Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. anasia

    anasia Contributor

    Εγώ ... σνιφ !

    μια ‘’πόρτα’’ που έφαγα απόψε !

    Εσείς ?

     
     
  2. kaan

    kaan New Member

    Για πες,τι πόρτα??
     
  3. anasia

    anasia Contributor

    RE: RE: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    aaaa!!!

    καλα!!!

    για πες τι σκεφτεσαι εκτως απ αυτο ( χχαχαχααχχαχ )


    ............................

    ......
     
  4. kaan

    kaan New Member

    Μα αυτό μου πήρε πολλή ώρα να το σκεφτώ..Λολ!Δεν ξέρω,δεν σκέφτομαι κάτι σχετικό με το θέμα του forum.Τόσο πολύ σε πείραξε αυτή η πόρτα?
     
  5. anasia

    anasia Contributor

    RE: RE: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    δεν εχει καμμια
    σημασια να σκεφτεις κατι σχετικα με το φορουμ ....


    ναι με πειραξε πολυ ....

     
     
  6. kaan

    kaan New Member

    Δεν θες να το αναλύσεις?Κ δεν είναι εκνευριστικό να γράφουμε στα ελληνικά?Έχω ξεσυνηθίσει..
     
  7. Maley

    Maley Contributor

    Σκεφτηκα οτι γυριζουμε γυρω-γυρω περίπου πανω στα ιδια θέματα..μου θυμιζει λιγο ομφαλοσκόπηση..ισως όμως ετσι να πρεπει..απλα οταν τα βλέπω-συχνα, πυκνα μεσα στην ιδια μερα- με κουραζουν...ειμαι και down..
     
  8. anasia

    anasia Contributor

    σκεφτομαι ... οτι σε λιγο θα ερθουν οι φιλοι μου και το μαμ δεν ειναι ετοιμο   , τουλαχιστον προλαβα και καθαρισα το σπιτι  

    κατι ειναι και αυτο ....  
     
  9. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Εγώ σκέφτομαι ότι κάποιοι εδώ μέσα επιμένουν να συμπεριφέρονται γλυκά, ενίοτε αυστηρά, αλλά με σεβασμό προς τον άλλο και, τελικά, με σοβαρότητα. Τελικά αυτοί αντιπροσωπεύουν τη (σιωπηλή) μεγάλη πλειοψηφεία. Και αυτό με ευχαριστεί. Αυτό που δε με ευχαριστεί είναι ότι πολλοί που έχουν ανάλογη συμπεριφορά δεν μιλάνε. Κύριε Maley, με όλο το σεβασμό, χάρηκα που Σας ξαναδιάβασα εδώ. Ελπίζω να τα πούμε από κοντά.
     
  10. Astarty

    Astarty Contributor

    Σκέφτομαι πως τα λόγια μπορεί να είναι μαχαίρια ή ροδοπέταλα.
    Άλλοτε σε πονούν και άλλοτε σε χαιδεύουν.

    Αστάρτη
     
  11. slv_hana

    slv_hana Regular Member

    Σκεφτομαι να'μαι στην αγκαλια του Αφεντη μου.......... αχ!...
     
  12. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Σκέφτομαι οτι κανονικά θα έπρεπε να δουλεύω αλλά αντί αυτού κάθομαι και διαβάζω όλα τα topics λέξη προς λέξη.