Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τί σας απωθεί στον σύντροφό σας;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 20 Ιανουαρίου 2009.

  1. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Εμ η ''λίστα'' δεν είναι λίστα με τη φυσική μορφή. Όταν συναντώ κάτι που στο παρελθόν με έχει ενοχλήσει δε λέω τσεκ και φεύγω, εντοπίζω αν ακόμα με ενοχλεί παρά του ότι πρόκειται για διαφορετικό πρόσωπο.

    Λύσανδρε σχετικά μ' αυτό που έγραψες για την υπομονή: υπομονή έχω κάνει μέσα σε σχέση, όχι πολλές φορές αλλά έχω κάνει. Όταν κάτι όμως προκύπτει μέσα στη σχέση ναι θα συμφωνήσω απαιτείται υπομονή και σύνεση γιατί ούτε εγώ είμαι τέλειος. Όταν κάτι το συναντώ στην αρχή της γνωριμίας και το έχω ξανασυναντήσει στο παρελθόν συνήθως δεν έχω αυτή την ανοχή.

    Και για όλα αυτά δεν αναφέρομαι σε ηλίθια μικροπραγματάκια πχ αν ροχαλίζει ή κλάνει, αναφέρομαι σε πράγματα που έχουν βάρος.
     
  2. -Volt-

    -Volt- Contributor

    και ναι προφανώς άλλη βαρύτητα έχουν για 'μενα κάποια θέματα και άλλη για εσάς. Πάντως δεν πρόκειται για θέματα που αφορούν συνήθειες, ή θεματάκια συγχνωτισμού.
     
  3. m1chal1s

    m1chal1s The pain is for pleasure

    Οταν ψαχνει να βρει τροπο να μου σπασει τα νευρα!
     
  4. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Το να ασκεί (μη συναινετική) βία απέναντί μου.
     
  5. Stelios_X

    Stelios_X "Πείρα είναι το σύνολο των σφαλμάτων μας." Ο.W.

    Ευτυχώς δε βλέπω κάποια αυτό τον καιρό με το ελάττωμα που θα αναφέρω:
    Το φάγωμα των νυχιών. Αίσχος!
     
  6. n0mad

    n0mad Dirty Forty

    Φάε ρε μωράκι μου λίγο σκόρδο επιτέλους.........
     
  7. ninahaze

    ninahaze Regular Member

    Η απαθεια
     
  8. entelweis

    entelweis Regular Member

    Πολλά πράγματα κάποια είναι Α)τα ψέμματα β)υπερβολική ζήλια χωρίς λόγο γ) να ψάχνει το κινητό μου δ)ναι με καταλαβαίνει και να μην είναι εκεί τις στιγμές που τον χρειάζομαι
     
    Last edited by a moderator: 21 Απριλίου 2018
  9. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Για να ειναι συντροφος μας σημαινει οτι τον εχουμε αποδεχτει. Και οποιοδηποτε ελαττωμα του ειναι διαχειρισιμο.
    Προσωπικα με ενοχλει να τρωμε κ να ακουω παφλασμο χειλιων. Η να τρωει πατατακια (& να μην τρωω εγω) και να ακουω το κρατς κρουτς.
    Εγω πχ τον ενοχλω οταν κανω τσιχλοφουσκες.
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Στο νήμα αυτό μπερδεύεται το αντιφετίχ με την ...βούρτσα...
    Μπίζνες αζ γιούζουαλι δατ ιζ...
     
  11. yannouli

    yannouli busy mind

    ελα που δεν θέλεις !!  

    Protect me from what Ι want...το λεει και ο Brian  
     
  12. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor