Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι είναι τελικά αυτό που θέλουν οι γυναίκες;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος JokerGemini, στις 3 Ιουνίου 2011.

  1. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Εσένα καποιο κακο κοριτσι δεν σου φερθηκε καλα! Ασυμωσε καλέ να σε πω κι αλλα!       
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    My guru mixed freely with men and women disciples, treating all as his children. Perceiving their soul equality, he showed no distinction or partiality. “In sleep, you do not know whether you are a man or a woman,” he said. “Just as a man, impersonating a woman, does not become one, so the soul, impersonating both man and woman, has no sex. The soul is the pure, changeless image of God.”

    Sri Yukteswar never avoided or blamed women as objects of seduction. Men, he said, were also a temptation to women. I once inquired of my guru why a great ancient saint had called women “the door to hell.”

    “A girl must have proved very troublesome to his peace of mind in his early life,” my guru answered causticly. “Otherwise he would have denounced, not woman, but some imperfection in his own self-control.”

    Autobiography of a Yogi-Paramhansa Yogananda
     
  3. MasterK77

    MasterK77 Regular Member

    Ναι αλλα θα την βρω που θα μου παει, και αμα την βρω.......





    θα την κανω μπλοκ!
     
  4. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Απάνω της!
     
  5. MasterK77

    MasterK77 Regular Member

    https://www.youtube.com/watch?time_continue=108&v=SniOXFhwIZ8

    A piece of stand up comedy by Eddie Murphy
     
  6. brenda

    brenda FU very much

  7. lotus

    lotus Silence

    Όχι αγαπητέ αυτό το έχουμε ήδη βρει ...
    Υπάρχουν τόμοι γκρίνιας που μπορούμε να συμβουλευτούμε για να μην χάσουμε το πρεστίζ μας
    Όταν δεν γκρινιάζουμε το κάνουμε από επιλογή όχι επειδή μας έχει τελειώσει η γκρίνια
    Είμαστε πολύ μπροστά χα χα χα χα  
     
  8. MasterK77

    MasterK77 Regular Member

    Ενδιαφερον!Βλεπω τωρα το tedtalk της.

    Και να μην ξερουμε τι ειναι τελικα αυτο που θελουν οι γυναικες, για ενα σεσσιο με Nina Paley και Karen Straughan (μαρεσουν οι κοντομαλλες) παντως δεν θαλεγα οχι  
     
  9. lotus

    lotus Silence

    Ανορθόδοξος πόλεμος το: σήμερα έχω δίκιο εγώ αύριο έχεις άδικο εσύ? τσ τσ τσ
     
  10. Maelstrom

    Maelstrom Premium Member

    Οργάνωση και ευσυνειδησία δηλαδή.! Γι αυτό σας αγαπάμε  

    (αυτοί οι "τόμοι γκρίνιας" είναι σκέτο θρίλερ)
     
  11. θελουν οτι και οι αντρες.Διοτι και αντρες και γυναικες ειναι ανθρωποι που ψαχνουν να βρουν την αδελφη ψυχη με την οποια θα μπορεσουν να πορεφθουν στην ζωη.
     
  12. " Η μεγάλη ερώτηση που ποτέ δεν έχει απαντηθεί και την οποία δεν έχω καταφέρει ν' απαντήσω, παρά τα 30 χρόνια ερευνάς μου πάνω στη γυναικεία ψυχή, είναι: Τι θέλει μια γυναίκα;"

    Σίγκμουντ Φρόυντ