Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι Νιωθεις Αυτη Τη Στιγμη...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 28 Φεβρουαρίου 2009.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  3. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Έχω συμβιβαστεί αρκετές φορές απ' την αρχή ή κατά τη διάρκεια. Είμαι σε μια ηλικία και σε ορισμένες συνθήκες που αποφάσισα να μην το ξανακάνω αν δε μπορώ να βρω αυτό ακριβώς που ψάχνω. Μπορεί ο καθένας να με χαρακτηρίζει με όποιο τρόπο θέλει, εγώ όμως θα το ζήσω ή δε θα το ζήσω και ο καθένας μπορεί να κρίνει τους χορευτές, όταν όμως καλείται να χορέψει ο ίδιος, τα όμορφα λόγια υποστήριξης και συμβουλών είναι συμβόλαια που δεν μπορεί πάντοτε να τηρήσει, τότε γίνεται ο ίδιος ενεργών και αλληλεπιδρών. Αν όμως θεωρείται πρέπον να αποχωρίσω απ' αυτό το χώρο γιατί οι άλλοι είναι πολύ ευαίσθητοι και τους προκαλώ αλλεργία, ειλικρινά σκέφτομαι από μόνος μου να το κάνω. Άλλωστε αν τα φαινόμενα για το άτομο μου απατούν, ομοίως απατήθηκα κι εγώ εδώ μέσα απ' άλλους.
     
  4. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Μπερδεμένη.

    Τι έγινε πάλι   
     
  5. Dapom

    Dapom Contributor

    Να δειρω καποιον, καποια, κατι
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Μαζί σου.    
     
  7. Dapom

    Dapom Contributor

    Ναι αλλα εσυ τον δικό σου κι εγω τον δικο μου ετσι;
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    of course! *-*
     
  9. open_mind

    open_mind Regular Member

    Μήπως ν' ανοίξουμε ένα fight club????
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Φάπα κλαμπ θα λέγεται.  
     
  11. open_mind

    open_mind Regular Member

    @Μαντλίν και γιατί να περιοριστούμε μόνο στις φάπες.....;;;  
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δλδ;