Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι είναι αυτό που σου αρέσει στην Γυναικεία Κυριαρχία;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Guruni, στις 2 Ιουνίου 2016.

  1. koptik

    koptik New Member

    Όλη μέρα τρέχω, παίρνω αποφάσεις, λογαριάζω, ε, αν τύχει στο κρεβάτι καμιά φορά να αφήσω την πρωτοβουλία στην άλλη έχει μια ηδονή και αυτό. Με χαλαρώνει, με ηρεμεί.
     
    Last edited: 14 Ιανουαρίου 2018
  2. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Η εξωστρεφής δυναμική της όταν εκείνη εκφράζεται από την εσωστρεφή αντανάκλαση του περιβάλλοντός της εν αρμονία με τις επιρροές του, και την διοχετεύει (αντανάκλαση) προς εκείνο ως/με έλξη ή η εκείνη αντανάκλαση γίνεται ελκυστικός παράγοντας. Ήτοι τι εκπέμπει, ή η συνολική της εκπομπή.
    Κάποιος πρώτα υποτάσσεται και μετά συνειδητοποιεί ότι του αρέσει κάτι που τον ελκύει, διαφορετικά είτε δεν υποτασσόταν και είτε δεν θα του άρεσε, γιατί αν θα του άρεσε να υποτάσσεται έτσι στα ξαφνικά, τότε κάνει μόνο sport. Η δήλωση υποταγής σημαίνει αυτόματα και δήλωση έλξης και το αντίστροφο. ( παρακαλώ μην πυροβολείται τον πιανίστα )
     
  3. Ravenia

    Ravenia "Post verba verbera"

    Εχω πει οτι ζω για τα σχολια σου,ετσι δεν ειναι?
     
  4. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Ναι το έχετε ξαναπεί.
     
  5. pilote

    pilote Lost in thoughts...

    Βασικά επειδή είμαι υποτακτικός και Straight, οπότε........
     
  6. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Είναι καθαρά θέμα ενστίκτου! Το αφήνεις και εκείνο σε οδηγεί... Δεν εξηγείται με λόγια! Οποιαδήποτε προσπάθεια να εκφραστεί η εμπειρία με λέξεις αποβαίνει στην παρερμηνεία ή ακόμα χειρότερα στη διαστρέβλωση της, όσον αφορά τις βαθύτερες αιτίες της..
     
  7. n0mad

    n0mad Dirty Forty

    Ότι μου λέει που να παρκάρω κι έτσι δεν ψάχνω εγώ για πάρκινγκ.
     
    Last edited: 15 Ιανουαρίου 2018
  8. -Volt-

    -Volt- Contributor

    πριν πολλά χρόνια σ' ένα καρναβάλι είχε πολύ κόσμο, υπερβολικά πολύ και ήταν όλοι μεθυσμένοι, ή φτιαγμένοι με κάτι. Ήξερε που πηγαίνουμε, εγώ όχι. Μου πήρε το χέρι και με οδηγούσε, την κρατούσα από πίσω, δε μπορούσε να μας διασπάσει κανένας. Ποιός κυριαρχούσε; Έχει σημασία; Εγώ ένιωθα φροντίδα και γλύκα. Γεμάτος με εμπιστοσύνη και κάποια μαγεία. Αυτό αρκεί.
     
    Last edited: 15 Ιανουαρίου 2018
  9. Η εμπιστοσύνη που μου δείχνει...
    Να πάρω το χέρι του και να τον καθοδηγήσω σε μονοπάτια που δεν έχει ξαναδεί.
    Η ισχύς που μου παραχωρεί, ηδονή που παρόμοια της δεν υπάρχει.
    Να τον βλέπω να ανοίγεται, να "μεγαλώνει", να χτίζω μαζί του, να ανακαλύπτω...
     
  10. ΕΞΥΠΝΟ!
     
  11. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Ότι με τον αέρα της, την αποφασιστηκοτητα της... με κερδίζει κ με υποτασσει.
     
  12. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Η πολύ πιο εκλεπτυσμένη και φοβερά πιο εκτεταμένη φροντίδα του υ τους. Κανείς Κυριαρχικός δεν μπορεί να φτάσει το νυχάκι τους.

    Γνώμη μου είναι πως αν και οι πραγματικά Κυριαρχικές γυναίκες είναι πολύ λιγότερες σε αναλογία απ' ότι οι άντρες, είναι πολύ καλύτερες σε αυτό το ρόλο.

    (και δεν είναι και του γούστου μου η Γυναικεία κυριαρχία, σκέψου και να ήταν!)