Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι μουσική ακούτε?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος MsAliki, στις 27 Ιανουαρίου 2006.

  1. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι μουσική ακούτε?

    Μμμμμμ......Τα παντα απο Ελληνικη μουσικη.
    Απο κλαρινα μεχρι σκυλαδικα.
    Ιταλικη,Ισπανικη,κλασσικη και σοουλ.
    Που και που και λιγο ροκ, rmb, χιπ-χοπ.....αναλογα την διαθεση
     
  2. pier

    pier New Member

    Απάντηση: Τι μουσική ακούτε?

    Rock κυρίως, αλλά και έντεχνο ενίοτε.
     
  3. xplod

    xplod Regular Member

    Απάντηση: Τι μουσική ακούτε?

    [ame="http://[/ame]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. Voudou

    Voudou New Member

    Απάντηση: Τι μουσική ακούτε?

    Εγω μπορω πιο ευκολα να πω τι δεν ακουω.... Ελληνικα λαικα, λαικο ποπ και τα συναφι. Ποπ ξενο επίσης. Απο κει και περα, τα αγαπημενα μου ειναι rock, alternative, industrial, κλασσικη, indie και γενικοτερα οτι εχει καθαρα μουσκικα οργανα. Α, και ο στοιχος παιζει μεγαλο ρολο...
     
  5. Sirbaid

    Sirbaid Regular Member

    Η μουσική είναι για μενα ...οτι το καλό κρασί.. όσο πιο παλια τόσο πιο καλή....
     
  6. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Απάντηση: Τι μουσική ακούτε?

    Από όλα! Ανάλογα την στιγμή, και την όρεξη.
     
  7. DragonLady

    DragonLady Regular Member

    Απάντηση: Τι μουσική ακούτε?

    Rock ,alternative αλλά και κλασσική και jazz & soul και γενικότερα ότι έχει ψυχή και μου λέει κάτι ..
     
  8. Melantha_a

    Melantha_a New Member

    Απάντηση: Τι μουσική ακούτε?

    As I am new here I would like to answer to this even if its a very old subject. So...From classical music to metal and all the way back to classical. with some stops to dance music or soundtracks..but then again we should go back to classical...oh well...many choices concernign music - unfortunately only the old greek music I am fond of meaning ρεμπετικα.
     
  9. kiriarxos

    kiriarxos New Member

    Απάντηση: Τι μουσική ακούτε?

    από όλα τα είδη μονο τα καλά τραγούδια, αυτά που σου μιλούν στην ψυχή
     
  10. slave dimi

    slave dimi Regular Member

    Απάντηση: Τι μουσική ακούτε?

    Τι ανιαρή ερώτηση! Εφηβική σχεδόν. Μου θυμίζει την εποχή που το σχολείο ήταν χωρισμένο σε ροκάδες (= θιασώτες της rock) και καρεκλάδες (= λάτρεις της soul). Με το ανάλογο ντύσιμο (σωλήνα μπλουτζήν οι μεν, καμπάνα οι δε). Τώρα ο καθείς ντύνεται όπως θέλει. Όλα τα είδη μουσικής, βεβαίως! Rock, soul, blues, jazz, pop, rap, classical, opera, retro, latin, instrumental, 40s, 50s, 60s, 70s, 80s, 90s... You name it! Άλλα λιγότερο κι άλλα πιότερο.
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  12. ΛΑΤΡΕΥΩ!!! τουs SCORPIONS εχουν υπεροχα! τραγουδια! slow μουσικη! ΜΑDONNA! απο ελληνικα ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ!!! και γενικα μου αρεσει! το ντερτι στυλ! επισηs μου αρεσει και η κλασικη μουσικη!