Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τα 60 πέπλα της υποταγής.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 3 Απριλίου 2017.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest


    Στον επόμενο τόνο η ώρα θα είναι … 11 μετά το μεσημέρι…


    Είμαι σαδιστής, αλλά με ισχυρή λογική, ώστε να επιτρέπω σε αυτό να με αρρωσταίνει.


    Κατασκευάζω μαθηματικούς αλγόριθμους διαχείρισης χώρου και χρόνου που κάνουν το κρεβάτι του Προκρούστη να μοιάζει με βρεφική κούνια.


    Βάζω ασφαλιστικές δικλείδες, αυτόματης διακοπής της εκτέλεσης του αλγόριθμου για παν ενδεχόμενο και τα αποθηκεύω μαζί με τα άλλα. Καλά είναι εκεί.


    Θα βγάλω έναν από αυτούς τους αλγόριθμους, στην επιφάνεια.


    «Τα 60 πέπλα της υποταγής.»


    Θυμάστε την γυναικεία φωνή που έλεγε την ώρα στο τηλέφωνο;


    Ήταν μονότονο. Πιο όμορφα θα ήταν κάπως έτσι…(και έτσι θα το λέει)


    «Στον επόμενο τόνο η ώρα θα είναι, (οργασμός), πέντε το απόγευμα.»

    Αυτό θα διαρκεί ακριβώς ένα λεπτό. Και θα το ηχογραφεί και θα μου στέλνει. Εγώ το αποθηκεύω σε φακέλους που έχουν τις ώρες και από εκεί σε υποφακέλους για κάθε λεπτό ξεχωριστά.

    Ετοιμάζω την παρουσίαση του πρώτου πέπλου στο νήμα που έχω ανοίξει για playroom, υπάρχουν κάποιες τεχνικές δυσκολίες για την παρουσίαση του ήχου στο φόρουμ, αλλά θα βρω τρόπους για να τις ξεπεράσω.

    'Οπως και να έχει η διαδικασία ξεκίνησε και πάει καλά.

    Θέλω να μαζέψω τους 24 οργασμούς/ώρες και να τους έχω για ξυπνητήρι στο κινητό ή για όποια άλλη χρήση..

    Το λέω 60 πέπλα γιατί αυτό είναι το πρώτο . Μετά είναι το δεύτερο «στον επόμενο τόνο… και 1 λεπτό» κ.ο.κ. και με αυτόν τον τρόπο κάποιος θα μπορούσε να μαζέψει ηχογραφημένους οργασμούς για κάθε λεπτό της ώρας, είναι 1440 οργασμοί, για ένα γεμάτο 24ώρο, σε σύνολο.

    Ας μιλήσω για τον αλγόριθμο.

    Για κάθε οργασμό/ώρα, χρειάζεται συγκέντρωση από τον/την υπό. Συγκέντρωση που βοηθάει να χαραχθεί καλά στην μνήμη, γιατί το κάνει, πως το κάνει και για ποιον το κάνει. Ο χρόνος που θα χρειαστεί, καθορίζεται από το πλήθος των οργασμών που απαιτείται σε μία μέρα.

    Τα όρια είναι από 1440 οργασμούς σε μία μόνο ημέρα, (θανατηφόρο, επικίνδυνο) μέχρι για όσο θελήσει ο/η Κ.
    Εγώ ακολουθώ προς το παρόν, τον έναν την ημέρα, με ενδιαφέρει η ποιότητα και η ποικιλία.

    Αν κάθε οργασμός είναι ένα μικρό βήμα προς την υποταγή, τότε 24 οργασμοί είναι μία απόσταση που την χαρακτηρίζω ώς ένα πέπλο. Τα 60 πέπλα θα οδηγήσουν που;

    Στο τέλος ο/η θα έχει ηχογραφήσει έναν οργασμό για κάθε λεπτό της ημέρας, σε σύνολο θα είναι μία πλήρη ημέρα, που το μόνο που θα χρειάζεται απλώς θα είναι ο χρόνος που συνέβει ο οργασμός που θέλεις να ακούσεις.

    24 ώρες από την ζωή ενός υπό, στα χέρια του Κ, 24 ώρες οργασμικές χαραγμένες στην μνήμη της/του υπό.

    Θα επανέλθω για περισσότερη ανάλυση και τυχόν απορίες.
     
  2. Soraya

    Soraya Guest

    Αγχωτικό ομολογώ. ...
     
  3. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    Σαδιστικα αγχωτικο....
     
  4. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Υπερβατικο.
    Μονο που η διαρκεια του σκοτωνει.
    Ενας ανα ωρα ειναι πιο εφικτο και λιγοτερο θανασιμο.

    Επιπλεον, οι 1440 οργασμοδυσκολα θα ξεχωριζουν μεταξυ τους, οποτε μπορει να γινουν επαναληψη μερικων δεκαδων...
     
  5. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Ευρηματικό..!
     
  6. yannouli

    yannouli busy mind

    στο μυαλό ενος σαδιστή...
     
  7. Τα 60 πέπλα του "έχω πολύ χρόνο στη διάθεση μου και δεν ξέρω τι να κάνω".

    Ομολογώ όμως πως σαν ιδέα δεν ειναι κακό.
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Άρα καμιά απορία. Η διάρκεια μέχρι το τέλος μπορεί να θέλει χρόνια. Είναι μία διαδικασία που μπορεί να τρέχει παράλληλα με άλλες. Ο ρυθμός είναι στη διάθεση του Κ, μπορεί να τον αυξήσει, μπορεί και να τον μειώσει. Αυτός έχει τον διακόπτη στα χέρια του.
     
  9. Dolce_vita

    Dolce_vita Regular Member

    Δε θα πρέπει να αλλάζει η εικόνα της υπό για τον οργασμό; Κάθε φορά θα είναι η ίδια;
     
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Η εικόνα αλλάζει, η φράση και η φόρμα όχι.
     
  11. Illustration

    Illustration .... Sandman is looking for your soul.

    Προς τον Ηλία : φίλε μου το παιχνίδι αν θέλεις να λέγεται σαδιστικό δεν θα γινόταν στις 7 το απόγευμα ή το πρωί. Διάλεξε μία ώρα από τις 24 και βάλε την Εθελ να χύσει 5-6 φορές. Για αρχή.
     
  12. Despina252

    Despina252 New Member

    Illustration ο καθένας λειτουργει διαφορετικα!!! Δεν είναι σωστο να κανεις υποδείξεις σε αλλους!! Αφού η Εθελ κ ο Ηλίας τα έχουν βρει, οι υπόλοιποι περισσευουμε.
    Επίσης, αν πραγματικα ήθελες να αναφερθεις αποκλειστικά στον Ηλία..θα του εστελνες πμ κ όχι δημοσια όπως έκανες.