Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι Σ/σας αρέσει σε αυτό που είστε;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 6 Οκτωβρίου 2007.

Tags:
  1. tithon

    tithon Contributor

    αρκετή δουλειά, αλλά ελάχιστο άγχος.
     
  2. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Αχ.....
     
  3. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Δεν μπορώ, θα σκάσω αν δεν το πω...
    Αν σου έχει πει κανείς πως δεν είσαι υ επειδή έχεις τα παραπάνω σου είπε βλακείες. Αν εσύ, εύκολα, λες πως δεν είσαι υ επειδή έχεις τα παραπάνω χαρακτηριστικά σαν ανθρωπος και εύκολα, πάλι, λες "ααα δεν κάνω για υ γιατί είμαι αλητάκι και δεν με παίζουν έτσι" τότε πάλι βλακείες!

    υ δεν είσαι-είναι κάποιος που δεν επιθυμεί/μπορεί να αφήσει να του διαχειριστούν τα όποια χαρακτηριστικά του.

    Σόρρυ
     
  4. Γιατί πολύ απλά είμαι ευτυχισμένη και νιώθω όμορφα μέσα μου  
     
  5. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Θα το γράψω αν και δε θα γίνει κατανοητό και από κάποιους ούτε σεβαστό ( που βέβαια ούτε με σοκάρουν, ούτε με προσβάλλουν σκιές της οθόνης, αλλά θίγουν την αισθητική μου ): δε μου αρέσει αυτό που δηλώνω, δεν εκφράζει αυτό που είμαι αλλά απ'' την άλλη φοβάμαι να δηλώσω, όπως και φοβάμαι να παραδεχτώ αυτό που καταλαβαίνω πως είμαι και το να το δηλώσω και εδώ λειτουργεί ως γενική παραδοχή, γιατί γράφοντας το θα ξέρω πως υπάρχει και πως δε θα το αναθεωρήσω και στο παρελθόν υπήρξε μια στιγμή που φοβήθηκα και το καταχώνιασα και που το safeword δε λειτούργησε τη στιγμή που θα έπρεπε, τελικά λειτούργησε, θα ήθελα όμως να μη λέω πως τελικά λειτούργησε, αλλά να είχε λειτουργήσει χωρίς το τελικά μπροστά του. Και μπορεί να είναι μία φορά, έχει γίνει όμως μέρος του ποιος είμαι. Κι έτσι προτιμώ το μετριοπαθή χαρακτηρισμό γιατί καθησυχάζει και περιορίζει τις λιγοστές επιδιώξεις που έχω πια. Κι αν ο αυτοπεριορισμός θεωρείται κατακριτέος ως ανθυγιεινός, είναι εν γνώσει μου.
     
  6. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Η συνεχής εστίαση του νου μου.
     
  7. brenda

    brenda FU very much

    Μου αρέσουν όλα, αφού είμαι φανταστική...  
    Και για να σοβαρευτώ λίγο, δεν είμαι τέλεια, αλλά είμαι ο εαυτός μου και αυτόφωτη. Κατέληξα να με αγαπώ μαθαίνοντας με καλύτερα.  
     
  8. Dom_Apache

    Dom_Apache Regular Member

    Το καθήκον..
     
  9. iolanda

    iolanda Contributor

    Ό,τι συναίσθημα αναδύεται από την παράδοση του εαυτού μου σε κάποιον άλλον.
     
  10. Και όταν λες παράδοση τι ενωεις ;
     
  11. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Η επιρροή του.
     
  12. Raed

    Raed Dazed

    Η ελευθερία που μου δίνει η πειθαρχία.