Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ταινίες bdsm

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Cuckold4Mistress, στις 12 Οκτωβρίου 2013.

  1. Ορμωμενος απο τη προταση του "συναδελφου" για ανεβασμα bondage σκηνων θα ηθελα κ εγω με τη σειρα μου να ζητησω αν γνωριζει καποιος ταινιες οι οποιες εχουν ως χαρακτηριστικο διαφορα ερωτικα φετιχ. Προσοχη, δεν αναφερομαι σε απλες τσοντες που με ενα googlarisma να κανεις βρισκεις εκατονταδες, αλλα για πραγματικες ταινιες με σεναριο, σκηνοθεσια κτλ οι οποιες να βασιζονται σε στοιχεια της bdsm κοινοτητας.
    Αν υπαρχουν η πλειοψηφια θα ανηκει στον ευρωπαικο κινηματογραφο φανταζομαι.
    Λοιπον οι Σινεφιλ παρακαλουνται να παραθεσουν τις επιλογες-εμπειριες τους.
     
  2. grayfox

    grayfox New Member

    Απάντηση: Ταινίες bdsm

    Το secretary ειναι πολυ καλη ταινια και εχει ως θεμα του το s&m
    A young woman, recently released from a mental hospital, gets a job as a secretary to a demanding lawyer, where their employer-employee relationship turns into a sexual, sadomasochistic one.
     
  3. tonyc

    tonyc New Member

    Απάντηση: Ταινίες bdsm

    δες το tokto fist

    [ame=http://en.wikipedia.org/wiki/Tokyo_Fist]Tokyo Fist - Wikipedia, the free encyclopedia[/ame]

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. Valentino46

    Valentino46 New Member

    Απάντηση: Ταινίες bdsm

    Watch SM-rechter Online Free - Alluc Streaming Links αυτη ειναι μια πολυ καλη ταινια!
     
  5. male1

    male1 Regular Member

    Απάντηση: Ταινίες bdsm

    Υπαρχουν αραγε ελληνικες bdsm ταινιες?
     
  6. Soraya

    Soraya Guest

    βρήκα αυτό το top 10 με bdsmικές ταινίες και σκέφτηκα να το μοιραστώ μαζί σας. (κυρίως γιατι ΔΕΝ περιλαμβάνει το 50 shades of grey)
    κάποιοι ίσως να γνωρίζετε τις ταινίες όμως υποθέτω πως θα υπάρχουν και κάποιοι που ίσως και να μην τις ξέρουν  
    πχ μέσα σε αυτή τη λίστα ανακάλυψα 2 ταινίες που δεν ήξερα όμως επιβεβαιώθηκα για την ταινία the piano teacher που πάντα πίστευα πως ανήκει στο bdsm  
    enjoy
     
  7. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

  8. Master NK

    Master NK Regular Member

    Απ'ολα υπαρχουν το θεμα ειναι να ψαξεις να τα βρεις, εδω εχω μια μεγαλη συλλογη με τεραστια ποικιλια για τον χωρο του bdsm για Ο/οσους-ες αναζητουσανε κατι αναλογο...Καλη Θεαση!!!!

    υ.γ..αφαιρεστε τις παυλες απο το λινγκ και θα δουλεψει τελεια

    http://www.b-d-s-m-h-e-l-l-a-s.gr/forum/thread/61/η-μεγαλη-συλλογη-των-bdsm-ταινιων-ολων-των-εποχων/232/
     
  9. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member


    Ότι πιο κοντινο σε ελληνικό bdsm έχω υπόψιν μου

     
  10. Soraya

    Soraya Guest

    καλησπέρα σας
    ψάχνω να βρω την ταινία shapiosexual...
    μπορεί κάποιος να μου δώσει link?
    ευχαριστώ  
     
  11. Maverick

    Maverick Good guy to a fault.