Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τα πρώτα μας βήματα στο cuckold life style

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος nikode, στις 24 Φεβρουαρίου 2017.

  1. nikode

    nikode Tanaka Tanaka

    Επιτέλους το κοριτσάκι μου θα βγει με έναν άντρα για ποτό να δει αν θέλει να κάνει κάτι μαζί του.όμως έχω πολύ άγχος αν και είμαι σίγουρος ότι δεν υπάρχει κάτι συναισθηματικό.Εγώ τις προκάλεσα την επιθυμία να κάνει κάτι παραπάνω με κάποιον άλλον άνδρα και νιώθω μια αγωνια μαζί με αφόρητη καύλα! Δεν ξέρω γιατί είχα την ανάγκη να το μοιραστώ μαζί σας 
     
  2. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Περιμένουμε την συνέχεια............................................
     
  3. katerina

    katerina Regular Member

           
    O τιτλος τι σχεση εχει ??????
    Ευχομαι να περασει τελεια, να καλο-γαμηθει και να 'ρθει να στα πει... Επιμενω ομως στην απορια μου, ο τιτλος τι σχεση εχει?????



    υ.γ τα λεω εγω...λαθος "μερια" εχω διαλεξει !
     
  4. Εκτος κι αν κανει κανενα επικο γαμησι οποτε δεν σε βλεπω καλα... 
     
  5. nikode

    nikode Tanaka Tanaka

    Δεν έγινε κάτι παραπάνω από κουβέντα αλλα τελικά συνειδητοποίησα ότι δεν αντέχω την ζήλια μου
     
  6. nikode

    nikode Tanaka Tanaka

    Έχεις δίκιο για τον τίτλο αλλα δεν είμαι και συγγραφέας αν έχεις κάποιο πρόχειρο τίτλο που ταιριάζει και μπορώ να τον αλλάξω ευχαρίστως
     
  7. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Σου φαινεται ομως εξιταριστικη η ζηλια σου;
     
  8. nikode

    nikode Tanaka Tanaka

    Όταν λες δεν με βλέπεις καλά εννοείς ότι θα θέλει συνεχεια η ότι θα χωρίσουμε?Αν εννοείς το πρώτο τότε ναι ίσος να μην αντέξω από ζήλια,αλλα το δεύτερο δεν παίζει γιατί υπάρχει συναίσθημα μεταξύ μας και αγαπιόμαστε αφόρητα και εννοείτε όλα αυτά τα έχουμε συζητήσει σε βάθος πολλές φορες
     
  9. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Και δεν είναι κρίμα αυτό?
    Να μην ζεις πράγματα που θες, επειδή δεν μπορείς να ελέγξεις ή καλύτερα να καταλάβεις απλα μερικές πτυχές του εαυτού σου?
    Η ζήλεια πάντα υπάρχει, ο,τι και να λέγεται το θέμα είναι σε τι βαθμό και πόσο σε χειρίζεται ή την "χρησιμοποιείς" για να απολαύσεις και να εξελιχθείς σαν άτομο.

    Οπως και να έχει  
    Μαζί να είστε και καλά, και ξαναπροσπαθειτε δεν έγινε και τίποτα.
     
  10. nikode

    nikode Tanaka Tanaka

    Πολύ!Όμως είναι τρελό να λες σε κάποιον να κάνει κάτι και μετά να ζηλεύεις και η ζήλια όσο και να θέλω δεν κρύβεται ☹
     
  11. nikode

    nikode Tanaka Tanaka

    Ναι είναι κρίμα αλλα ίσος θέλει και άλλο χρόνο i ίσος χρειάζεται να παρέμβει κάποιος ειδικός.Ευχάριστο πολύ για τις ευχές
     
  12. nikode

    nikode Tanaka Tanaka

    Η αλήθεια είναι ότι εκείνο το βραδυ αντί να κάτσω σπίτι να την περιμένω,πήγα σε ένα φιλικό bar και αντί να πιο την μπυρίτσα μου άρχισα τα σφηνάκια κάποια στιγμή και όταν με πήρε τηλεφωνώ να πάω να την πάρω στη διαδρομή γύρισε το κεφάλι μου ανάποδα με αποτέλεσμα να ξεσπάσω πάνω τις και να τις το βγάλω ξινό και δεν είναι η πρώτη φορα που τις το κάνω.Δεν μπορώ να το εξηγήσω,ενώ θέλω πολύ να ευχαριστιέται το sex και με άλλους τις το βγάζω ξινό οποτε το επιχειρεί και τις ζητάω συγγνώμη μετά.Να υπενθυμίσω ότι εγώ τις έβαλα την ιδέα πρώτον γιατί έβλεπα ότι τις άρεσε να την φλερτάρουν και δεύτερον γιατί έχει ελάχιστες εμπειρίες ίσος λόγο ηλικίας και δεν θέλω να τις λίπη τίποτα την λατρεύω και είναι η πρώτη κοπέλα που νιώθω ότι ταιριάζουμε απόλυτα σχεδόν στα πάντα