Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τελικά το μέγεθος έχει σημασία?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος jimboy, στις 18 Νοεμβρίου 2008.

?

Τελικά το μέγεθος έχει σημασία;

  1. Ναι, έχει

    71 vote(s)
    72,4%
  2. Όχι, δεν έχει

    27 vote(s)
    27,6%
  1. jimboy

    jimboy Regular Member

    Πάντα το αναρωτιόμουνα+το ότι υποπτεύομαι ότι θα υπάρχουν ποικίλες & ενδιαφέρουσες απαντήσεις
     
  2. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    το μέγεθος πιανού?
     
  3. DiDi

    DiDi Regular Member

    Του μορίου λογικά...

    Για μένα ναι. Δε θέλω τα μεγάλα λιλιά καθώς το πατατράκ το έπαθα η γυναίκα πριν μια 5ετία. Εάν δεν χωράει όλο στο στόμα μου γιατί να θέλω να το βάλω στο παπί μου.
     
  4. slaveformistress

    slaveformistress Regular Member

    ελα τωρα,κανεις πως δεν καταλαβαινεις μικρη

    μα το στομα και το παπι δεν εχουν την ιδια χωρητικοτητα
     
    Last edited: 18 Νοεμβρίου 2008
  5. DiDi

    DiDi Regular Member

    Γιατί θα μπορούσες να εννοούσες και το μέγεθος του αιδίου.. αααααααααααα να μια καλή ερώτηση λοιπόν.
    Μην κάνουμε μόνο κουβέντα του πούτσου αλλά και του πιπιού.

    Για μένα δεν έχει σημασία αυτό, για να το βάλω στο στόμα μου πρέπει να μου αρέσει η εξωτερική του εμφάνιση, αλλιώς λυπάμαι δεν θα πάρω. Το ίδιο ισχύει και για το παπί μου. Ίσως να φταίει οτι το έχω μικρό.
     
    Last edited: 18 Νοεμβρίου 2008
  6. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    all time classics: "δεν τον έχω μικρό.εσύ έχεις ξεσκιστεί και δεν νιώθεις τίποτα."
    αφού λοιπόν η συζήτηση είναι για τον πούτσο θα συμφωνήσω με την υπερφανταστική,υπερτέλεια και εκθαμβωτική DiDi ότι το μέγεθος μετράει. αλλά από την ανάποδη. εκτιμούνται δεόντως τα μεγάλα μεγέθη.
    όσο για την ικανότητα να το χειρίζεσαι("οχι αγάπη μου,δεν παίζει ρόλο το μέγεθος αλλά το να ξέρεις να τον χρησιμοποιείς") είναι σημαντική,αλλά όταν μιλάμε για 2-3 φορές,δεν θα πω οχι σε έναν μη έμπειρο με μεγάλα προσόντα.αντίθετα αν δεν είναι προικισμένος,γιατί να κάτσω?οπότε και δεν θα εκτιμήσω την όποια εμπειρία ή/και ικανότητα
     
  7. slaveformistress

    slaveformistress Regular Member

    μα νομιζω πως ολα τα πουλια λιγο πολυ την ιδια εμφανιση εχουν
     
  8. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Μη λες τέτοια, θα το πάρει πάνω της! Και μετά ποιος την ακούει, την ψωνάρα  
     
  9. DiDi

    DiDi Regular Member

    Ε όχι δα αγόρι μου. Αυτό έλειπε κιόλας!!! Δηλαδί όλα τα παπιά έχουν την ίδια μορφή?
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τελικά το μέγεθος έχει σημασία?

    Με το πόδι ή χωρίς;
     
  11. slaveformistress

    slaveformistress Regular Member

    λιγο πολυ ναι
     
  12. DiDi

    DiDi Regular Member

    οκ λοιπόν..άμα σου σκάνε κοντοψώλιδες να μου τους στέλνεις πακέτο και όταν μου σκάνε οι τεράστιοι θα στους στέλνω με πολύ αγάπη καλό μου...