Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τα ματια.....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 7 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. skia

    skia Contributor

    λένε ότι εκεί καθρεφτίζεται η ψυχή.
     
  2. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τα ματια.....

    Επ επ.... γραφεται για εμενα χωρις εμενα....? 
    Επειδη εγω δεν μπορω να ειμαι 20 ωρες το 24ωρο...... μεσα στο φορουμ, με ενα πληκτρολογιο στο χερι για να γεμιζω τις ωρες μου, (τις γεμιζω με αλλους τροπους ομως...) εσεις πηρατε φορα και γραφετε......   

    Και ας παρω πρωτα την φιλτατη female, (ενας ενας....ολοι θα παρετε... )





    Αγαπητη μου female, εγω θα ελεγα μαζι με το "αχτενιστο" να βαλω και το νταλικεριστικο (λογο εργασιας)..., η του λιμανιου συνολακι...(ξερεις εσυ...), τι λες δεν θα μου πηγενε καλυτερα......?  





    Φιλε MindMaster πρωτον μην λες παληκαρου....το φιλο muscle4Master...που θελει 4 Master να το κανουν καλα  α..ολα και ολα...., σε παρακαλω..., μην αλαζεις το φυλο....του παλικαριου......, δευτερον κανεις ενα λαθος φιλε ως προς το μασημα..., μασαω τσιχλες trident...και μασαω και κατι ενοχλητικους/ες.... 





    Φιλε εδω σε πιανω αδιαβαστον....το "Περρις" και οχι "Περης" που γραφεις ειναι συντμηση του Περρος (ο παππους Ελληνοιταλος βλεπεις) και δεν το καμουφλαρω για να μην καταληξω στο φουρνο με πατατες...(αλλωστε μου αρεσω με πατατες.... ), αλλα ετσι με προσ....φωνουν... οι φιλοι, τι να κανω εγω τωρα να τους δειρω....? 




    Φιλοσοφε Μπαμπινιωτη......, σε αφησα να γραφεις στο νημα μου ασχετα πραγματα ως προς το θεμα επι 3 φορες γιατι δεν μου αρεσει να διαγραφω απαντητικα ποστ μελων στα νηματα που γραφω, εστω και αν αυτα τα γραφουν μελη με ακατοικητο εγκεφαλο, σε παρακαλω λοιπον αν δεν εχεις τι να κανεις (οσπου να βρεις τους 4 Μαστερ να σου κανουν...) να σεβαστεις τουλαχιστον τους αλλους που θελουν να γραψουν κατι σχετικο με το θεμα και να μην σπαταλας την ολιγην φαια σου ουσια.... σε νηματα που δεν σε αφορουν....ειναι κριμα...σκεψου μετα που θα εχει τελειωσει...(η φαια ουσια εννοω...) τι θα γραφεις.......?


    Αντε αρκετα ειπα, παω να φαω τουλαχιστον (γιατι νεος δεν μπορω να γινω ...), γιατι κοιτα τι μπορει να παθει κανεις αν αδυνατισει οπως λεει και η φιλη thelma.....




    Την καλημερα μου σε ολες/ους.​
     
    Last edited: 15 Σεπτεμβρίου 2008
  3. female

    female Contributor

    Re: Απάντηση: Τα ματια.....



    Αυτό που εκτιμώ σε σένα, μεταξύ άλλων, MasterPerris και το έχω δηλώσει και αναφορικά με το θέμα της γλωσσικής έκφρασης που τέθηκε εδώ, είναι η αυθεντικότητά σου. Όπως και ότι νιώθεις λοιπόν εσύ χαλαρά και πηγαία ο εαυτός σου, θα σου πηγαίνει μια χαρά, όπως πάντα.



     
  4. echo

    echo ***

    Με το μετάξι τση καρδιάς τα μάθια σου κεντούνε,
    μέσ’ την καρδιά μου όνειρα, κάθε που με στραφούνε