Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τα πρώτα μας βήματα στο cuckold life style

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος nikode, στις 24 Φεβρουαρίου 2017.

  1. katerina

    katerina Regular Member

    Εγω στη θεση σου,
    Θα προτεινα την επομενη φορα να παω μαζι της,
    θα ειχα συννενοηθει οτι θα με συστησει ως υποτακτικο και ταιρι της,
    μεσα στη συννενοηση θα ηταν να ειμαι παρον στο παιχνιδι,
    σε μια γωνιτσα να την κοιταω στο πατωμα, στα γονατα αναμενοντας μηπως χρειαστει κατι?
    θα ημουν "η γλωσσα" που θα χρειαστει πριν ή μετα?
    θα ημουν εκεινος που θα εξευτελιζε ωστε να τονωσει το εγω της?
    θα ημουν εκεινος που θα την παρει αγκαλια να νιωσει ασφαλης?

    καπως ετσι ...  
    σκεψου το... μπορει κατι απ ολα να σας ταιριαξει, να το προσαρμοσετε στα μετρα σας
    απολυτως λογικο να λιωσεις απο ζηλια ετσι οπως το περιγραφεις...
     
  2. gazza

    gazza Regular Member

    φιλικη συμβουλη χωρις πολλα πολλα
    Βρεστα με τον εαυτο σου πρωτα αν θες να το κανει αλλιως με τσακωμους και γκρινιες θα την χασεις οριστικα
    και απο οτι παρατηρω δεν το θες
     
  3. nikode

    nikode Tanaka Tanaka

    Τα περισσότερα από αυτά που περιγράφεις με εξιτάρουν σαν φαντασία και έχει πάει το μυαλό μου καθώς αυνανίζομαι,δεν το κρύβω αλλά όταν ολοκληρώσω μου αφήνει μια άσχημη γεύση και ενοχές.
    Αυτά αρχίζω να τα ξεπερνάω από όταν άρχισα να τα αποκαλύπτω στο κορίτσι μου και άρχισα να ξεχωρίζω τι μου προκαλεί αηδία μετά και τι ευχάριστη.
    Το ξεκίνημα μας ήταν να βρεθούμε όλη μαζί μέσο webcam όμως ένιωθε άβολα στην πρώτη συνάντηση τις να είμαι και εγώ και ο λόγος ήταν ότι δεν εμπιστευόταν πλέον τις αντίδρασης μου και την δικαιολογώ.
    Από την άλλη τις δήλωσα πολλές φορές σκλάβος τις και τις άρεσε η περιποίηση μου.Άλλα πάντα μου έλεγε ότι δεν είμαι σκλάβος και είχε δίκιο.
    Μου αρέσει να τις ξεκουράζω τα πόδια τις με ζεστό νερό και μετά μασάζ,μου αρέσει γενικότερα και να ξεσπάει πάνω μου,να μου δίνη χαστούκια όταν έχει στρες,όμως ποτέ δεν μου άρεσε να πέσω στα μάτια τις,να νιώσω λιγότερο άνδρας από κάποιον ξένο που γαμιέται που και που.Εκείνο που με ξένιζε πάντα ήταν το γιατί θέλει να γνωρίσει τόσο καλά κάποιον που τον θέλει μόνο για sex και τίποτα άλλο.
    Την απάντηση την έχω νομίζω.Η γυναίκα θέλει να εμπιστευτεί και να αναγνώριση κάποια προτερήματα ώστε να την εξιτάρουν και να τις δώσουν ένα λόγο να δώσει αυτό που τόσοι άνδρες τις ζητάνε.
     
  4. nikode

    nikode Tanaka Tanaka

    Έχεις απόλυτο δίκιο ότι πρέπει να τα βρω με τον εαυτό μου όμως δεν είναι η απώλεια που με φοβίζει τόσο,όσο το να αφήσω στο κορίτσι απέχθεια για τις σχέσης. 
     
  5. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Μαντεύω πως μετά από αυτήν την ανακοίνωση εδώ θα είχες-έχεις αρκετές προτάσεις από επίδοξους εραστές.
     
  6. nikode

    nikode Tanaka Tanaka

    Ευτυχώς μόνο ένας και είναι λογικό γιατί βλέπω η ομάδα κράζει όποιον παραφέρεστε. Αλλά δεν με ενοχλεί αυτό,με ενοχλεί το ότι φοβάμαι να τους εξηγήσω τα λάθη τους
     
  7. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Με μπέρδεψες. Άρα ναι μεν θέλεις να κάνει σεξ το κοριτσάκι σου, αλλά από την άλλη νιώθεις και την ανάγκη να βάλεις ένα πλαίσιο σε όλο αυτό. Το "επιβλέπεις".
    Μπορεί εσύ να νιώθεις οτι το κάνεις όλο αυτό για να την προστατευσεις, για να μαθει, για να μην έχει απωθημένα, για χίλιους δύο λόγους (για το καλό της)... αλλά... ΑΛΛΑ.

    Αλλά στην ουσία εσύ καθοδηγείς, ορίζεις και στην τελική χειρίζεσαι το όλο πλαίσιο. Βάζεις όρια, συμβουλεύεις, καθοδηγείς, παρεμβαίνεις.

    Μου μοιάζει σα να προσπαθείς να "φτιάξεις το σκηνικό" και μέσα σε αυτό να παίξει το κοριτσάκι σου, δίχως όμως να δρα, επιλέγει και αποφασίζει στην ουσία εκείνη αυτοβούλως.

    Σκλάβος δε νομίζω οτι είσαι. Με τα λίγα που συνειδητοποιώ περί "σκλάβων", εσύ κάθε άλλο πας προς τα εκεί μιας και κάνεις όλα όσα ήδη προανέφερα.
    Το να την περιποιείσαι, την ξεκουράζεις, φροντίζεις κλπ κλπ κλπ δε σε κάνουν και σκλάβο.
     
  8. nikode

    nikode Tanaka Tanaka

    Ναι, σαν να έχεις δίκιο, σαν να ξέρεις.
    Θέλω να επιβλέπω ιδανικά, θέλω να της τα έχω όλα έτοιμα και να μπει να παίξει χωρίς να υπάρχει φόβος για κάποιο ατύχημα, όμως αυτό αντικρούεται με την απόλυτη ελευθερία που θα ήθελα να της προσφέρω.
     
  9. nikode

    nikode Tanaka Tanaka

    Δεν ξέρω αν κουράζω αλλα ένιωσα την ανάγει να το μοιραστώ και πάλι μαζί σας.
    Εχτές το κοριτσάκι μου ξεπέρασε όλες τις ενοχες τις και μου ζήτησε να την πάω στο σπίτι ενός άντρα που φλερτάρει καιρό μαζί του να την γαμήσει.
    Έκατσε 5 ώρες σπίτι του και την γύρισε ο ίδιος το πρωί σπίτι μας και μου είπε με κάθε λεπτομέρεια πως πέρασε με αποτελεσαμα να καυλώσουμε τόσο που γαμηθήκαμε όπως δεν το έχουμε κάνει ποτε ξανά. μετά από λίγες ώρες ύπνου συνεχίσαμε να γαμιόμαστε λες και γυρνάγαμε την ιδανική τσόντα και συμφωνήσαμε μετά ότι ήταν το καλύτερο sex που έχουμε κάνει στη ζωή μας .το καλύτερο από όλα που με κάνει να νιώθω ευτυχισμένος είναι ότι πρώτο τις πέρασαν όλες οι ενοχες και δεύτερον μου έφυγε ο φόβος ότι μπορεί να το μετανοήσω και πλέον θέλουμε και οι 2 μας να προχωρήσουμε αυτό που χτίζουμε τόσο καιρό.
    Μου εκμυστηρεύτηκε ότι θέλει πολύ να την πάρουν παρτούζα 2 άνδρες και εγώ να κοιτάω και δεν το πίστευα στα αυτιά μου ότι αυτό το κοριτσάκι που λατρεύω τόσα χρονια,θα μου πραγματοποίηση την υπέρτατη φαντασίωση μου και ταυτόχρονα θα το απολαύσει όσο εγώ. όπως καταλαβαίνετε ο επόμενος στόχος μας είναι παρτούζα 
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    @nikode
    Μετά το παραπάνω να υποθέσω ότι έχεις ξεπεράσει τη ζήλια σου;
     
  11. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Τέτοια γράφε και θα γεμίσεις με εισερχόμενα από επίδοξους εραστές.
     
  12. gazza

    gazza Regular Member

    Ταμειο του ΙΚΑ βλεπω να γινεται το inbox σου