Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Της ξύρισε το κεφάλι γιατί ζήλευε!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος kathavra, στις 28 Σεπτεμβρίου 2014.

  1. kathavra

    kathavra Sado M's pet

    Απίστευτο! Ένας ζηλιάρης σύζυγος συνελήφθη και φυλακίστηκε όταν ξύρισε τα μαλλιά της συζύγου του. Ο Ιαν χρησιμοποιησε το ψαλίδι προκειμένου να κόψει τα μακριά μαλλιά της γυναίκας του και μητέρας των τριών παιδιών του, ενώ γέμισε το κρανίο της με μώλωπες. Η γυναίκα του θεώρησε άδικη την ποινή του δικαστηρίου αφού, όπως είπε, έχει περάσει καιρός από τότε!

    Yahoo gr

     
     
  2. ManMasterFirst

    ManMasterFirst Ποτέ μη λες ποτέ Μπορεί να εκπλαγείς...

    Ποιά ήταν η ποινή του δικαστηρίου?
     
  3. kathavra

    kathavra Sado M's pet

    Μόλις 12 μήνες φυλάκιση
     
  4. Elysium

    Elysium Contributor

    Φαλλ(α)κράτης. Ισόβια.
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αυτή η " δικαιοσυνολαγνεία " τουλάχιστον εμένα με ξεπερνά...

    Και δεν καταλαβαίνω, τι εννοεί ο ποιητής....

    Η παράθεση μιας ξερής είδησης...δίχως κανένα ερώτημα...καμία σκέψη...

    Anyway...Ο τύπος δεν το " έχει " με την κομμωτική...

    Και η τελευταία μου φράση ήταν ειρωνική. Γιατί θα ήθελα να πιστεύω, ότι όλα τα πράγματα έχουν τ' όριο τους...

    Το παρόν " νήμα " όπως είναι δομημένο, με κάθε σεβασμό αλλά ως νήμα δεν το αντιλαμβάνομαι...Και μου προκαλεί αμφιβολίες και διάφορους συνειρμούς...
     
    Last edited: 28 Σεπτεμβρίου 2014
  6. libra

    libra Regular Member

    θα του 'κοβα τα αρχ@@@ια έτσι και πείραζε μια τρίχα από τα υπέροχα, μεταξένια, λαμπερά, μακριά, καστανά μαλλάκια μου
     
  7. kathavra

    kathavra Sado M's pet

    Γιατί βρε Τενέμπρα είσαι τόσο επιφυλακτικός? Δεν σχετίζεται με το άλλο νήμα.
     
  8. kathavra

    kathavra Sado M's pet

    αλλά δεν σε παρεξηγώ γιατί είσαι νομικός και έχετε μάθει να σκέφτεστε έτσι!
     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Γιατί βρε kathavra επειδή αλήθεια σε θεωρώ νοήμων άτομο...Μόνο που έγραψες, ότι δεν σχετίζεται με το άλλο νήμα...Είναι σαν να λες, ψάξτε και τ' άλλο νήμα...Κτλ Κτλ.
    Αλλά, αν δεν το σκέφτηκες ( που ίσως και να έπρεπε...λαμβάνοντας υπόψιν την χρονική εγγύτητα ανάμεσα στα δυο )..." Γράψε άκυρο "...

    Τεσπα...Μια ξερή είδηση χωρίς να θέτεις το παραμικρό ερώτημα, χωρίς τουλάχιστον δυο κουβέντες από μέρους σου...

    Αν καταδικάζουν οι "συγκάτοικοι" μας εδώ κάποια πράξη? Είμαι σίγουρος ότι την καταδικάζουν...

    Σε κάθε περίπτωση συνεχίζω να μην καταλαβαίνω πιο το νόημα...
     
    Last edited: 28 Σεπτεμβρίου 2014
  10. kathavra

    kathavra Sado M's pet

    δεν υπάρχει κανένα κρυμμένο νόημα..είναι παρόμοιο με το νήμα Εκσπερμάτωνε μέσα στον καφέ της, το παραθέτω καθαρά ενημερωτικά..για να βλέπουμε τι γίνεται στον κόσμο...τώρα αν κάποιος θέλει να το σχολιάσει, γιατί να το απαγορεύσω?
     
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    ΟK φίλτατη...Σ' ευχαριστώ για την διευκρίνηση...

    Σίγουρα δεν θα πω εγώ, ποιος ν' αναρτά τι και πότε...

    Καλή σου μέρα... 

    Υ.Γ. Δεν είμαι Νομικός...Διονυσίου είμαι χαχαχα     
     
    Last edited: 28 Σεπτεμβρίου 2014
  12. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur


    Είναι πολύ σοβαρό περιστατικό. Τα χτυπήματα στο κεφάλι μπορεί να προκαλέσουν ανεπανόρθωτη ζημιά. Σε ποιά χώρα συνέβη ; Η στάση της γυναίκας του μου κάνει εντύπωση, καλά αυτός ένα από τα πολλά όρθια ζώα που κυκλοφορούν ανάμεσά μας.