Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι Νιωθεις Αυτη Τη Στιγμη...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 28 Φεβρουαρίου 2009.

  1. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

  2. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Αισθάνομαι γαλήνη που κάθομαι τέτοια ώρα σε μια παραλία ενός ακριτικού νησιού.
    Λύπη που είμαι μόνος μου εδώ και δεν έχω αυτή που θα ήθελα να μοιραστούμε μαζί αυτή την εικόνα.
    Και τέλος ένα μπέρδεμα στο μυαλό από σκέψεις που προκύπτουν από το ρητό που έχω στο προφίλ μου.
     
  3. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

  4. Εγώ κυρίως το δεύτερο λόγω εγχείρησης, σνιφ Σνιφ.

    Κάποιον να κανει Τσικνοπέμπτη την επομενη βδομαδα μαζί μου που θα μπορώ να φαω, πολλα ζηταω ;   
     
  5. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Περαστικά κι αγύριστα.

    Έχεις την Καθαρά Δευτέρα ωστόσο  
     
  6.  
    Μια γλυκιά αναστάτωση... Δεν έχω αποφασίσει ακόμη τι να του φτιάξω για του Αγίου Βαλεντίνου... Ουφφφφ
     
  7. Μερσι   σαν την Τσικνοπέμπτη δεν έχει , να κατεβάσω έξι πιτογυρα και να εχω σαν δικαιολογία την μέρα  
     
  8. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Μια μικρή φλογίτσα που δε θέλω να αναλύσω γιατί όταν ήμουν φουλ πηγμένος στη δουλειά, μου έστειλε φωτογραφίες από οικογενειακές στιγμές που ήταν εντελώς απρόσμενες και εκείνη τη στιγμή ενώ αρχικά δεν αντέδρασα μετά αποδιοργανώθηκα και πιο μετά όταν πήγα σούπερ μάρκετ της είπα πως την ευχαριστώ που με έβαλε μέσα σ' αυτό και όταν ήρθε η απάντηση ''το ήθελα'' το σκεφτόμουν μες στους διαδρόμους και ξέχασα κάποια πράγματα και μετά αναγκαστικά πήγα σε άλλο σούπερ μάρκετ.

    Αλλά κι εχθές βράδυ γύρναγα από κάπου που με σκάσανε στο φαγητό και με πήρε ενώ ήμουν στο δρόμο και χάρηκα.
     
  9. lotus

    lotus Silence

  10. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

  11. Καλό είναι κι αυτό μερικές φορές.
     
  12. lotus

    lotus Silence

    Απ τα καλύτερα σε βοηθάει στο restart