Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι Σ/σας αρέσει σε αυτό που είστε;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 6 Οκτωβρίου 2007.

Tags:
  1. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Για κάποιους λόγους από άκρως προσωπικους έως κοινωνικά επηρεασμένους καθένας από Ε/εμας έχει επιλέξει κάποιο status το οποίο πιστεύει πως τον εκφράζει.

    Τι είναι λοιπόν αυτό που Σ/σας αρέσει σε αυτό που είστε; (δεχόμενοι πως σε αυτό τον χώρο το "ότι δηλωσεις είσαι" βοηθάει αντι να εμποδίζει).

    Δεκτες απαντήσεις και από vanilla (για τους λόγους που επιλέγουν και να παραμένουν vanilla και να παραμένουν στον χώρο), η κριτική όμως τύπου "και γιατί σου αρέσει αυτό που λες πως σου αρέσει αφου ... κλπ κλπ" δεν είναι αποδεκτή.
     
  2. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Τι Σ/σας αρέσει σε αυτό που είστε;

    Γιατί η λέξη βδσμ για μένα είναι η χούντα του σεξ!
    Δένει με μη και πρέπει ακόμη και τους Κυριαρχους. Παραμένω εδώ σα βανίλλα αν και θα προτιμούσα να μην είχα καθόλου στάτους στο προφίλ μου. Γιατί και το βανίλλα ταμπέλα είναι.

    υ.γ. μη βιαστείτε να πάρετε τη πέτρα στο χέρι σας.
     
    Last edited: 6 Οκτωβρίου 2007
  3. Maley

    Maley Contributor

    ..μου αρεσει αυτο που ειμαι γιατι ετσι ειμαι..ετσι λειτουργω..και δεν αλλαζει..και δεν μπορω να κανω αλλιως..εχω πλεον συμβιβαστει με τα "γουστα" μου..με τις ιδιαιτεροτητες μου..τον εαυτο μου σε τελικη αναλυση..
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    μην φοβασαι .. κανεις δεν θα παρει πετρα ... προτιμαμε τις ντοματες ....   (πλακα κανω εε?)
    το ιδιο πιστευα και εγω οταν πρωτομπηκα .... ταμπελες και κατηγοριοποιησεις μου εφερναν μια ενοχλητικη ζαλαδα .... ομως με τον καιρο ανακαλυψα οτι το στατους δεν παιζει μοναχα συστατικο ρολο ... αλλα ειναι και μεσο εκφρασεις συναισθηματων .
    Θελει δρομο -πιστευω- και προσπαθεια για γραψεις slave/sub Master/dom .... ακομα και τα δικα μου θεοβρωμικα ανωμαλοργιαζοντα και παρτουζοπορνοδημοσια σεξουαλικα/ερωτικα/σχεσης ενστικτα ... αρχισαν να με κανουν να τα συμπαθω περισσοτερο μεσα απο την κατανοηση της λεξης Perv ....
    Μου αρεσει λοιπον γιατι ειμαι εγω .. γιατι δεν παλευω με τον ευατο μου και εμαθα να μην με ενδιαφερει η γνωμη του αλλου πανω σε αυτο που γουσταρω και λαχταρω ...
     
  5. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Τι Σ/σας αρέσει σε αυτό που είστε;

    Εχουμε μια διαφορά καλέ μου isnogood. Όταν πρωτομπηκα(όχι στο φόρουμ) δε μου προκαλούσαν ζαλάδα. Μετα ήρθε αυτή η ναυτία(τώρα μπορεί να μου πείτε δραμαμίνες οκ).
    Τα συναισθήματα εκφράζονται παντού και πάντα όχι με μία λέξη όπως το στάτους.
    Αλλά έχεις δίκιο πως το στάτους σε τούτο το φόρουμ και σε ανάλογα παίζει πιο πολύ συστατικό ρόλο.
    Προς αποφυγην παρεξηγήσεων δε κατηγορώ το κόσμο που έχει κάποιο στάτους. Έχω και γω ένα άλλωστε.

    Μου αρέσει γιατί είμαι όπως και πρίν...
     
    Last edited: 6 Οκτωβρίου 2007
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Το ιδιο ακριβως κι εγω!
    Ο Malev με καλυψε απολυτα!!!!
     
  7. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    ευχαριστώ όλους (και ειδικά τον ... μεγάλο βεζύρη <χ> ) για τις μέχρι τώρα απαντήσεις η ερώτηση όμως είναι "τι" και όχι "γιατί" <χ>
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    MasterJp ποτέ δεν το είχα σκεφθεί συνειδητά.
    Από το πρωί το σκέφτομαι. Σε μία απάντηση καταλήγω συνεχώς. Θα την διατυπώσω όπως μου έρχεται.

    Αυτό που έχω απέναντι μου. Όταν καταφέρω θα πω κάτι περισσότερο...
     
  9. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    @Ηλίας:  
     
  10. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι Σ/σας αρέσει σε αυτό που είστε;

    Μου αρεσει που μπορω να βγαζω τον Σαδισμο μου και την Κυριαρχεια μου στο θηλυκο και αυτη να *α φ η ν ε τ ε* με την θεληση της σε εμενα βγαζοντας ολη την θηλυκοτητα της και την υποταγη προς εμενα.

    Και για να το πω πιο ομα, γιατι (σορυ Jp, εδω πρεπει να μπει το γιατι) μου αρεσει να γ..μ.... και να δερνω,και να το δεχετε και να το απολαμβανει το θηλυκο με την θεληση του, τοσο απλα.  

    Και για να απαντησω κυριολεκτικα στην ερωτηση του Jp, μου αρεσει ο εκ φυσεως Σαδισμος μου και Κυριαρχεια μου ερωτικα και γενικα στην ζωη μου που εχω (ο Σαδισμος μονο ερωτικα).
     
    Last edited: 6 Οκτωβρίου 2007
  11. Eri

    Eri

    Ρervert μ'ελεγε ενας καθηγητης στα αγγλικα πριν πολλα πολλα χρονια(μακαθολου ντροπη αυτοι οι καθηγητες, τσ τσ τσ)........

    Αυτο που μ'αρεσει ειναι οτι σου δινει την ελευθερια να κανεις αυτο που θες οποτε θες με οποιον θες χωρις να δωσεις λογαριασμο σε κανεναν......
     
  12. Elysium

    Elysium Contributor

    Γιατί δεν με εκφράζει κάποιο άλλο από τα υπάρχοντα status του forum.