Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι μου έτυχε σήμερα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Soraya, στις 22 Νοεμβρίου 2016.

  1. Soraya

    Soraya Guest

    Και γυρίζω που λέτε σήμερα από την δουλειά και βρίσκω πάνω στο γραφείο μου το δέμα που περίμενα...
    οκ μέχρι εδώ όλα φυσιολογικά...
    Πάω να ανοίξω το δεματάκι και βλέπω επάνω έναν επιπλέον φάκελο....
    Τραβάω για να δω τι είναι και βλέπω ότι ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΣΤΟ ΌΝΟΜΆ ΜΟΥ!!!!
    Ψάχνω για στοιχεία για να ειδοποιήσω τον παραλήπτη του φακέλου και παρατηρώ ότι δεν ήταν ένας απλός φάκελος αλλά μια επιταγή 1765 ευρώ...
    Δεν σας κρύβω ότι μπήκα στον πειρασμό να εξαργυρώσω εγώ την επιταγή του εμού του ιδίου...
    Τι έκανα;;;;
    Βρήκα το τηλ του παραλήπτη και τον πήρα τηλ...
    Ξέρετε τι αντιμετώπισα;
    Έναν ναι μεν κατατρομαγμένο υπάλληλο... αλλά χωρίς την στοιχειώδη ευγένεια να πει ευχαριστώ... (ναι έχω ένα θέμα με το ευχαριστώ...)
    Αντ' αυτού δέχθηκα ένα τηλέφωνο από τον υπάλληλο των ΕΛΤΑ να μου ζητάει ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΆ τα ρέστα ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΟΠΟΊΗΣΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΛΉΠΤΗ ΚΑΙ ΌΧΙ ΑΥΤΟΥΣ!!!!
    Προφανώς ο παραλήπτης τους τα έχωσε για τα καλά....
    Όπως και να έχει... θα κοιμηθώ ήσυχη το βράδυ... Απο την άλλη θα κοιμόμουν κατα 1765 ευρώ ελαφρύτερη αλλά...
    Είπα για ακόμα μια φορά να μην γίνω τσογλάνι  

    Σας έχει τύχει ποτέ κάποια παρόμοια ή κάποια άλλη ιστορία καθημερινής τρέλας;
     
  2. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Αυτός που φοβάται περισσότερο συνήθως γαβγίζει περισσότερο και στο τέλος έχει και άδικο.

    Καθημερινές οι στιγμές τρέλας και παράνοιας, στην δουλειά που κάνω   Υπομονή και επιμονή   Και πάνω από όλα καθαρή συνείδηση!

    Θα κοιμηθείς όμορφα απόψε  
     
  3. Soraya

    Soraya Guest

    ουουουου απο τέτοια άλλο τπτ!!!!
     
    αλλα αυτό ηταν το πιο τρανταχτό!!!!
     
  4. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Οι άνθρωποι τη σήμερον ημέρα, έχουν τρελαθεί, όλα τους πάνε στραβά, και ξεχνάνε τα πάντα (τρόπους, συνήθειες, όλα).
    Κρίση είναι και δυστυχώς όχι μόνο οικονομική, πού θα πάει όμως, θα περάσει  
     
  5. drlove

    drlove New Member

    Είναι αυτό που λέμε και κερατάς και δαρμενος... Δικαιουσαι, ωστόσο,ευρετρα
    χα,χα,χα
     
  6. Soraya

    Soraya Guest

    ειναι κρίμα... αλλά τους καταλαβαίνω... δεν είναι και εύκολες οι μέρες που "ζουμε"
     
  7. Soraya

    Soraya Guest

    εύρετρα;;;;;;;;;χαχαχαχαχα
    ας είναι καλά οι άνθρωποι... και ας τα κάνουν μπύρες  
     
  8. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Εγώ πλέον δεν δείχνω τόση κατανόηση.
    Στο χέρι μας είναι να θυμίσουμε ο καθένας στον διπλανό μας, με αυτόν τέλος πάντων που αλληλεπιδρούμε, τι σημαίνει να είσαι άνθρωπος  
     
  9. drlove

    drlove New Member

    εννοείται!
     
  10. Soraya

    Soraya Guest

    ανάλογα τι κουβαλάει ο καθένας στην καμπούρα του κούκλα μου  
     
  11. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Πολλά και διάφορα, για τον καθένα σημαντικά και αβάσταχτα   αλλά είναι μεγάλη συζήτηση.
    Πάντως, ένα κρατάω, πλέον στο ευχαριστώ έχω δώσει άλλη αξία, ακόμη μεγαλύτερη  
     
  12. el pastigio

    el pastigio Bis vivit qui bene vivit

    να ξέρεις πάντα ότι ο ύπνος του δικαίου είναι ο πιο γλυκός......έκανες το σωστό