Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Που να δεις, πόσο θα σε ξενίσω τώρα που θ' αρχίσω να γράφω λακωνικά.
    Το είχα κάνει για λίγο και στον φιλαράκο μου τον @peleas και παραλίγο να μου μείνει στα χέρια χαχα.
    Όσοι γράφουν πολύ, αφήνουν ένα κάποιο στίγμα, αρνητικό ή θετικό, είναι θέμα γούστου.

    Πάντως σκέφτομαι - για να μείνω στην ιδέα του νήματος -, ότι δεν μετανιώνω, που έχω αφήσει και αληθινά μου κομμάτια εδώ.
    Αυτό το μέρος έχει πια γίνει σελίδα του ευρύτερου μου ημερολογίου. Ήδη πετυχαίνω κάποια "παλιά" μου και χαμογελώ, κάποιες φορές λιγάκι πικρά, τ' ομολογώ.

    Να τι μου προσφέρει έντονες συγκινήσεις, πράγματα σαν κι αυτό. Όπως και το να διαβάζω @cadpmpc μεταξύ ελαχίστων άλλων.
    Τον "κερατά" είναι σπασομπίπ ώρες ώρες, αλλά όταν το θέλει, καθηλώνει. Που να συμφωνώ μαζί του ή όχι.
    Και το εικαστικό του γούστο για τα δικά μου μάτια, είναι υψηλότατου επιπέδου.

    Έντονες συγκινήσεις αγαπητέ...τις λατρεύω, "ψοφάω" για δαύτες...Δεν βρίσκονται εδώ μέσα για μένα, μα αλλού.
    Εδώ υπάρχουν ευχάριστες στιγμές ανάγνωσης, τροφή για σκέψεις και πράγματα αδιάφορα.

    Αυτά σκέφτηκα, απαντώντας σου.  
     
  2. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Εδώ θα διαφωνήσουμε, ελαφρώς εύχομαι.
    Το πόσο σημαντικός είναι κάποιος είναι θέμα "ταξικό". Δεν μας είναι όλοι το ίδιο σημαντικοί και δεν στεναχωριόμαστε το ίδιο όταν χάσουμε κάποιον. Οπότε δεν είναι ακριβώς ο κάθε..
    Τα πάντα είναι ταξικά, η φύση των πραγμάτων είναι ταξική αδελφέ Ηλία.
     
  3. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Αφενός δεν με ξένισες, αφετέρου παρέλειψες το υστερόγραφο.
    Ποίο το νόημα αυτής σου της απάντησης αναρωτιέμαι ?

    Να μου κοκορευτείς ότι καταλαβαίνεις cad ? Ναι λοιπόν θα μπορούσε.
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Και εγώ ως άνθρωπας κάνω την υπέρβαση και λέω ότι όλοι ήμαστε εξίσου σημαντικοί. Δεν μου κάθεται η φύση, οπότε να πάει να γαμηθεί  
     
  6. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Να υποθέσω ότι είσαι από αυτούς που τους έλειψε η Μαντλίν ?
     
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ναι και προσπάθησα να την μεταπείσω και μόλις ξεκουραστεί λίγο, θα ξαναπροσπαθήσω.
     
  8. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Γιατί έτσι?
    Το κορίτσι είπε φεύγω και τούτο ήταν προφανώς μία υπεύθυνη απόφαση.
    Γιατί να προσπαθήσεις να την μεταπείσεις ? Δεν την έχεις για αρκετά ώριμη να πάρει σωστή απόφαση ?
     
  9. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Υπάρχει και κάτι που λέγεται κούραση, το κορίτσι είχε μεράκι για αυτό το φόρουμ και κάποια στιγμή, όλοι μας κουραζόμαστε και κάνουμε μία απόδραση. Εμένα κράτησε 4 χρόνια.
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Είσαστε πολύ κακά παιδιά μερικοί εδώ μέσα κι όταν τα κάνετε ρόιδο, σκούζετε ασυστόλως με αφορμή κάποιους άλλους που τυχαίνει να περνούν από τον καβγά και μετά ξανασκούζετε και μετά κάνουτι μπρός-πίσω και πιο μετά σας σιχτιρίζουν, αλλά αυτοί που το κάνουν είναι παλιόπαιδα, διγιότι εσείς είστε καλά παιδιά, τα χώνετε και σε κανά καομαθημένο που ζητάει τη μαμά του, αλλά πηγαίνετε μαζί φροντιστήριο και δεν σας πάει η καρδιά, και μετά πάλι χαλάτε τη μανέστρα σαν διαιτητές που δίνουν μούφα πέναλτι επειδή στο πρώτο που έδωσαν στους άλλους είχαν κάνει λάθος και φτού και πάλι από την αρχή, ο καριόλης ο παιδικός σταθμός φταίει, αλλά είναι ωραία και χτες που πήρα και τσικουλάτο ήταν καλύτερα ακόμα...
    Απνευστί..!
    Μη μου κολλάτε, έχω θείο πυροσβέστη και θα το πω στη μάνα μου να τον πάρει τηλέφωνο..!
    Άντε...
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Έχει όμορφα μάτια ο πυροσβέστης;  
     
  12. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    @Ηλίας

    Άι λάικ γιορ αφήγημα ...