Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι αναζητάμε στις bdsm σχέσεις μας;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος margarita_nikolayevna, στις 13 Μαϊου 2016.

  1. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Έχω την ερώτηση αν όντως τα έχετε ζήσει αυτά και για πόσο διάστημα  
    Δεν τα απορρίπτω, άλλο σκοπό έχει η ερώτηση μου.
    Είμαι της γνώμης ότι μια καλή σχέση δεν κρίνεται από το αν είναι βδσμ ή όχι. Υπάρχουν εξαιρετικές βανίλα σχέσεις και άπειρες πολύ κακές βδσμικές σχέσεις. Όταν συγκρίνουμε κάτι, μπορούμε να το κάνουμε μόνον ανά δυάδες, δεν έχει νόημα αλλιώς. Τώρα αν μιλάμε για δυο εξαιρετικές σχέσεις, τότε ναι, αυτή με τα βδσμικα στοιχεία είναι ελκυστικότερη και για μένα  
     
  2. Master1232015

    Master1232015 Don't stop at the top

    Βεβαίως τα έχω ζήσει και για μεγάλο χρονικό διάστημα.
    Συμφωνώ με την γνώμη σου δεν έχει τίποτα το μαγικό μια BDSM σχέση, εξαρτάται τι θέλεις εσύ και κατά πόσο μία vannila ή μία BDSM σχέση σου δίνει την δυνατότητα να εκφράσεις τον εαυτό σου καλύτερα και να λειτουργήσεις καλύτερα.
     
  3. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Ευτυχής λοιπόν  
     
  4. Master1232015

    Master1232015 Don't stop at the top

    Εχω ευτυχήσει αρκετές φορές - δεν έχω παράπονο.
     
  5. pnikosmika

    pnikosmika Regular Member

    Γενικα στον χωρο που ειμαστε τα ορια ειναι πολυ λεπτα. Αρκει ενα στραβοπατημα για να διαλυσεις τα παντα. Ακομα και slave να ειναι καποια γυναικα αξιζει να της φερονται σωστα και οχι σαν ενα κοματι κρεας. Τωρα ειδικα στις sub (απολυτα προσωπικη γνωμη) θεωρω οτι αυτα τα πρια πρεπει παντα να προσυμφωνουνται και μαλιστα με πολλες λεπτομερειες διοτι οι sub ειναι φτιαγμενες να ευχαριστιουνται το bdsm και οχι να το πβλεπουν ως υποχρεωση ευχαριστησης στον Κυριο τους.
     
  6. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus

    Οξυγόνο. Να μην πνιγομαι. Να νιώθω ελεύθερη, να αναπτύσσομαι, ν' ανθιζω, να συγκινουμαι.
     
  7. gaby

    gaby Guest

    Ζητώ αυτό που δεν θα μπορούσα να ζητήσω από πουθενά αλλού πλην από μια BDSM σχέση, την απόλυτη ανισότητα, εν γνώσει μας και με πλήρη συνείδηση αυτής. Κατά τα λοιπά, πλήρη γκάμα συναισθημάτων και απολαύσεων, να ανήκω και να αντλώ από τον Αφέντη και να πιάνει ρίζες μέσα μου αυτό που αντλώ, να τον υπηρετώ, να είμαστε κοντά, να αγγιζόμαστε, να γελάμε και να μιλάμε ο ένας με τον άλλον.
     
  8. Lost Hours

    Lost Hours Premium Member

    να νιώθω άνετα στο sex,βία και πάλι βία
     
  9. Mermaid

    Mermaid New Member

    "Μια γυναίκα είναι σαν ένα φακελάκι τσάι. Δεν ξέρεις πόσο δυνατή είναι παρά μόνο όταν τη βάλεις μέσα σε καυτό νερό".

    Eleanor Roosevelt
     
    Last edited: 15 Σεπτεμβρίου 2018
  10. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Τι αναζητάμε στις bdsm σχέσεις μας;

    χμ.
    Αν ρωτησετε καποια αυτο 10 φορες την ημερα, πιθανοτατα θα παρετε τουλαχιστον 11 απαντησεις.

    Λύκος
     
  11. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    και μάλιστα αντιφατικές μεταξύ των...
     
  12. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Το τι ζητάς από μια σχέση (BDSM συμπεριλαμβανομένης) εξαρτάται από πολλά πράγματα όπως εμπειρία, όρεξη, ηλικία, αντοχές κλπ

    Με λίγα λόγια το τι ζητούσες πριν μερικά χρόνια και το τι ζητάς τώρα μπορεί να διαφέρουν ενώ ταυτόχρονα εξακολουθείς να είσαι συνεπής ως προς τα θέλω σου.