Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σημαίνει ο/η υποτακτικός/ή Σας για Εσάς?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 23 Οκτωβρίου 2005.

  1. G_E

    G_E Contributor

    Χαίρομαι που το «Τι σημαίνει ο/η υποτακτικός/ή Σας για Εσάς?» γέμισε λόγια τρυφερότητας και αγάπης.

    Χαίρομαι, που απ’ τα λόγια Σας φαίνεται πως "Κυρίαρχος/η" δε σημαίνει "συναισθηματικά ανάπηρος/η", ένα σφιγμένο άτομο που φοβάται να έχει αισθήματα. Αντίθετα σημαίνει αρχοντικός/η και πλούσιος/α συναισθηματικά, ανεξάρτητα απ΄ το αν, λόγω χαρακτήρα, είναι ανοιχτός ή φειδωλός στην έκφρασή τους.

    Πάντως βρίσκω ανιαρό να βάζεις κάτω και πατάς κάποιον που σου είναι παντελώς αδιάφορος/η..

    Υ.Γ. προς τον φίλο μου Potty
    Καποιες φορές που πέρασα από γκέυ chat, στα 10 δευτερόλεπτα κάποιος εστελνε pm "Τι ψάχνεις?".
    Potty, τι ψάχνεις?
    Γιατί το βασανίζεις? Προπαθείς να θεωρητικοποίησεις την επιθυμία. Μπλέκεις τα πρέπει με τα θέλω, τα θέλω να πρέπει, τα πρέπει να θέλω, τα δε θέλω να θέλω κοκ. Θέλω τη σκλαβα μου υποταγμένη και το θέλει κι αυτή. Και το μόνο μας ηθικό πρόβλημα, είναι το που θα βρούμε ένα απομονωμενο σπίτι στην εξοχή να περάσουμε ένα προσεχές σαββατοκύριακο χωρίς να σκανδαλίζουμε τους γείτονες.
     
  2. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Για να βάλω όμως τέλος στην αχαρακτήριστη εισβολή, και λέω αχαρακτήριστη γιατί το μπές, την λές, και βγές, δεν έχω λέξεις να το περιγράψω... θα επιστρέψω σε ένα παλιό τάσκ που είχα δημοσιεύεσει έτσι για να μπούμε στο κλίμα ξανά του thread...

    φυσικά έχει να κάνει με το πως το βλέπω εγώ αλλά βαθμολογήθηκα με 9 στα 10, οπότε δεν έπεσα και πολύ έξω....

    Αν δεν το καταλάβατε... είναι ο πιο γλυκός και διακριτικός τρόπος (σχετικό) για να επαναφέρω το αρχικό θέμα.  

    https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/showthread.php?tid=311&pid=973#pid973
     
  3. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Τα άσχετα με το θέμα πόστ περί ορισμού ρόλων και σχέσεων M/s και D/s μεταφέρθηκαν σε νέο thread με τίτλο "Διχογνωμίες ορισμού D/s και M/s".

    Εάν υπάρχει η επιθυμία ή το περιθώριο, παρακαλώ ας συνεχίσουμε με το θέμα.

    Ευχαριστώ  
     
  4. DreamMaster

    DreamMaster Regular Member

    Την μεγαλύτερη ευθύνη της ζωής μου.
     
  5. sugar

    sugar New Member

    να γινεσαι το απολυτο παιχνιδι στα χερια της...., το αντικειμενο ηδονης και ευχαριστησης και μεσα απο αυτη την κατασταση να αντλεις ικανοποιηση και να νοιωθεις την απολυτη ολοκληρωση και εσυ...!!! 
     
  6. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Απάντηση: Τι σημαίνει ο/η υποτακτικός/ή Σας για Εσάς?

    Ακόμα ένα ενδιαφέρον νήμα που δεν αναπτύχθηκε.  
     
  7. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Ντενεκες...χρησιμος ομως!
     
  8. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    denekes??? can you spell it??  

    ντεν καταλαβαίνει .... τι τα πει ντενέκες? could you explain it for us? 
     
  9. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    ouuupss!! i am sorry ! i am sorry!!

    τώρα το είδα αυτό:

    οκ-οκ... τώρα κατάλαβα!!
     
  10. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Χαιρομαι που γινομαι κατανοητος με τοσο απλο τροπο... 
    To your sorry! your sorry!! με διαγειρη πολυ, χωρις να σημενη οτι υποτιμω τον Κυριο σου...και εχω προθεσι να κανω τετοιο....
     
  11. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Ξεκάθαρο και σαφές.Προσυπογράφω.