Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ταπείνωση - Εξευτελισμός (Humiliation)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 6 Ιουλίου 2005.

  1. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Είσαι στο χωριό. Εκεί έχει μαζευτεί η σάρα η μάρα και το κακό συναπάντημα.
    Θέλει και ρώτημα για το ποιος θα φτιάξει τους καφέδες,σε όλους    
    Και βέβαια .. το πρώτο σχόλιο του Κ, αφού έρθουν οι καφέδες.

    Καφέ είπαμε- νερομπλούτσι έκανες  
    Και προς τους άλλους : Οι δικοί σας παιδιά καφέδες είναι εντάξει ;

           
     
  2. Λαέρτης

    Λαέρτης Regular Member

    Το έχω κάνει σε μια υ. Κάθε φορά που αντιδρούσε, και προσπαθούσε να κλείσει το στόμα της, έβαζα το αλλο μου χέρι κατω απο το πιγούνι της, έπαιρνα απο το σάλιο της και το εχυνα στο πρόσωπο της, και ταυτόχρονα την εφτυνα. Μετά απο λίγο καιρό, έβαλε μυαλό  . Σίγουρα αποτελέσματα.
     
  3. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Εισαι στο χωριο   Υποχρεωτικό για το υ το κρέμασμα ορισμένων, έτσι, καταπληκτικα μικροσκοπικών στιγκακίων... στο σύρμα με τα πλυμμενα απλωμένα, φορα παρτίδα βιτρίνα.
    Οσο ο Κ θα πάει για μπάλα το απόγευμα.. να έχεις κάτι το υ να λέει με τις θειάδες, που θα μαζευτούν για τα χρόνια πολλά....... και θα τα παρατηρήσουν σίγουρα.
    Να υπάρχει ενδιαφέρον θέμα συζήτησης δηλαδή          
     
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Που την είδες την ταπείνωση εδώ;  
     
  5. LuvBdsm

    LuvBdsm New Member

    Χαχαχα διαστροφη!!
     
  6. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Για ακου να σου πω   Ο Κ θα κανει το καλύτερο που μπορεί για να σε ξεφτυλίσει.
    Τωρα αν εσυ δεν ξεφτιλιστείς, δεν φταίει ο Κ που εσύ δεν ξεφτυλίζεσαι   με τιποτα.
    Ορίστε μας. Ξεφτίλα θέλω, τωρα την θέλω και πετυχημένη. Μην κάνει στραβοκλωτσιά - στραβοξεφτιλισμό ο Κ αμέσως, βγηκε πορισμα δεν ειναι Κ.

    Αχαριστες σούμπες  
     
    Last edited: 2 Ιανουαρίου 2016
  7. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Τώρα μιλάς ως @bumblebee Κ ή ως διοικητικό μέλος της καταπληκτικής σχολής Μπαμπλενούνε;
     
  8. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    στη δικια μου μ αρεσει να της λεω γδυσου για επιθεωρηση ξαπλωνει ανασκελα με ανοιχτα ποδια μετα στα γονατα για ελεχο πισω πορτας.μετα την βαζω να χαιδευτει μονη της να βαλει δονητη ενω εγω παρακολουθω.αλλες φορες την χτυπαω με βιτσα στο κολο οχι πολλυ δυνατα την ωρα που παιζει με το μουνι της ενω ειναι στα γονατα.
     
  9. Brigitte

    Brigitte Contributor

     
     
  10. Brigitte

    Brigitte Contributor

       
     
  11. Brigitte

    Brigitte Contributor

    α πα πα .... 
     
  12. Brigitte

    Brigitte Contributor

    χαχαχαχαχα...σωστηηηηη!!!!