Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τελικα τι ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος wifes-sub-maid, στις 5 Αυγούστου 2006.

  1. wifes-sub-maid

    wifes-sub-maid Regular Member

    Τελικά μια γυναίκα γεννιέται Αφέντρα? γίνεται στην διαδρομή ?η τελικά είναι απλά δημιούργημα ενός φετιχιστή άνδρα?
     
  2. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Αγαπητέ wifes-sub-maid.

    Οάνθρωπος γεννιέται, δεν γίνεται. Απλά μερικοί από εμάς, όπως εγώ, είχα τάσεις , φαντασιώσεις, αλλά δεν τις είχα εκδηλώσει, κάτι περισσότερο από τον αυταρχισμό μου, τον οποίον τον είχα από όσο θυμάμαι τον εαυτό μου. έπρεπε να γνωρίσω τον χώρο και μετά να τα βγάλω όλα όσα πραγματικά ήθελα, πράγμα που έγινε στην πορεία  
     
  3. Kits

    Kits Contributor

    παρε παραδειγμα τον εαυτο σου... γεννηθηκες, εγινες ή εισαι δημιουργημα μιας Κυριαρχης γυναικας??? καπου εκει θα ειναι και η απαντηση στο ερωτημα σου...
     
  4. Χμμ...για το αν γεννιέται κάποιος/α Αφέντης/Αφέντρα έχω τις αμφιβολίες μου. Φυσικά το forum διαθέτει άξιους (γέλια) επιστήμονες της γεννετικής και της ευγονικής που θα συμφωνήσουνε με την παραπάνω άποψη. Τύφλα να χουνε οι ΝΑΖΙ!!! τέσπα!
    Πιο πολύ πιστεύω γίνεσαι στην πορεία...(έχεις μεν προδιάθεση) αλλά τελικά, γίνεσαι ένα κράμα των φαντασιώσεων της παιδικής και εφηβικής ηλικίας, των μετέπειτα ερωτικών σου εμπειριών και των θέλω σου.
    Δημιούργημα ενός φετιχιστή άντρα?? ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΜΑ??? Ναι γίνεται ΜΟΝΟ ΑΜΑ ΕΙΣΑΙ CARTOONIST (σκιτσογράφος) μπορείς να δημιουργείς όσες αφέντρες θες!!! Και ρε παιδιά (μην το πάρει κανεις προσωπικά) ΗΜΑΡΤΟΝ γιατί ανακατεύεται όλοι τα φετίχ με το BDSM (εντάξει μπορεί να είναι ΚΑΙ μέρος του BDSM αλλά δεν είναι απαραίτητο), γιατί οι περισσότεροι φετιχιστές βαφτίζεσται slaves ENΩ ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΕ??? Ποιος σας παραστρατεί ή απλά είσαστε όλοι τόσο μα τόσο μπερδεμένοι.

    Όπως και να χει ο προβληματισμός είναι καλός!!!