Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ταπείνωση - Εξευτελισμός (Humiliation)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 6 Ιουλίου 2005.

  1. S/M Healing

    S/M Healing Et Ιn Arcadia Εgo

    Δηλαδή η αξία του έγκειται στο οτι δέν θα με οδηγήσει. Άρα κι εγώ ξαναλέω οτι δεν είναι άξιος για τον ρόλο του. Δεν θεωρώ ΟΛΟΥΣ όσους δηλώνουν "πατριώτες" άξιους". Γιατί παλιά όταν κηρύχθηκε πόλεμος, κάποιοι ¨πατριώτες" που κόμπαζαν κλπ. βγήκαν ελεύθεροι υπηρεσίας. Του πρώτου του πονούσε το πόδι, του δεύτερου ο ποπός και πάει λέγοντας. Και αυτά μου τα έχει διηγηθεί παππούς ο οποίος πολέμησε. Όσον αφορά τους λαπάδες που είναι όλη μέρα με έναν καφέ στο χέρι " αλλα όταν το προτάξει η ανάγκη θα κάνουν το ένα και το άλλο....", θα μου επιτρέψεις να διατηρήσω τις επιφυλάξεις μου.
     
  2. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

     
  3. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Εδώ και πολύ καιρό επιθυμώ να γνωρίσω τέτοια Αφεντρα. Να της κάνω δουλειές του σπιτιού, να πλένω το αυτοκίνητο της, και υπό τη διαταγή της να πλένω και να γλυψω τα πόδια της φίλης της. Ακόμα και να τους φέρω σε οργασμό με τη γλώσσα μου, χωρίς να νοιαζοντε πως αισθάνομαι εγώ και αν θέλω να εκσπερματοσω. Απλά, μόλις τελειώσω, μου λένε - συνέχισε τη δουλειά σου. Πολύ δυνατή φαντασίωση και επιθυμία μου.
     
  4. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Το να αναγνωρίσει κάποιος ευθέως ότι απολαμβάνει κάτι που προκαλεί αποστροφή στους γύρω του Ίσως να είναι ντροπή αλλά: χρειάζεται θάρρος και σίγουρα φέρει την αίσθηση της απελευθέρωσης αρα καί της ικανοποίησης.
    Δεν ξερω αν το έχω λαθος στο μυαλό μου.
    Ίσως.
    Προσωπικά δεν θεωρώ τπτ που να με ευχαριστεί ντροπή.
    Έχω τον όρο "ταπεινός " στο μυαλό μου ως: μετριόφρων.
    Θεωρώ ότι ως υποτακτικός πρέπει να είσαι και ταπεινός απέναντι στον Κ όπου ανήκεις .
    Σε καμία περίπτωση όμως δεν πιστεύω στην ταπείνωση .
    Μια η ένας Υ αισθάνεται περηφάνεια που ειναι ιδιοκτησία του-της Κ του.
    Αισθάνεται ταπεινός απέναντι Του.
    Αλλά ποτέ ταπείνωση.
     
  5. sick_fetish_male

    sick_fetish_male τουαλέτα αφέντρας

    χρονια τη ψαχνω... σκεφτομαι να μετακομισω εξωτερικο μπας και... να ερχεται να σε παταει με τα τακουνια της. να εισαι η τουαλετα της οποτε το θελησει χωρις ορια.. ναχει ενα δωρακι παντα οταν την ικανοποιεις
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Όταν λες "δωράκι"...;
     
  7. sick_fetish_male

    sick_fetish_male τουαλέτα αφέντρας

    να σου επιτρεπει πχ να της κανεις οτι θες καποια μερα
     
  8. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Να σου επιτρέπει η Κ να την κάνεις ότι θελεις;;;;;
     
     
  9. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Αν περιμένει "ο υποτακτικός" να τσιμπήσει "δωράκι" για να ικανοποιήσει την Κυρία του, χέσ'τα.
     
  10. sick_fetish_male

    sick_fetish_male τουαλέτα αφέντρας

    switch
     
  11. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Oh. Ok. δεν το διευκρινισες και γι'αυτό ρώτησα .
     
  12. sick_fetish_male

    sick_fetish_male τουαλέτα αφέντρας

    εχεις δικαιο..