Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι είναι αυτό που σου αρέσει στην Γυναικεία Κυριαρχία;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Guruni, στις 2 Ιουνίου 2016.

  1. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Τα ερωτήματα αυτά απευθύνονται κυριως σε Ατομα Κ/υ που αρέσκονται στην Γυναικεία Κυριαρχία.

    Τι είναι αυτό που απολαμβάνετε περισσότερο; Γιατί σας αρέσει η υποταγή σε Γυναίκα;
    Γιατί οι Κυρίες αρέσκονται να υποτάσσουν;
     
  2. Όλοι οι άντρες ανεξαιρέτως υποτάσσονται στην ομορφιά και στην δύναμη της γυναίκας. Είτε έτσι είτε αλλιώς...
     
  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    H γυναικεία κυριαρχία με βολεύει, αρκεί να μην με ενοχλεί.
    Δεν κάθομαι να ψάχνω τι της αρέσει, τι δεν της αρέσει, τι κάνω καλά, τι δεν κάνω καλά, πότε θέλει ,πότε δεν θέλει... πάρτα όλα πάνω σου μάνα μ΄ και γώ πιστός ακόλουθος! (αρκει να μην παραβιάζονται οι κόκκινες γραμμές, τα είπαμε, τα συμφωνήσαμε, έτσι; )
     
  4. Η παράδοση του ελέγχου (όσο επιτρέπεται και με όλες τις δυσκολίες) είναι το πιο απολαυστικό. Να ξυπνάς το πρωί και να ξέρεις πως στα πιο μικρά αλλά και τα πιο σημαντικά που θα σου συμβούν τον έλεγχο τον έχει κάποια που σου έχει επιτρέψει να την λατρεύεις.
     
  5. ΠανοςΧανια

    ΠανοςΧανια Regular Member

    Λατρευω να νιωθω περιουσια της...δικος τις...ενα παιχνιδι,ενας σκυλος,ενα αντικειμενο, που ο σκοπος του ειναι να ευχαριστει την κυρια του και μονο...κατο απο τον ελενχο της..την ξευτιλα του οτι ειμαι η νιωθω κατωτερος...το να ξερω και να αποδεχομαι οτι δεν μετραει το τι θελω εγω αλλα το τι θελει αυτη...και αυτο να με ευχαριστει...λατρευω μεχρι και το αγχος που νιωθω οταν εχω μια εντολη και θελω να τα καταφερω, οχι για να μην τημωρηθω αλλα για να την ευχαριστισω, γενικοτερα ισως θα επρεπε να δηλωσω σκλαβος και οχι υποτακτικος, λογω το οτι εχω ορια και δεν εχω εκπαιδευτει δεν το κανω...συγνωμη για τα ορθογραφικα το εχω αντηληφθει οτι εχουν γινει αρκετα, δεν εχω την δυναμη να τα ψαξω στο ιντερνετ και να τα διορθωσω...
     
  6. angel42

    angel42 Regular Member

    Η Κυριαρχία... Ο έλεγχος, η διαχείρηση και η ευθύνη του. Η δημιουργία, το σκάψιμο, η αποκάλυψη, το σμίλεμα... Η παροχή πόνου... Κι ένα σωρό βίτσια... Α.
     
  7. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Η ψευδαισθηση που νομιζει οτι εχει την κυριαρχια
     
  8. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Αν μου άρεσε κάτι θα ήταννα παίρνει πρωτοβουλίες και να πληρωνει τα πάντα.. Ψώνια φαγητό εκδρομές..
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Θέλω και γω τέτοια Κυρία.    
     
  10. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    για πολλά χρόνια προσπαθούσα και αν θέλετε προσπαθώ να καταλάβω τι είναι αυτό που με κάνει να πιστεύω στην Γυναικεία Κυριαρχία και ανωτερότητα. Η αλήθεια είναι ότι δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί πιστεύω σε αυτά με λογικά επιχειρήματα, όμως καταλαβαίνω ποία πράγματα με ενθουσιάζουν και μου αρέσουν. Ένα από αυτά είναι η γυναικεία διαίσθηση, μία γυναίκα Κυρίαρχος έχει τον τρόπο να διαισθάνεται και να προλαμβάνει και αυτό για μένα είναι δομικός λίθος για την ισορροπία μου. (χωρίς αυτό να αποκλείει την Γυναίκα που δεν είναι κυρίαρχος να έχει την ίδια διαίσθηση) Δεν είναι μόνο η ασφάλεια που μου παρέχει. Δεν πιστεύω ότι το να παραδώσεις τον έλεγχο σε κάνει άμοιρο των ευθυνών, απλά είναι Εκείνη στην οποία πιστεύεις και όλο αυτό σου χαρίζει ελευθερία. Μπορεί να είσαι σκλάβος, αλλά συνάμα είσαι και πιο ελεύθερος από ποτέ.
     
  11. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Ξαφνικά,ένιωσα πως παρακολουθώ τηλεπωλησεις και ημουν με το τηλέφωνο στο χέρι να παραγγείλω!!!
    Βρε λες...?!?
     
  12. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Πες μας τι πίνεις και δεν μας δίνεις @Guruni .... αλλά καλά κάνεις και γράφεις τέτοια