Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι είναι για εσάς ο έρωτας;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Syrah, στις 8 Μαϊου 2008.

  1. έρωτας είναι...

    της μαστούρας ο σκοπός

    νομίζω?
     
  2. Astarty

    Astarty Contributor

    Έρωτας είναι να φοράς το φανελάκι του και να έχεις την ψευδαίσθηση ότι βρίσκεται κοντά σου.

    Έρωτας είναι να τον βλέπεις από μακρυά και να αναφωνείς από μέσα σου "Είμαι η πιο τυχερή γυναίκα του κόσμου γιατί αυτός ο αντράκλας μ'αγαπάει"

    Έρωτας είναι να μην τσαντίζομαι όταν πίνει τον καφέ μου ή καπνίζει το τσιγάρο μου.

    Έρωτας είναι να τον ψάχνω ασυναίσθητα την ώρα που κοιμάμαι.

    Έρωτας είναι όταν σφαδάζω από πόνους να είναι η φωνή του το μόνο μου παυσίπονο.

    Παρόμοια γράφαμε και στα λευκώματα μα τότε δεν αντιλαμβανόμασταν τι σημαίνουν όλα αυτά. Πρέπει να τον βιώσεις τον έρωτα για να τα νιώσεις.
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    οπως και να σταυρωνεις κατευθειαν οποιον κακομοιρο τολμησει να το αμφισβητησει εστω και αν ειχε ξεχασει να σε συμπεριλαβει στις εξαιρεσεις ....   .. (   )
     
  4. Astarty

    Astarty Contributor

    Και εγώ σε λατρεύω ισνογκουντ.
     
  5. D1rTyH4rRyGR

    D1rTyH4rRyGR New Member

    Είναι η έμπνευση για ζωή.
    Ο έρωτας για τους ανθρώπος γύρω μας είναι που μας κάνει κάθε
    ανάσα που παίρνουμε να θέλουμε να είναι μεγαλύτερη από την
    προηγούμενη. Και όταν δεν είμαστε ερωτευμένοι με τίποτα, τότε κάθε ανάσα
    μας είναι ένα βάρος και με δυσκολία βγαίνει από μέσα μας.
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    για έμενα είναι εκείνες οι στιγμές ,που αράζω στην άκρη της προβλήτας να απολαμβάνω αργά το αμαρέτο μου στην νηνεμία ...

     

    κοινώς απολαμβάνωντας τον εαυτό μας


    isnogood έχεις δίκιο όλοι κάτι αναζητάμε το θέμα είναι να αποδεχθούμε αυτή την κατάσταση και ίσως το βρούμε ..  
     
  7. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι είναι για εσάς ο έρωτας;

    Επινόηση των ταβερνιάρηδων, για να μπεκρουλιάζουν οι καψούρηδες.
     
  8. blind θεικό σκίτσο
     
  9. Atroce_Libertina

    Atroce_Libertina Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι είναι για εσάς ο έρωτας;

    Ελκυστικό, μόνο σαρκικώς ?
     
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι είναι για εσάς ο έρωτας;

    Μόνο.
    Επιπλέον, κάθε ενθουσιώδης ανταπόδωση είναι βλακώδης ή περιττή. Οι εξαιρέσεις είναι τόσο σπάνιες ώστε προσωπικώς δεν μπορώ να απαριθμήσω παρά ελάχιστες εκατοντάδες.
     
  11. balancita

    balancita New Member

    Eρωτας είναι αυτό που δίνει άλλο νόημα ακόμα και στην πιό μικρή πράξη..
    Αυτό που κάνει και τον πιό ανίσχυρο να νιώθει παντοδύναμος
    Αυτό που σε κάνει να χαίρεσαι και να λυπάσαι ταυτόχρονα με όλη την ένταση της ψυχής σου μέσα από΄οποιοδήποτε μικρό ερέθισμα.
    Αυτό που ανοίγει την ψυχή για να χωρέσει και πολλές φορές να διαρραγεί από όλα τα συναισθήματα στις πιό εντονες αποχρώσεις τους..
     
  12. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Τι είναι για εσάς ο έρωτας;

    Αυτο που ειναι για μενα, δεν εχω καμια διαθεση να το εκθεσω δημοσιως. Ειναι ενα κατ' εξοχην ιδιωτικο συναισθημα.