Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σας απωθεί και τι σας ελκύει?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 23 Οκτωβρίου 2008.

  1. Τι σας απωθεί και τι σας ελκύει σε
    α) Ένα υποτακτικό άντρα
    β) Μια υποτακτική γυναίκα
    γ) Ένα κυριαρχικό άντρα
    δ) Μια κυριαρχική γυναικα
    Καθένας μπορεί να απαντήσει σε μια η περισσότερες ερωτήσεις
     
  2. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member


    Κορνήλιε, είσαι άτυχος !!!! (ή και τυχερός κατά μια έννοια)
    Πάνω που έγραφα με πέταξε έξω ζητώντας ξανά password και έχασα ότι έγραφα ... δεν το ξαναπροσπαθώ ...

    το θέμα σου όμως είναι καλό και ελπίζω να αναπτυχθεί στα όρια του.

    Υμέτερος!
     
  3. zinnia

    zinnia Contributor

    Με απωθεί η άνευ ορίων δουλικότητα και η μη αυτόνομη σκέψη μόνο και μόνο για να τιμήσουμε μια ταμπέλα.


    Μ ελκύουν τα δυνατά μυαλά και γενικώς οι άνθρωποι ανεξαρτήτως στάτους που μπορούν να τεκμηριώσουν μια άποψη (άσχετα αν συμφωνώ ή διαφωνώ μαζί τους).



    ΥΓ. Επίσης με απωθούν τα κορδελλάκια.. λουλούδι μου, τριαντάφυλλο μου, ζαχαρένια μου κλπ κλπ κλπ
     
  4. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    κορδελάκια? όπως πχ ... αγαπούλι μου; πουλάκι μου; φως της ζωής μου; καλέ εσύ είσαι η ωραιότερη που έχω συναντήσει ποτέ;
    (γαμώτο! δεν μπορώ να σκεφτώ κορδελάκια αρκετά να σε φρικάρουν! Α Π Ε Τ Υ Χ Α .. ως frikador)

    μια άλλη φορά  
     
  5. zinnia

    zinnia Contributor

    όντως δεν μπορείς..  
     
  6. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    ναι ρε γαμωτο! πάω να κλάψω μόνος μου!
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σας απωθεί και τι σας ελκύει?

    Η εμφάνιση.Τέλος!
     
  8. Eri

    Eri

    Ψωναρα......


    (Νομιζω στο χω πει ξαναπει....)

    (Νομιζω εχω ξαναπει κ την παρενθεση....)

    (Επαναλαμβανομαι χαρακτηριστικα...)
     
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σας απωθεί και τι σας ελκύει?

    Oυυυ αδέσποτο!
     
  10. angela

    angela New Member

    Με απωθουν ο υπερμετρος εγωισμος, ο ναρκισσισμος, η αδιαλλαξια, η στενομυαλια, η ελλειψη διαθεσης πειραματισμου. Με ελκυει ενα δυνατο, ανοιχτο μυαλο, ενας ισχυρος αντρας που να εμπιστευεται και να σεβεται πραγματικα τον εαυτο του και κατ επεκταση εμενα, κυριαρχικος, χωρις ομως να χανει τη μετριοφροσυνη και την ευαισθησια του, ενας Master που να ξερει να επιβαλλεται με τη δυναμη του μυαλου του, οχι των χεριων του, που να με κανει να τρεμω μονο με ενα βλεμμα του, αλλα ταυτοχρονα να σεβεται τις επιθυμιες μου και να εχει τη διαθεση να με αφησει να εξερευνησω τα ορια μου, μιας που ειμαι καινουργια στο χωρο.
     
  11. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Ναι καρδούλα, ματάκια μου, μωράκι μου, γλυκούλα μου, αναπνοή μου, κοριτσάκι μου, θεά μου, θησαυρέ μου, καρδουλίνι μου, ζωούλα μου, χαρά μου, γλύκα μου, καρδερίνα μου, περδικά μου, χαρούλα μου (είναι διαφορετικό), πουλάκι μου (το έχεις πει και εσύ όμως), κορούλα μου, κορώνα μου, ουρανέ μου, αγαπούλα μου. Αυτά τα λίγα.  
     
  12. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    ...τζουτζουκα μου. Σου διεφυγε.