο για κάτι που με ξενερώνει και την επόμενη φορά στοχεύω σε κάποια που να μην έχει αυτό το χαρακτηριστικό κι έχω φτάσει σ' ένα σημείο που έχουν μαζευτεί πολλά στη λίστα και θέλω παράλληλα όλα να μην υπάρχουν. Έχω απορρίψει πολλές φορές κάποιες που θα μπορούσαν να κάνουν τη διαφορά στη ζωή μου.
     
  8. Circe

    Circe Lemon zest

    Δεν κατάλαβα ότι εννοούσες πεθερά με ορισμό και στάτους! Έχεις δίκιο όμως. Είναι εξ ορισμού έτσι!
     
  9. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Όπως νοιώθεις. Αλλά το να περιμένει κανείς το ιδανικό που να διαρκεί και μια ζωή δεν προδικάζεται.
    Θέλουν δουλειά οι σχέσεις και υπομονή, αν αποδειχθεί ότι αξίζουν.
     
  10. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    ...αυτό πήγαινε στο παραπάνω post του @-Volt- ...  
     
  11. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    New and Unique Statous:

    N-C-M

    Non-Consensual-Master  
     
  12. Circe

    Circe Lemon zest

    Νομίζω ότι υπάρχουν αυτοί που ταιριάζουμε και αυτοί που όχι. Ίσως οι λίστες να είναι περιττές γιατί κι εμείς αλλάζουμε!