Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    Σύμφωνοι. Να δίνουμε αποφασιστικότητα εγώ σε εσένα και εσύ σε εμένα, για να συνεχίσουμε!!
     
  2. Χαχα!
     
  3. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    Είμαι ο μόνος που υπνωτίζεται όταν βλέπει twerk βίντεοζ ?
    Χαζεύω. Το IQ μου πέφτει 50 πόντους.
     
  4. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Μπορεί τα μεσάνυχτα από την καμινάδα μου να μην έπεσε ένα χοντρούλης κυριουλης με λευκά μαλλιά και γένια...
    Ωστόσο, αυτά τα Χριστούγεννα, μπήκαν με γέλιο, πολύ γέλιο, ένα άτομο τρελό , θεοπαλαβο.. Και αξιαγάπητο, όμορφο, ευαίσθητο (μην του πείτε ότι τον είπα έτσι  ) .
    Και ανάμεσα στα γέλια, στις πικρές αλήθειες, σε όσα με έκανε να συνειδητοποιησω... Κατάλαβα ότι ήταν από τα καλύτερα Χριστούγεννα που έχω ζήσει.
    Γιατί ; γιατί πλέον δεν είμαι 10 χρονών να περιμένω τα δώρα του Αι Βασίλη.
    Πλέον έχω μάθει να τα αναγνωριζω, ακόμη κι αν δεν έχουν όμορφο περιτύλιγμα. Συνειδητοποιησα για πόσα πράγματα είμαι ευγνώμων και για πόσα ακόμη πρέπει να ειμαι...

    Σας εύχομαι αυτά τα Χριστούγεννα να σας βρουν αγαπημένους, ευτυχισμένους... Μα πάνω από όλα υγιείς...
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  6. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Κάτι δεν μου κάθεται καλά, είμαι ανησυχη, δεν μπορώ να ηρεμήσω. Δεν ξέρω τι μου λείπει, κάτι θέλω να κάνω μια δεν ξέρω τι.
    Θέλω να μιλήσω αλλά δεν θέλω να ακουστω ούτε να ακούσω. Θέλω να αγκαλιάσω αλλά δεν έχω τη δύναμη...
     
  7. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Θέλω να το πάρουμε απόφαση.
    Σήμερα.
    Τώρα.
     
  8. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    Συνήθως συμφωνώ αλλά για σήμερα έκανα εξαίρεση. Σήμερα βρήκα έτοιμο γιορτινό τραπέζι όταν ξύπνησα που ήταν και μεσημέρι γιατί χθες ξαγρύπνησα, και κατ' ευθείαν έκατσα να φάω (μιας και ήταν ώρα) και ήπια μαζί κρασί.

    Τώρα πίνω το πρώτο καφέ της ημέρας...

    Εγώ ξέρω τι μου λείπει. Αλλά το έχω συνηθίσει και δε μου κάνει αίσθηση ποια.
    ...
    Μήπως θες να βγάλεις κάτι από μέσα σου αλλά φοβάσαι πως δε θα καταλάβουν τι θέλεις να πεις ή θα το παρεξηγήσουν ?

    Και εγώ μαζί σου. Στη βράση κολλάει το σίδερο.
     
  9. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Όχι, πλέον έμαθα να μην φιλτραρω τίποτα. Απλά είμαι χάλια και δεν έχω την δύναμη.
     
  10. gazza

    gazza Regular Member

    να πιω 120 σοδες με τοσο που εφαγα  
     
  11. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    Τότε θα ήταν ιδανικό κάτι που να σε ενδυναμώσει, ώστε να μπορέσεις να το κάνεις!
     
  12. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Τι κουμάσια κυκλοφορούν εκεί έξω;!
    Ωχ παναζγιά μου!