Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι είναι για εσάς ο έρωτας;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Syrah, στις 8 Μαϊου 2008.

  1. eyes_closed

    eyes_closed polished our dreams

    τελικα χασαμε το δασος γιατι κοιταγαμε το δαχτυλο πατριωτες
     
  2. espimain

    espimain Contributor

    Εσείς προσπαθήσατε να προβάλετε κάποια δικαιολογία σε κάτι που θεωρώ ατόπημα. Και γι αυτό απαντησα σ' εσάς. Αφήστε την λοιπόν να απαντήσει μόνη της.
     
    Last edited: 11 Αυγούστου 2018
  3. lotus

    lotus Silence

    Μπα, υπόθεση έκανα
     
  4. espimain

    espimain Contributor

    Είμαι σίγουρος.
    Ποτέ δεν μου δώσατε την εντύπωση κοριτσιού του Cosmopolitan.
    Ευχαριστώ για την απάντηση.  
    Μόνο που η παρέμαβση σας είναι κάτι σαν πορτάκι διαφυγής (αποφυγής) στο αρχικό ερώτημα που έχει τεθεί (όχι από εμένα).
     
  5. lexy

    lexy .ti.va.

    @HECUBA πάντα με ενθουσιάζετε!

    (Αλλά μου αρέσει τρελά και το bing bang).
     
  6. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    θέλω έναν έρωτα από 10 έως 26 Αυγούστου. Ιδανικα 25-35, 1,60++, κανονικά κιλά και χρώμα μαλλιών αδιάφορο. Σεροτονινες φτιάχνουμε στην παραλία, ντοπαμινες στο κρεβάτι, αμφεταμινες απαγορευόταν όπως και λοιπές - ίνες, εκτός από βιταμίνες, που θα μου στρίβεις φρέσκο χυμό από καρύδες, μάνγκο κι αν άναναδες που θα κατεβάζεις μόνη σου απ τα δέντρα (άρα την πάτησες δεν πάμε Κυκλάδες ου φυτρώνει μονάχα μαϊντανό ς). Ο μεγάλος έρωτας μπορεί να κρατήσει άνετα μέχρι Κυριακή βράδυ, να σε ταΐζω γαρίδες στο στόμα, αλλά Δευτέρα που πιάνω δουλειά δε θέλω δράματα, θα φας μπλοκ και διαγραφή. Πλεροφοριες στο ινμποξ.
     
  7. lotus

    lotus Silence

     
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Για πολλούς είναι κάτι σαν τα χρήματα, τη φήμη ή και τα δύο μαζί.
    Γκανιάζουν αν δεν τα έχουν και βρίσκουν - κατ' επίφαση - δικαιολογίες στους εαυτούς τους, ότι δεν τους ενδιαφέρουν ή ότι είναι ποταπά.
    Όπως και γκανιάζουν ακόμη περισσότερο, αν βλέπουν, ότι τα έχουν οι άλλοι - οι όποιοι άλλοι -, γι' αυτό και προσπαθούν - ακόμη και "πλαγίως" -, αν όχι να τους τον χαλάσουν - τον έρωτα ντε και όλα τα "μιαρά" που σούρνει μαζί του -, τουλάχιστον να τους τον "νερώσουν".

    "Ηθικό δίδαγμα" ? Ο έρωτας είναι σαν τις επαγγελματικές κάρτες, σχεδόν άχρηστος - αφού όσο και να στις ζητάνε, σχεδόν κανείς δεν τους δίνει την παραμικρή σημασία - αλλά ίσως αναγκαίες - γιατί αν δεν τις έχεις, δεν κάνεις και την καλύτερη εντύπωση. Άσε που μπορεί και κάποιος ίσως όχι τυχάρπαστος και σημασία να τους δώσει -.
    " Ηθικό δίδαγμα δις " ? Ο έρωτας είναι καλύτερο αν γεύεται μακριά από τα μάτια των άλλων - όσο και να μην είναι έγκλημα, να μην κρατιέται κρυφός -.
    Είπαμε, για πολλούς είναι σαν τα χρήματα ή την φήμη, γκανιάζουν κυρίως αν τα βλέπουν στους άλλους και....μην επαναλαμβανόμαστε.
    Και είναι άδικο τους έρωτες να τους συγκρίνουμε - πόσο μάλλον τους δικούς μας περασμένους - ή να περιμένουμε απ' όλους, να είναι πανομοιότυποι.
    Ας τους αφήσουμε να κάνουν τους δικούς τους κύκλους και αν κάποιοι "πέθαναν", ας τους ενταφιάσουμε όπως τους πρέπει ή καλύτερα, όπως νιώθουμε - ας τους αφήσουμε ακόμη κι άταφους, να τους ρημάξουν τα όρνια -.

    Μην απαιτούμε όμως απ' τον έρωτα, τον όποιο έρωτα, να μας δώσει από μόνος του την όποια ευτυχία/πλήρωση/πείτε την όπως θέτε, γιατί όσο κι αν θα το ήθελε, δεν θα ήταν ικανός να το κάνει.

    Και σταματώ εδώ, γιατί καλοκαιριάτικο φεστιβάλ αυτονόητων - έτσι τα θεωρώ τουλάχιστον εγώ - πηγαίνει σίγουρα άκλαφτο.
     
    Last edited: 11 Αυγούστου 2018
  9. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Καλως τον @Tenebra_Silente ...

    ΥΓ.. Τι λεει ΥΓ στο ποστ σου δεν εχει ??? !!!
     
  10. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

    Ωραίο !!! Καλογραμμένο .
     
  11. eyes_closed

    eyes_closed polished our dreams

    χασαμε την αξια το συναισσθημα σε κατι που μας υπερνικα χαλαρα .διακωμωδησαμε τα παντα το καναμε ισωμα . το δυνατοτερο συναισθημα το κινητρο μας ολα ισωμα τοσο ρηχο τοσο αναμενομενο.αφησαμε και δωσαμε βημα στον καθε τυχαρπαστο που καποτε γαμησε δυο ομορφα ματια και νομιζε οτι θα γαμαει τα παντα χωρις συναιπιες εσαει..δεν θελω να φορτωσω ακομα μην με κανεται θα γμαησω τα παντα δεν χαμπαριαζω
     
  12. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Έρωτας! είναι ο έρωτας..
    Είναι η αγκαλιά!η ηδονή!το φιλί! Το χάδι!
    έρωτας είναι στο σκοτάδι να βλέπεις φως..
    Στην φασαρία ησυχία!στα μάτια να βλέπεις πέτρες έτοιμες να έρθουν καταπάνω σου..
    Έρωτας δεν είναι να θές..
    έρωτας είναι να αγαπάς ότι άσχημο για σένα μισείς!
    έρωτας είναι.. θαρρώ!