Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σας φοβιζει περισσοτερο?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 26 Μαρτίου 2008.

  1. masterlord

    masterlord https://youtu.be/9qbRHY1l0vc

    Ένα πράγμα είναι αήττητο η ανοησία, όσο και να εξηγείς δεν κατανοεί η δεν θέλει να κατανόηση. Φοβάμαι το χάσιμο του χρόνου σε ανόητους ανθρώπους.
     
  2. gaby

    gaby Guest

    Μη σκοτωθώ πέφτοντας από ψηλό όροφο επειδή έχασα την ισορροπία μου
     
  3. Το οτι ενω εχει βρεθει μηχανισμος αναστροφης του γηρατος (Αθανατη Μεδουσα), μεχρι να ερευνηθει και να εφαρμοστει στους ανθρωπους ωστε να μην πεθαινουν απο γηρας, θα περασουν πολλες δεκαετιες...
     
  4. Ο Φρεντι πιστευω πως κατα βαθος θα το ηθελε...
     
  5. Εμεις για τον Φρεντυ σιγουρα
     
  6. απο την αποψη οτι με την κριση που εχουμε μπορει να βρεθει στο χωριο να καθαρηζει σβουνιες και κοπριες και να αρμεγει κατσικες........ (προσωπικα μ αρεσει αυτο)
    ειδικα να κυνηγας με το μαστιγιο χωριατοπουλες στον αχυρωνα ...... και να τις δενεις στο πανχι......   
     
     
     
  7. αγοραφοβια.φοβαμαι οταν βγαινω εξω απο το σπιτι,αλλα πρεπει.Δεν μπορεσα ποτε να συμφιλιωθω με την ιδεα οτι θα μεινω μεσα στο σπιτι.Και αυτο με εσωσε.
     
  8. Dux

    Dux Regular Member

    Προσωπικά αντιλαμβάνομαι την ερώτηση σε ένα μεγαλύτερο βάθος.Σίγουρα κι εγώ μπορεί να φοβάμαι τα ύψη,τις άκρες,τις κατσαρίδες ή τους μουτζαχεντίν.Είναι όμως όλα αυτά κατηγορίες που μπορούν να αντιμετωπιστούν με τον έναν ή τον άλλον τρόπο.Από ψυχολόγο μέχρι aerosol.Για όλα υπάρχει λύση.Ακόμη και για τον φόβο του θανάτου.Σε αυτό το πλαίσιο λοιπόν,θα έλεγα πως φοβάμαι τη μοναξιά.Την έννοια της μοναξιάς για την ακρίβεια.Θα μου πεις...μα και γι'αυτό υπάρχει λύση.Βγες, κοινωνικοποιήσου κλπ.Όμως πόσες φορές δε νοιώσαμε μόνοι μας όντες σε πολυπρόσωπες παρέες.Αυτό θέλω να δηλώσω ως τη φοβία μου.
    (Εννοείται πως ο φόβος του να μην μας πέσει ο ουρανός στο κεφάλι,θεωρείται δεδομένος και διαχρονικός!)
     
  9. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Φοβάμαι ότι θα πεθάνω μόνη
     
  10. danos

    danos Regular Member

    δηλαδή υπάρχει περίπτωση να προτείνεις σε κάποιον να πεθάνετε παρέα και να πει ναι  
     
  11. open_mind

    open_mind Regular Member