Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι Σ/σας αρέσει σε αυτό που είστε;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 6 Οκτωβρίου 2007.

Tags:
  1. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Μου αρεσουν οι ευωδιες τους,τα μαλλια τους,το ντυσιμο τους,τα αξεσουαρ που φορανε,το ποσο σοβαρες ειναι κ στα ιδιαιτερα σε ποσο τρελουλες μεταμορφωνονται ,ειναι κ ενα κρυφο φετιχ το να βγω με μια παρα πολυ σοβαρη γυναικα μεχρι εκει π δε παει ν σε κοιταει κ να φοβασαι να πεις κατι να μη σε παρεξηγησει ,!!!η αυστηροτητα τους κ η σοβαροτητα τους μονο εξω οσο διαρκει το ραντεβου!!
     
  2. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Δε νομιζω οτι ειναι θεμα μονο αρεσκειας/ελευθεριας το στατους που επιλεγεις.
    Το στατους ειναι μια υποχρεωτικη επιλογη εδω (που τη καταλαβαινω γιατι οι ταμπελες διευκολυνουν την επικοινωνια)
    Οποτε ο,τι δηλωνεις,εισαι.
    Δε μπορεις να δηλωσεις τι θα σου αρεσε,τι πιστευεις οτι ισως ταιριαζε περισσοτερο,τι θα σ απελευθερωνε κλπ,δηλωνεις με βαση τα δεδομενα,με βαση τι μεχρι τωρα εχεις κανει.
    Αν εισαι μπερδεμενος ή τωρα μπαινεις ατο τρυπακι εξερευνησης σου,θα δηλωσεις αυτο που εισαι μεχρι τωρα αναγκαστικα.
    Για παραδειγμα νιωθεις κυριαρχικος,εχεις καποιες ενδειξεις να πιστευεις οτι ισως αυτο εισαι αλλα δε το εχεις κανει πραξη.Σ αυτη τη περιπτωση τι επιλεγεις;διαλλαλεις στο κοσμο ειμαι κυριαρχικος χωρις καν να εχεις γινει συνειδητα σε πραξη;δε θα ταν ανεντιμο και προς εσενα και προς τους αλλους;
    Ειμαι βανιλια κι αυτο ειναι δηλωση αλλα οχι επιλογη ακριβως.
    Μερικες φορες τα πραγματα ειναι πιο πολυπλοκα απο το απλο ασπρο-μαυρο.
     
  3. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Χμμμ, γενικά μου...αρέσω πάρα πολύ. Όχι κάτι συγκεκριμένο. Όλα μου, αρετές και ατέλειες.  
     
  4. Soraya

    Soraya Guest

    καλό είναι κάποιος να είναι μετριόφρον    
     
  5. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Αχ, αυτό δεν το έχω καθόλου ρε γαμώτο, το έχω ακούσει όμως ότι υπάρχει... Πώς είναι? Πώς μοιάζει?  
     
  6. Soraya

    Soraya Guest

    αλήθεια;;; και θα ορκιζόμουν με τα γραφόμενά σου πως είσαι ακριβώς έτσι....  
    ε... είναι μικρό... ροζ... που και που γίνεται κόκκινο... χμ...
     
  7. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Κοίτα, αν πέσω σε καλόψυχο κι ευγενικό άτομο γίνομαι χαλί να με πατήσει. Συγχωρώ και ανέχομαι τα πάντα τότε.

    Ισχύει εξίσου και το ακριβώς ανάποδο.  

    Εσύ @Soraya ? Πώς είσαι σαν χαρακτήρας σε αυτές τις δύο περιστάσεις? Σε έχω διακρίνει συναισθηματική και υπομονετική. Ισχύει?
     
  8. Soraya

    Soraya Guest

    είμαι από τα άτομα: και η υπομονή έχει τα όρια της... γαϊδούρι στην υπομονή που απλά δεν θέλουν να βρεθούν μπροστά μου αν τελειώσει η υπομονή μου  
     
  9. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Σε αυτο που ειμαι μου αρεσει αυτο που γινεται ο Κ
     
  10. sylviacross1965

    sylviacross1965 Regular Member

    Αυτό που παντα μου αρεσει στην υποτακτικη μου φυση, είναι ότι μπορω και δινωμαι ολοκληρωτικα στον εραστη μου, αφηνωμαι στα χερια του να με κανει ο,τι θελει, θελω να νιώθω πανω μου την Κυριαρχια του, ότι είμαι κτημα του, παιχνιδι του αλλα και το αντικειμενο του ποθου του ταυτόχρονα. Είναι η στιγμη που εξαφανίζεται κάθε ιχνος του ανδρα που είμαι και μου βγαζει στην επιφανεια ολη τηνκαταπιεσμενη μου θηλυκοτητα που είμαι αναγκασμένος να την κρυβω από την κοινωνια. Εκεινη την στιγμη νιώθω να απελευθερωνωμαι και να γινωμαι αυτό που παντα ηθελα να είμαι. Θελω να νιώθω πανω μου την δυναμη του ειτε όταν με χτυπα με την ζωστηρα του ειτε όταν μπαινει μεσα μου αγρια και δυνατα, νιώθω εκεινη την στιγμη να με κυριαρχει ολοκληρωτικα.
     
  11. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Έχω την ελευθερία μου εκεί που θέλω
     
  12. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    .. είναι ιδανική αφετηρία για μία σχέση που θα εξελιχθεί σύμφωνα με τις αλληλεπιδράσεις ..