Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι προτείνετε σε κάποιον που προσπαθεί να κάνει τα πρώτα του βήματα στην κοινότητα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Chrissar, στις 24 Απριλίου 2015.

  1. Chrissar

    Chrissar New Member

    Για να γίνω πιο σαφής. Έπειτα από υπερβολικά πολύ καιρό που αμφισβητούσα τον εαυτό μου σχετικά με τις σεξουαλικές μου προτιμήσεις, δηλαδή είχα φτάσει σε ένα σημείο που τίποτα δε με ικανοποιούσε, αντιλήφθηκα ότι υπάρχει κάτι που με ικανοποιεί, και για να το θέσω πιο ωμά, με καυλώνει περισσότερο από οτιδήποτε άλλο. Και αυτό είναι το BDSM. Εχω επισκεφτεί forums, έχω μιλήσει με ανθρώπους, εχω προσπαθήσει να εισάγω στοιχεία στη σεξουαλική μου ζωή (χωρίς ιδιαίτερη επιτυχία).

    Εχω μια μικρή εμπειρία σχετικά με την κοινότητα τους τελευταίους μήνες, αλλά ποτέ δε θα μου είναι αρκετή.

    Για αυτό και είπα να στραφώ σε εσάς, για οποιαδήποτε συμβουλή που μπορείτε να μου δώσετε.
     
  2. Dapom

    Dapom Contributor

    Try and fail αποδίδει πάντα.
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Eμπειρίες επί του πρακτέου, σχετικά με το BDSM έχετε; Oι περισσότεροι είναι «τουρίστες της απόλαυσης».

    Να είσαι ο εαυτός σου.
     
  4. Chrissar

    Chrissar New Member

    Ναι έχω κάποια εμπειρία, όχι όμως ιδιαίτερα σημαντικη
     
  5. Να διαβάζεις και να ενημερώνεσαι.
     
  6. Όλα θέλουν μικρά βήματα, λίγο λίγο κάθε φορά, έχοντας όμως τα μάτια και τα αυτιά ανοιχτά  
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Αρχικά, ν'αντιληφθεί ότι δεν υπάρχει κοινότητα.
     
  8. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Αισιοδοξία       Γίνονται συγκεντρώσεις κάθε τόσο να πηγαίνεις να γνωρίζεις κόσμο από κοντά. Προσέχουμε τι πληροφορίες μοιραζόμαστε (fb), ο σαδομαζοχισμός είναι πυρηνικά στα χέρια του κακόβουλου (πικραμένη γκόμενα και τέτοια). Θα υπάρχουν δεν μπορεί και ωραία ατομάκια , καλά τυπάκια, έμπειροι και άπειροι και γιατί όχι πέραν του φιλικού να προκύψει και κάτι άλλο.
    Μπες δυναμικά, δεν πειράζουμε τα κατειλλημένα, δεν κατακρίνουμε τις επιλογές των άλλων, το σπόρ παίζεται μεταξύ 2 ή σου εύχομαι και 3 γιατί όχι        
    Και το φόρουμ μια χαρά πληροφορίες έχει... για όλο το βδσμ πεδίο         Είθε η Δύναμη .. να είναι μαζί σου              
     
  9. Chrissar

    Chrissar New Member

    Ευχαριστώ πολύ!! Αυτό με τις συγκεντρώσεις το χω σκεφτεί αλλά δεν έχω ιδέα πότε και που γίνονται χαχα. Πάντως ευχαριστώ  
     
  10. Chrissar

    Chrissar New Member

    Σωστό. Ευχαριστω!!
     
  11. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Τυχερός είσαι έχει σήμερα   Επίθεση  
     
  12. Chrissar

    Chrissar New Member

    Σήμερα;;; Είμαι ήδη σε έξοδο γαμώτο. Την επόμενη φορά θα προσέξω να ενημερωθώ έγκαιρα. Ευχαριστώ παντως..παλι