Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τα καυτά μανταλάκια

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος ntinage, στις 13 Ιουλίου 2005.

  1. ntinage

    ntinage Guest

    Μια μέρα στα μοναχικά μου BDSM SESSION, έβαλα από ένα σιδερένιο μανταλάκι στην κάθε θηλή μου, άναψα ένα καμινέτο σαν αυτό που χρησιμοποιούν οι υδραυλικοί, και άρχισα με την φλόγα να ζεσταίνω τα σιδερένια μανταλάκια, το άφησα 3-4 δεπτερόλεπτα στο ένα και μετά το ίδιο στο άλλο, σε λίγο τα μανταλάκια άρχισαν να μεταδίδουν στις θηλές μου την θερμότητα που είχαν, σκέτη καύλα, όταν άρχιζε να εξασθενεί η θερμότητα, ξανά φλόγα στα μανταλάκια, άφηνα την φλόγα τόσο όσο χρειαζόταν για να μην πάθω και κανένα έγκαυμα.

    Συμβουλές
    αλείψτε πριν βάλετε τα μανταλάκια μια αλοιφή για εγκαύματα, κάνει και αυτή που βάζετε στην θάλασα, στις θηλές σας.

    όταν θα ρίξετε την πρώτη φορά φλόγα στα μανταλάκια, μην περιμένετε να αισθανθείτε το κάψιμο και μετά να σταματήσετε να ζεστένετε τα μανταλάκια, γιατί θα έρθει απότομα η ζεστασιά και από απόλαυση θα σας γίνει μαρτύριο, την έχω πατήσει, δοκιμάστε σιγά-σιγά και θα καταλάβετε, πόση ώρα θα πρέπει να αφήνετε την φλόγα.

    επίσης όταν τελειώσετε, και το έχετε παρακάνει αλείψτε, ξανά της θηλές σας με την αλοιφή και αφήστε την για λίγη ώρα επάνω

    slaves είναι σκέτη καύλα, δοκιμάστε το και πείτε μου την γνώμη σας στο forum.
     
  2. metalswitch

    metalswitch New Member

    Ακούγεται πραγματικά ενδιαφέρον ntinage. τι γίνεται όμως αν δεν υπάρχει ...καμινέτο?
     
  3. ntinage

    ntinage Guest

    Μπορείς να το βρείς σε μαγαζιά που πουλάνε σιδερικά, 10-20€ κοστίζει.
     
  4. gaby

    gaby Guest

    Απαιτεί πολύ μεγάλη αντοχή στον πόνο το παραπάνω. Και μάλιστα όταν το κάνεις μόνη σου.
     
  5. ntinage

    ntinage Guest

    Ο πόνος που θέλεις να προκαλέσεις είναι στον χέρι σου, και είναι ποιο εύκολο όταν το κάνεις μόνος σου γιατί το ελέγχεις καλύτερα, ξέρεις πότε να σταματήσεις και πότε να συνεχίσεις, Δοκίμασέ το και θα δείς
     
  6. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    ntinage: ως εμπειρία / ιδέα αξιόλογη & ευπρόσδεκτη, θα ήθελα όμως να σε ρωτήσω, τις απόψεις σου για την απόλυτη σχεδόν έλλειψη εμπιστοσύνης που διακρίνει την προσέγγισή σου και φαίνεται ξεκάθαρα στα posts σου. Που θα τοποθετούσες τις αιτίες της;
     
  7. ntinage

    ntinage Guest

    MasterJP: !!!!! εμπιστοσύνη !!!!!!, υπάρχουν πολύ λόγοι, αλλά δεν νομίζω πως είμαστε στο κατάληλο Discussions για να μιλήσουμε περί εμπιστοσύνης, κάνε ένα THREAD στο κατάλληλο σημείο και θα αναφέρω τις απόψεις μου, τώρα με ενδιαφέρει να ανταλλάξω εμπειρίες και ιδέες σε αυτή την συζήτηση.
     
  8. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

  9. sakiss3000

    sakiss3000 Regular Member

    Κι εγώ το κάνω, δεν είναι καθόλου όπως με παρτενέρ αλλά στην αναβροχιά καλό και το χαλάζι.
     
  10. latexduck

    latexduck Contributor

    ακούγετε ωραίο
     
  11. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    Εντάξει παιδιά μην είμαστε τόσο αυστηρή με την γυναίκα. Άλλωστε το να προξενείς πόνο στον εαυτό σου είναι μια μορφή αυτοικανοποίησης. Θεμιτό δεν είναι αυτό; Άλλωστε αν μιλάμε για δημόσιο πρόσωπο, με τόσα σκανδαλοθηρικά έντυπα και τηλεοπτικές εκπομπές, έχει δίκιο η γυναίκα. Θα την περιλάβουν και άντε μετά να βρεις άκρη.
    Ευχαριστούμε για τις ιδέες σου και είμαστε πάντα ανοικτοί σε καινούργια κόλπα
     
  12. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Δεν νομίζω πως κάποιος έκρινε ή κατέκρινε την ntinage για τις επιλογές της leopoldos, και αυτές και οι αιτίες τους είναι απόλυτα σεβαστές.

    Αναφορές έγιναν μόνον όσον αφορά την επιλογή του status και αυτό δεν έχει σχέση με την ίδια μόνον αλλά με Ο/όλους μας και βοηθάει στο να επικοινωνήσουν άτομα με παρόμοιες ανάγκες μεταξύ τους