Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τιμωρίες & Εμπειρίες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Queen87, στις 13 Αυγούστου 2016.

  1. sylviacross1965

    sylviacross1965 Regular Member

    1. Μεσα από την τιμωρια ενιωσα την απολυτη ταπεινωση, οση ωρα ημουν δεμενος στα ποδια του κρεβατιου και επεφτε με δυναμη η ζωνη πανω μου ενιωθα ταπεινωση αλλα και επιγνωση του λαθους μου.Αντιλαμβανομουν το σφαλμα μου και υποσχομουν στον εαυτο μου να μην το επαναλαβει.
    2.Καποιες στιγμες ισως και να το προκαλεσα,υπηρχαν στιγμες οπου θα μπορουσα να εχω αποφυγει την τιμωρια αλλα τελικα δεν το εκανα, ηθελα να νιώσω πανω μου την δυναμη του, την επιβολή του.
    3.Καποα στιγμη ξεπερασα τον εαυτο μου , ηταν όταν καποια στιγμη αντι να χρησημοποιησει την ζωνη που του προσφερα , διαλεξε ένα χοντρο καλωδιο και αρχισε να με χτυπα με αυτό, ο πονος ηταν αφορητος , οσο κι αν εκλαψα όμως δεν τον παρακαλεσα να σταματησει, αφεθηκα στην μοιρα μου μεχρι που αποφασισε ο ιδιος καποια στιγμη να σταματησει.
    4.Η τιμωρια που δεν θα ηθελα να την ξαναζησω είναι όταν με πεταξε εξω σχεδόν γυμνο στον διαδρομο της πολυκατοικίας του οπου φορουσα μονο τις καλτσες μου και τις ζαρτιέρες, με αφησε εξω για 10 λεπτα, ειχα τρελαθεί από την αγωνια μηπως και ανοιξει καμια πορτα και με δουν ετσι. Ειχα μαζευτεί και κουλουριαστει σε μια σκοτεινη γωνια μεχρι που με ξαναπηρε μεσ
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Για τη βιωματική αποτύπωση...