Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Καμία διαφωνία αλλά το κορίτσι είχε γράψει 23000 ποστς.
    Ακριβώς επειδή υπάρχει κάτι που λέγεται κούραση (γενικά) θα έπρεπε να της προσφέρεται ένα καλό πακέτο συνταξιοδότησης.
    Τιμητικής μάλιστα.

    Ταρατατζούμ τατζούμ τατζούμ..
     
  2. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    <3
     
  3. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Για επιστροφές πάρτε τη Σοκο.
    (κάτι σαν το γνωστό "για αγγλικά πιέστε 1")
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    Εμένα πάντως, όσο καλός άνθρωπος και να θέλω να πιστεύω ότι είμαι, δεν θα με χαλούσε αν κάποιοι απλά δεν υπήρχαν, στο δικό μου σύμπαν, θα ήθελα να μπορούσα με το πάτημα ενός κουμπιού, να τους έστελνα σε ένα παράλληλο, σε αυτό, ώρες-ώρες, νομίζω ότι απλά καταναλώνουν τζάμπα αέρα από τους υπόλοιπους και μου γεμίζουν κι εμένα την οθονίτσα με ανούσιες ειδοποιήσεις.
    Όσο περίεργο και να σάς φανεί, δεν συγκαταλέγω την Μαντλίν σε αυτούς που θα έστελνα με το κουμπάκι στο παράλληλο σύμπαν.
    Για κάποιον περίεργο λόγο πιστεύω ότι η παρουσία της είναι ταυτισμένη με τον χώρο, είναι ο Μάρτης της εδώ Σαρακοστής.
    Είναι κάτι άλλοι, που μάλλον επειδή με κάνουν και θυμώνω και μετά τα βάζω με τον εαυτό μου που θύμωσα, μου δημιουργούν αυτό το συναίσθημα. Μπορεί να θέλω να φύγουν για να μην νιώθω έτσι εγώ κι αυτό είναι αναπόφευκτα ένα ακόμη μάθημα, είναι σα να μου λέει το κάρμα μου ''όοοοοοοοοοχι καριολάκι, θα τους φας στη μάπα, θες δε θες, όπως θα σε φάνε κι αυτοί, είναι η ευκαιρία σου να γίνεις σοφότερη και να αποκτήσεις έλεγχο των συναισθημάτων σου, να προστατευθείς και να μην σε αγγίζει τίποτα από όλα αυτά, τα έτσι κι αλλιώς αστεία πράγματα που συμβαίνουν σ΄αυτήν την εικονική πραγματικότητα''.
    Karma is definitely a bitch!
    Φυσικά αντίστοιχο κουμπάκι συμπαντομεταφοράς θα είχαν και οι άλλοι, ωιμέ, θα έκανα βόλτα σε πολλά σύμπαντα θαρρώ... 
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Λες κι εσύ δεν καταλαβαίνεις χαχα.

    Υ.Γ.

    Σκέφτομαι, ότι ακόμη και όταν δεν τον καταλαβαίνω, πολλές φορές τον κάνω χάζι .  
     
  6. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Και όμως το μεγαλύτερο μου άγχος τις λίγες μωβ μέρες μου ήταν η στιγμή που θα χρειαστεί να καταλάβω ποστ του προκειμένου να τελέσω moderation καθήκοντα.
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Έλα βρε, τα χρώματα είναι για να μπλέκονται. Είδα τον διάλογο σας σε κάποιο νήμα σήμερα. Δεν κατάλαβα γρι, αλλά "κάϋλωσα".
    Και κατάλαβα εκείνους τους πολίτες που μας βλέπουν στις αίθουσες, να λέμε τα "κορακίστικα" μας - αρκετές φορές τελείως μπουρδολογίες για μας που γνωρίζουμε -,
    και που θαυμάζουν χαχαχα. Σκέφτομαι, ότι αν καταλάβαιναν, αρκετές φορές θα μας έπαιρναν με τα ζαρζαβατικά.
    Μωβ ή κίτρινος έχεις τ' ολόδικο σου στίγμα και είναι κάτι, που τόσο σύνηθες δεν είναι.  
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Όταν μιλούσε ο Dolmance κάποιες φορές, με ρωτούσαν κάποια μέλη μέσω pm. Με βρίζει αυτός τώρα;  
     
  9. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Αυτο το moderation εδω εχει γινει κατι σαν το @ του Mirc  
     
  10. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

     
  11. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Αυτο παλι με τα bot ολα γυναικεια ονοματα ειχαν .. τυχαιο ? !!
     
  12. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Πες μου ότι έχεις φάει ban από την @mIRCELA στο greek channel στο undernet να σου πω τι μικρός που είναι ο κόσμος.
     
    Last edited: 27 Ιουνίου 2017